Marek Kotoński

W Patronite od 30.03.2018

Rozbudowa serwisu samiecweb.pl, by pomagać ludziom.

20 000 zł

53%

osiągnięto

9 230 zł

brakuje

Szanowni Państwo,

Moim celem od lat, jest pomaganie ludziom (zwłaszcza w sprawach damsko-męskich, ale nie tylko), i ten zamiar realizuję za pomocą dwóch przemyślanych kierunków działania.

1. Wiedza o tym, jak działa ludzki umysł, oraz jak reagować w pewnych sytuacjach (rozstania, manipulacje, kwestie religijne i wiele innych).

Niestety, nauczono nas wszystkich (szkoła, rodzice, ksiądz, utarte przekonania, wzorce społeczne) reakcji, które zamiast rozwiązywać problemy, tylko je nawarstwiają. Właśnie dlatego napisałem 13 książek, stworzyłem ponad 1000 audycji głosowych (codziennie powstają nowe), napisałem prawie 3000 felietonów i artykułów.

2. Niestety, wiedza nie wystarczy - wielu ludzi wie, że źle postępuje (często wbrew sobie) i chce to zmienić (palacze, alkoholicy), niestety nie umieją tego zrobić. Presja rodziny/narzeczonej/silniejszych kolegów itd., zawsze wygra z wolą dobrego człowieka.

Ale jeśli ten człowiek będzie miał oparcie emocjonalne w tysiącach życzliwych mu ludzi, jego wola nie zostanie złamana przez kilku/kilkunastu manipulatorów. Spróbowałem rozwiązać ten problem, tworząc forum braciasamcy.pl. Patrząc na forum (obecnie ponad 5000 użytkowników, ćwierć miliona postów i 15 tysięcy tematów) myślę, że z pomocą Braci (tak się nazywamy na forum, by podkreślić wzajemną życzliwość) nam się to udało.

Aby pozytywny wpływ na ludzi z problemami był potężniejszy, chcę rozwinąć projekt portalu newsowego (samiecweb.pl), czyli takiego, na którym będą znajdowały się najciekawsze wiadomości i rozrywka z kraju i ze świata. Będzie on skierowany na początku do ludzi z mojego forum braciasamcy.pl, a później otworzy się na nowych użytkowników, by zarazić ich bardziej pozytywnym podejściem do życia.

Prawdziwym celem jego istnienia (oprócz odprężenia i rozrywki), będzie wywieranie emocjonalnego wpływu na osoby z problemami życiowymi:

1. Rozwody
2. Śmierć bliskich
3. Utrata pracy
4. Choroba
5. Depresja i niska samoocena, niechęć do życia

I tak dalej.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)