Fundacja Marzenia Zwierzaków

W Patronite od 10.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1197

Liczba Patronów: 1422

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
335 miesięcznie
1 810 łącznie
Witamy w naszej bajce... codziennie walczymy o lepsze jutro dla zwierząt!

O Autorze

Dziękujemy, że tu jesteś!

Nazywam się Dominika Gmerek i jestem założycielem Fundacji na Rzecz Zwierząt Marzenia Zwierzaków z siedzibą w Koszalinie (województwo zachodniopomorskie).Zwierzętom pomagam od najmłodszych lat. Szczególnie bliskie memu sercu są koty. To z nimi spędzałam dzieciństwo. 

Jako mała dziewczynka, wszystkie podwórkowe koty zgarniałam do łóżka. Szczególnie zimą…

Oczywiście babcia mi na to nie pozwalała… ale gdy wychodziła z pokoju i robiła obiad, ja wymykałam się oknem i znosiłam koty do łóżka… po chwili Babcia zagląda do mojego pokoju, a ja siedzę z 5-cioma kotami pod kołdrą. 

Zawsze do snu musiałam mieć kota…

Każdemu psu na łańcuchu nosiłam wodę i jedzenie…

A kury bujały sie ze mną na huśtawce i spały przy mnie w campingu…

Gdy już poszłam na „swoje”, mogłam pomagać więcej. I tak powstała Fundacja.


Wiadomo, że prowadzenie Fundacji to nie jest prosta sprawa. Wszystko trzeba robić po pracy     ( trzeba za coś żyć), i godzić obowiązki bycia żoną i matką z nieustającymi prośbami o pomoc dla zwierząt.

Odkąd mam Fundacje moje życie zmieniło się diametralnie.

Nawet w Wigilie jestem w moim azylu dla kotów ( Mruczkowo - poniżej pokażę zdjęcia mojego "dziecka"), aby One nie siedziały same. W Sylwestra też jestem z nimi do prawie północy.

Kocham Je wszystkie nad życie! 

Znajduje najlepsze domy na świecie. Nie ograniczam się tylko do mojego miasta w którym działam, czyli Koszalina. Gdy znajdzie się super dom w Krakowie, to kot czy pies tam jedzie!

Przez moje ręce i mój dom przewinęły się SETKI ZWIERZĄT. Były wszędzie… w łóżku, na balkonie, w garderobie, pod prysznicem. Wszędzie tam, gdzie udało się upchnąć jakąś klatkę kennelową czy większy transporter.Wszystko co robię, robię z dobrego serca. 

A teraz pokaże Wam moje "dziecko". Coś co stworzyłam sama, od podstaw - MRUCZKOWO!

Przez te 5 lat działania Fundacji udało się pomóc sporej ilości zwierząt. Nie dam rady pokazać tutaj wszystkich uratowańców i szczęśliwców, ale w zakładce GALERIA możecie zobaczyć kilka z nich. 

Na początku działałam sama, a teraz są wokół mnie cudowni ludzie, którzy też chcą pomagać i tworzą ze mną Fundacje. Bez nich byłoby bardzo ciężko... Kocham Ich całym sercem! 

 • Asia & Ewa - Rada nadzorcza Fundacji! :) Rada radą, ale to dziewczyny, które na codzień wykonują mega ciężkie zadanie. Wyłapywanie kotów na kastrację, wizyty u weterynarza, no i przede wszystkim kontakt z ludźmi...!

 • Asia, która CODZIENNIE jest w Mruczkowie i rozpieszcza naszych podopiecznych! 

 • Ola - mieszka w Szczecinie i wyobraźcie sobie, że minimum raz w miesiącu przyjeżdża do Koszalina do Mruczkowa:) Jest ekspertką od naszego Instagrama! 

 • No i oczywiście mój Mąż Łukasz, który wspiera mnie w moich działaniach i nawet na wczasach zgarnia do pokoju koty! Do zdjęcie z Zakopanego! :) Kocham Go nad życie! :)

Dlaczego tutaj jesteśmy ?

Dlatego, że potrzebujemy Waszego wsparcia. Tak jak wspominałam na początku, pomagamy dzięki ludziom dobrej woli, którzy przekazują dla Fundacji darowizny. Nie mamy żadnych dofinansowań, sponsorów. 

Każda złotówka jest dla nas na wagę złota i zanim ją wydamy - oglądamy kilka razy z każdej strony. 

Moje plany co do Fundacji są dalekosiężne. W głowie mam mnóstwo pomysłów, które staram się realizować. Całkowicie się temu poświęcam.

Pomożecie naszej Fundacji?

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Sylwia Czerwińska
Sylwia Czerwińska
Próg: 25 zł
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Małgorzata Szczepanek
Małgorzata Szczepanek
Próg: 10 zł