Mateusz Lachowski

W Patronite od 21.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 173

Liczba Patronów: 283

Zostań Patronem
Kup na prezent
78 patronów
3 543 miesięcznie
6 141 łącznie
Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem i reżyserem. Niezależnie relacjonuję konflikt rosyjsko - ukraiński. Niezależność jest dla mnie kluczowa, bo chcę samemu decydować dokąd jeździć i co pokazywać. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy!

O Autorze

Witaj na moim profilu na Patronite! Jeśli cenisz moją pracę, możesz zostać moim Patronem - i sprawić, że będę mógł jeszcze szerzej pokazywać prawdę o wojnie w Ukrainie.

Kim jestem?

Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem, reżyserem. Współpracowałem ze stacją TVN24 - obecnie jestem związany z telewizją Polsat News oraz Newsweek Polska.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arek Kula
Arek Kula
Próg: 19 zł
Tomasz Czapracki
Tomasz Czapracki
Próg: 49 zł
Łukasz Kijanka
Łukasz Kijanka
Próg: 9 zł
Joanna Janecka
Joanna Janecka
Próg: 9 zł
pkisiel
pkisiel
Próg: 19 zł
Monika Zubik
Monika Zubik
Próg: 19 zł