Małgosia Kozłowska

57 patronów
2 425 miesięcznie
Cześć, tu Małgosia Kozłowska :) Jestem wokalistką i aktorką teatralną, filmową, dubbingową. Od 2013 roku prowadzę muzyczny kanał na YouTube, gdzie znajdziesz mnóstwo nietypowych coverów polskich i zagranicznych piosenek, a niebawem również mój autorski materiał :)

O Autorze

Hej! tu Małgosia Kozłowska :)
Jestem wokalistką i aktorką teatralną, filmową, dubbingową. Kocham pizzę, nienawidzę pomidorów, mam ponad 50 sztuk egzotycznych roślin doniczkowych, żegluję, podróżuję, ćwiczę jogę, robię ceramikę i uwielbiam oglądać filmy Harrego Pottera 😎

Od 2013 roku prowadzę muzyczny kanał na YouTube, gdzie znajdziesz nietypowe covery polskich i zagranicznych piosenek. Nie boję się wyzwań, idę własną drogą i ufam swojej intuicji. Najważniejsza jest dla mnie jakość i ciekawy pomysł realizacji nagrania audio i wideo. 

Konto na Patronite mam od 2018 roku i od tego czasu mój kanał bardzo się rozwinął, za co jestem szalenie wdzięczna, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia 🍕 Dołącz do grona Patronów i pomóż mi rozwijać YouTube-owe skrzydła 🎵

Dlaczego tu jestem?

Wsparcie, które od Ciebie otrzymam, pozwoli mi na realizowanie materiałów w sposób profesjonalny. Każde nagranie audio, wideo, vlog, studio to niestety spore koszty. Zależy mi na regularnym dodawaniu treści dlatego wiem, że z Twoją pomocą zrobimy coś ekstra! 

Kim jestem, jakie mam doświadczenie i wykształcenie?

Małgorzata Kozłowska - wokalistka, aktorka filmowa, teatralna, dubbingowa, musicalowa, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej (kierunek aktorstwo dramatyczne), laureatka wielu aktorskich i muzycznych nagród. Prowadzi własny kanał na platformie YouTube, który obserwuje ponad 70.000 subskrybentów, liczba wyświetleń zrealizowanych produkcji przekracza 21 milionów.

Jest laureatką między innymi I Nagrody na XII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym dla studentów Szkół Teatralnych “Śpiewająca Maska” w Sankt Petersburgu, Nagrody “Aojde” za debiut muzyczny w Teatrze Polskiego Radia, III Nagrody na festiwalu "XX Pamiętajmy o Osieckiej" oraz Wyróżnienia na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Nagrody za drugoplanową rolę Kasandry w spektaklu “Każdy musi kiedyś umrzeć Porcelanko, czyli rzecz o wojnie trojańskiej” na 10. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych iTSelF w Warszawie.

Zagrała między innymi w takich produkcjach jak "Krew z krwi" reż. Jan Komasa, "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" reż. Jan Holoubek, a w dubbingu film "Czarownica 2", "Mała Stopa" czy "High School Musical - the series". W 2020 roku udzieliła głosu postaci Panam w popularnej na całym świecie grze Cyberpunk 2077.

Obecnie można ją zobaczyć na deskach Teatru Kwadrat (spektakl „Ciotka Karola 4.1”) oraz w Teatrze Narodowym (spektakl „Lunapark - piosenki Grzegorza Ciechowskiego”).
 

Dzięki wsparciu Patronów z Patronite udało mi się do tej pory zrealizować:

⭐ 24 piosenki z pięknymi teledyskami

⭐ 5 vlogów i Q&A z pytaniami Patrona

⭐ 9 tematycznych Koncertów Online

⭐ 9 transmisji Q&A oraz Live-ów z zaproszonymi gośćmi

 

A w samym 2021 roku opublikowałam na kanale między innymi:

Pojawił się także Vlog #5 ze szczegółami pracy nad rolą w grze Cyberpunk2077:

Nie mogło zabraknąć również akcentu świątecznego:

A ze starszych produkcji na pewno kojarzysz to wykonanie:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
David L. Garrick
David L. Garrick
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Jakub Maćkowiak
Jakub Maćkowiak
Próg: 10 zł
Monika Machut
Monika Machut
Próg: 20 zł
Michał "MichalizoR" Oziębły
Michał "MichalizoR" Oziębły
Próg: 10 zł
Agnieszka Ceglewska
Agnieszka Ceglewska
Próg: 10 zł