Mateusz Lachowski

W Patronite od 21.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 445

Liczba Patronów: 553

Zostań Patronem
Kup na prezent
33 patronów
1 276 miesięcznie
2 309 łącznie
Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem i reżyserem. Niezależnie relacjonuję konflikt rosyjsko - ukraiński. Niezależność jest dla mnie kluczowa, bo chcę samemu decydować dokąd jeździć i co pokazywać. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy!

O Autorze

Witaj na moim profilu na Patronite! Jeśli cenisz moją pracę, możesz zostać moim Patronem - i sprawić, że będę mógł jeszcze szerzej pokazywać prawdę o wojnie w Ukrainie.

Kim jestem?

Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem, reżyserem. Współpracowałem ze stacją TVN24 - obecnie jestem związany z telewizją Polsat News oraz Newsweek Polska.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Ochnio
Mateusz Ochnio
Próg: 49 zł
Paweł Eger
Paweł Eger
Próg: 49 zł
Marek Furman
Marek Furman
Próg: 49 zł
Michal R.
Michal R.
Próg: 29 zł
Anonimowy patron
Próg: 29 zł
Anonimowy patron
Próg: 19 zł