Marta Kabara-Dziadosz

W Patronite od 22.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1366

liczba Patronów: 1832

1 patron
48 zł miesięcznie
528 zł łącznie
Jestem terapeutką Ustawień Systemowych, coachem biznesu, seksuolożką kliniczną, czytam również z Kroniki Akaszy. Łączę współczesną wiedzę ze starymi prawdami. Zajmuje się motywowaniem i prowadzeniem ludzi na ich ścieżce do sukcesu zawodowego i rodzinnego.

O Autorze

Treningi ze mną mogą zmienić Twoje życie. Przygotowałam wszystko co będzie Ci do tego potrzebne. Dam Ci narzędzie, które będziesz używał do swojej osobistej transformacji.

Jak to zrobię?

Przeprowadzę Cię przez cykl rozwojowy. Zmienisz swoją mentalność, a ta zmiana zaprowadzi Cię do Twojego sukcesu.

 Wyposażę Cię w metody działania, które przybliżą Cię do realizacji Twoich celów. Stworzyłam

unikatową ścieżkę pracy nad sobą, na którą składają się poniższe elementy.

 

Raz w tygodniu dostaniesz ode mnie tekst dzięki, któremu zyskasz wiedzę na temat funkcjonowania Twojej sfery nieświadomej. Poznasz siebie, nauczysz się zmieniać swoje przekonania oraz zyskasz motywację do osiągania swoich celów, nawet tych najskrytszych.

 

Głęboko wierzę, że wewnętrzne połączenie ze sobą jest nieodzownym elementem rozwoju osobistego. W związku z tym do powyższego tekstu motywacyjnego dołączona będzie nagrana przeze mnie medytacja. Na pięć minut skontaktujesz się ze swoim wyższym “ja”, które otrzyma od ciebie informacje, że jesteś gotowy do podejmowania poważnych wyzwań.

 

Będę Cię inspirować do  odkrywania tego czym jest codzienne doświadczanie życia. Będę się posługiwać Kartami Kroniki Akaszy, które będą budować nasze poczucie bezpieczeństwa tłumacząc nam jak funkcjonują siły życia i wszechświata.

Z mojego doświadczenia wynika, że warto trzymać rękę na pulsie. Dlatego zabezpieczę Cię i pokaże na co zwrócić uwagę w danym miesiącu. Dzięki analizie numerologicznej pokaże Wam szanse i zagrożenia na najbliższy miesiąc.

W trosce o Twój spokój przygotuję również uspokajającą  i relaksującą medytację, która wprowadzi Cię w stan akceptacji samego siebie.

Zapraszam cię do mojego świata http://ustawieniasystemowe.com.pl/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni