Małgosia Kozłowska

61 patronów
2 770 miesięcznie
Hej! tu Małgosia Kozłowska :) Jestem wokalistką i aktorką. Od niedawna ruszyłam na nowo z kanałem na YouTube, gdzie znajdziecie nie tylko nietypowe wersje coverów ale niebawem również mój autorski materiał :)

O Autorze

Hej! tu Małgosia Kozłowska :)
Jestem wokalistką, aktorką oraz aktorką dubbingową.  

Od niedawna ruszyłam na nowo z kanałem na YouTube, gdzie znajdziecie nie tylko nietypowe wersje coverów ale niebawem również mój autorski materiał :) Wkrótce na kanale pojawią się też krótkie vlogi, w których opowiem Wam trochę o sobie, o swojej pracy a także zaproszę kilku ciekawych gości!

Dlaczego tu jestem?

Wsparcie, które od Was otrzymam, pozwoli mi na realizowanie materiałów w sposób profesjonalny. Każde nagranie, klip, vlog, studio to niestety spore koszty. Zależy mi na regularnym dodawaniu treści dlatego wiem, że z Waszą pomocą zrobimy coś ekstra!

Na co przeznaczę środki?

 • obiektyw do kamery
 • mikrofon 
 • realizację klipów
 • opłacenie muzyków i studia
 • opłacenie licencji dla twórców

No dobra, a tutaj bardziej oficjalnie ;)

Małgorzata Kozłowska - studentka Akademii Teatralnej w Warszawie na wydz. Aktorstwo Dramatyczne.

Laureatka I Nagrody na XII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym "Śpiewająca Maska" w Sankt Petersburgu, III Nagrody na festiwalu "XX Pamiętajmy o Osieckiej" oraz Wyróżnienia na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku.

Udzieliła głosu do wielu animowanych bajek np. "Barbie rockowa księżniczka", "Mała stopa" Warner Bros, "Rycerka Nella", zagrała również w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych między w serialu "Krew z krwi", "Komisarz Alex", "Plebania", "O mnie się nie martw" oraz filmach "Dom na końcu drogi", "Ixjana z piekła rodem" oraz "Facet (nie)potrzeby od zaraz".

PROFIL NA FILMPOLSKI
DUBBING

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Irena Bujak
Irena Bujak
Próg: 10 zł
Bogna Kz
Bogna Kz
Próg: 100 zł
Jarek Rzasa
Jarek Rzasa
Próg: 10 zł
by Art
by Art
Próg: 20 zł
Maciej Cierniak
Maciej Cierniak
Próg: 10 zł
Daniel Chętnik
Daniel Chętnik
Próg: 50 zł