Avatar użytkownika

Mateusz Lachowski

188
patronów
6 604 
miesięcznie
60 092 
łącznie
188
patronów
6 604 zł 60 092 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
NA DZIENNIKARSKIM FRONCIE

Dziękuję za Twoje wsparcie - jest dla mnie nieocenione, bo pozwala mi relacjonować na bieżąco to, co dzieje się w Ukrainie.
19 zł miesięcznie
W PIERWSZYM SZEREGU Z KAMERĄ

Dziękuję!

W ramach wdzięczności będę wysyłał Ci krótkie, dodatkowe materiały, których nie publikuję nigdzie indziej.
29 zł miesięcznie
TAM, GDZIE DZIEJE SIĘ HISTORIA

Dziękuję!

Chcąc Ci się odwdzięczyć, poza tym, co widnieje w poprzednim progu, raz na kwartał zaproszę Cię na wspólne spotkanie Patronów online - będziemy mogli poznać się i porozmawiać.
49 zł miesięcznie
Podpora dziennikarskiego świata

Dziękuję za Twoją hojność - dzięki Tobie mogę pozwolić sobie na oddech w trudach podróży i skupić się na wykonywaniu swojej pracy.

Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach niższych progów wsparcia, otrzymasz ode mnie imienny, elektroniczny certyfikat Patrona z moim podpisem.
99 zł miesięcznie
OPERATOR OKA KAMERY

Twoje wsparcie pomaga dostarczać informacje wprost z pola walki. Dzięki takim ludziom jak Ty wiem, że dostarczanie rzetelnych informacji jest ważne.
Nie mam dla Ciebie specjalnych nagród, poza tym, co ofiaruję wszystkim osobom z progów poniżej, ale jestem Ci niesłychanie zobowiązany.
199 zł miesięcznie
WIRTUALNY KORESPONDENT

Nie spodziewałem się, że ktoś zdecyduje się na tak duże wsparcie. Taki gest łączy się z odpowiedzialnością po mojej stronie i sprawia, że mogę dostarczać jakościowe materiały z miejsc konfliktów na całym świecie.

W związku z tym wyślę Ci specjalne, dedykowane nagranie z podziękowaniem za Twoje wsparcie.
Oczywiście poza tym, czym odwdzięczam się w ramach niższych progów.
499 zł miesięcznie
MECENAS DZIENNIKARSTWA

Dziękuję serdecznie za tak istotny wkład w moje życie zawodowe. Oprócz wszystkich nagród z poprzednich progów dodam informację o Twoim wsparciu w jednym z moich filmów.
1000 zł miesięcznie
FUNDATOR

Jeśli zechcesz wesprzeć mnie comiesięcznie większą sumą - ten próg jest właśnie dla Ciebie.
Oprócz wszystkich symbolicznych nagród z poprzednich progów, chętnie spotkam się z Tobą osobiście, gdy tylko będę w Warszawie - najprawdopodobniej taka możliwość będzie pojawiała się raz na dwa miesiące.

Oczywiście otrzymujesz wszystko to, o czym napisałem w ramach niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mateusz Lachowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem i reżyserem. Niezależnie relacjonuję konflikt rosyjsko - ukraiński. Niezależność jest dla mnie kluczowa, bo chcę samemu decydować dokąd jeździć i co pokazywać. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy!

Witaj na moim profilu na Patronite! Jeśli cenisz moją pracę, możesz zostać moim Patronem - i sprawić, że będę mógł jeszcze szerzej pokazywać prawdę o wojnie w Ukrainie.

Kim jestem?

Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem, reżyserem. Współpracowałem ze stacją TVN24 - obecnie jestem związany z telewizją Polsat News oraz Newsweek Polska.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mateusz Lachowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Hubert Malesa
Hubert Malesa
9 zł
Marcin Góźdź
Marcin Góźdź
199 zł
Michał  Kapelski
Michał Kapelski
19 zł
Paweł Pasterz
Paweł Pasterz
99 zł
Marta Wieszczycka
Marta Wieszczycka
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.