Sneaker Majsster

W Patronite od 12.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3587

Liczba Patronów: 3115

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
40 łącznie
Nazywam się Maciej Massalski i prowadzę profil poświęcony sneakersom i modzie ulicznej! Pod pseudonimem Sneaker Majsster znajdziecie mnie na Youtube, Instagram i TikTok! Opowiadam ciekawostki, recenzuje modele butów, wrzucam zdjęcia stylówek. Chcę tworzyć najlepszy content w polskim streetwearze!

O Autorze

Kilka słów o mnie

Nazywam się Maciej Massalski i z zawodu jestem fizjoterapeutom. Przez bardzo długi czas łączyłem moje dwie pasje i mój kanał traktowałem zupełnie jak moje Hobby. Ku mojemu zdziwieniu w Polsce jest mnóstwo ludzi, którzy chcą słuchać o butach, a ja wkręciłem się w temat jak nigdy! Robienie jakościowych zdjęć, recenzje butów, przedstawianie ciekawostek weszło mi w krew! Dzięki wam stało się to moją codziennością. Stąd pomysł na założenie profilu na Patronite.

 

 

Jakie są moje cele i po co założyłem Patronite?

Moim celem jest tworzenie jak najlepszych treści dla was! Ciekawych, interesujących i angażujących. Tak abyście po każdym moim filmie na Youtube, ciekawostce na TikTok, czy zdjęciu na Instagram wychodzili z poczuciem satysfakcji! Właśnie do tego potrzebny jest Patronite. Z waszą pomocą o wiele w łatwiejszy sposób będę mógł dostarczyć wam właśnie taki content. 

 

  • Youtube

Od niego w sumie się zaczęło! Tu zacząłem publikować recenzje najnowszych modeli butów. W pewnym momencie zacząłem także tworzyć materiały poświęcone butom, w których chodzimy na co dzień oraz dłuższe materiały opowiadające najciekawsze historie ze świata mody! Dzięki waszemu wsparciu będzie powstawało jeszcze więcej dobrych materiałów! Takich jak na przykład o "Królu Sneakersów"!

 

 

  • Instagram

Na instagramie znajdziecie moje fotki. Staram się, żeby one nie były "na odwal". Razem z moimi znajomymi fotografami staramy się robić dla was jak najlepsze jakościowo foty! Ja sam też mocno podszkoliłem się w wykonywaniu zdjęć i ich obróbce! Przez ostatni rok współpracowałem dzięki waszemu zaangażowaniu z takimi markami jak 4F, Sizeer, czy SneakerStudio! Sami zobaczcie co stworzyliśmy dla was! 

 

  • TikTok

Tutaj jest okazja do pośmieszkowania, ale także do przekazywania szybkich newsów oraz ciekawych historii w krótkiej formie! Jeżeli myślisz, że TikTok nie jest dla Ciebie to powinieneś sprawdzić mój profil ;) Też kiedyś tak myślałem, ale z właściwym doborem treści staje się mega ciekawym narzędziem nie tylko do rozrywki! 

 

Moje plany na przyszłość?

Skupienie się w pełni na tworzeniu dla was ciekawych treści na temat butów! Szerzenie pasji do butów i mody 24h i dążenie do celów jakie sobie postawiłem:

- tworzenie większej ilości reportaży opartych na ciekawych historiach ze świata mody

- podróżowanie do wielu krajów i przedstawianie wam jak wyglądają sklepy, moda i trendy za granicą

- nagrywanie materiałów z ciekawymi twórcami

- profesjonalne sesje zdjęciowe 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Majkut
Grzegorz Majkut
Próg: 5 zł
Alan Sienkiewicz
Alan Sienkiewicz
Próg: 15 zł