Marcin Strzyżewski

W Patronite od 14.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 100

Liczba Patronów: 74

Zostań Patronem
Kup na prezent
271 patronów
5 020 miesięcznie
53 088 łącznie
Cześć, Jestem magistrem filologii rosyjskiej, pracuję w dziennikarstwie internetowym od ośmiu lat, z czego większość spędziłem, etatowo tworząc treści i zarządzając nimi w portalu Onet. Obecnie jestem związany z serwisem GRYOnline.pl.

O Autorze

Cześć!
Nazywam się Marcin Strzyżewski, jestem magistrem filologii rosyjskiej i będę próbował Cię zainteresować Rosją!

Na moim kanale na YouTubie opowiadam raz w tygodniu o tym, czego nie dowiecie się z polskich mediów. Wyszukuję tematy polityczne, społeczne, historyczne i nie tylko. Szczególnie lubię pokazać wschodni absurd, który nieodmiennie potrafi mnie zadziwić.

Cały czas pochłaniam rosyjskojęzyczne treści (w Rosji są jeszcze wolne media;-). Oglądam ich YouTube'a, czytam książki i prasę, słucham ich muzyki, a potem dzięki temu mogę Wam opowiedzieć o najkrótszym metrze w Rosji (ma tylko jedną stację), albo o weteranach z Afganistanu, którzy siłą przejęli dwa bloki i mieszkają w nich do dziś.


Dzięki Waszemu wsparciu zacząłem mocniej poświęcać się tematowi. Efektem jest nie tylko zwiększenie liczby odcinków i ich wydłużenie. Od paru tygodni w każdy poniedziałek nagrywamy podcast. Razem z doktorem Bartoszem Gołąbkiem komentujemy aktualne wydarzenia w Rosji. Można nas znaleźć na kilku różnych platformach z podcastami - https://bit.ly/2NGjhJV

Po co mi Patronite? W tej chwili pracuję na etacie i nie zamierzam przestawać. Jednocześnie jednak, żeby spiąć domowy budżet, łapię się różnych dodatkowych zleceń. YouTube jest inny, bo robię go za darmo. Jeśli ten projekt zacznie przynosić zyski, będę mógł rzucić zlecenia w kąt i poświęcić więcej czasu przede wszystkim na research, ale także na kręcenie filmów i montaż (to najbardziej pracochłonna część procesu). Chciałbym też poprawić jakość nagrań, inwestując w lepsze oświetlenie, czy sprzęt do nagrywania. 

Z góry dziękuję Wam wszystkim!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel Materka
Daniel Materka
Próg: 10 zł
Arkadiusz Jabłoński
Arkadiusz Jabłoński
Próg: 10 zł
Bartosz Wieczorek
Bartosz Wieczorek
Próg: 10 zł
San Jawczuk
San Jawczuk
Próg: 20 zł
Paweł Sawka
Paweł Sawka
Próg: 10 zł
Eryk Janicki
Eryk Janicki
Próg: 3 zł