Mariolkaa Rebell

W Patronite od 28.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Witajcie KOCHANI, tu wasza queerowa skandalistka Mariolkaa Rebell. Założyłam konto na Patronite, żeby umożliwić wam wspieranie mojej działalności na rzecz społeczności LGBT+. Na co dzień spełniam się w sztuce Dagu, oraz pracuję jako konferansjerka i organizatorka queerowych eventów. STAY REBELL!

O Autorze

Witam was na moim profilu Patronite.

Mam nadzieję, że kojarzycie mnie z moich występów lub marszów równości, które miałam przyjemność prowadzić (niektóry mogą mnie kojarzyć z TVP, ale ciii, o tym nie mówimy :*).

Jak wiecie, w Polsce trudno jest się utrzymać w branży artystycznej/rozrywkowej. Dlatego liczę na wasze wsparcie. Jak wiecie makijaż, stroje, peruki to wszystko kosztuje. Podróże między polskimi miastami to nie tylko koszt finansowy, ale także ogromny pochłaniacz czasu. Chciałbym poświęcić Mariolce najwięcej czasu i zaangażowania dlatego coraz trudniej pogodzić mi to z normalną pracą. Oczywiście nie zamierzam od razu pozbawiać się innych środków dochodu, licząc na waszą hojność.

 

Stwierdziłam, że można połączyć przyjemne z pożytecznym i dzielić się z wami backstejdżem z życia jednej z najpopularniejszej drag queen w Polsce. Od pewnego czasu pracuję też nad swoim merchem i myślę, że będzie to również ciekawa opcja na odwdzięczenie się wam za wsparcie. Lajwy dla patronów? Impreza ze mną? Wszystko jest możliwe.

Stay REBELL

 

Po więcej kontentu zapraszam na mojego instagrama: https://www.instagram.com/mariolkaarebell/

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem