Avatar użytkownika

Mateusz Lachowski

147
patronów
5 145 
miesięcznie
85 106 
łącznie
147
patronów
5 145 zł 85 106 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
NA DZIENNIKARSKIM FRONCIE

Dziękuję za Twoje wsparcie - jest dla mnie nieocenione, bo pozwala mi relacjonować na bieżąco to, co dzieje się w Ukrainie.
19 zł miesięcznie
W PIERWSZYM SZEREGU Z KAMERĄ

Dziękuję!

W ramach wdzięczności będę wysyłał Ci krótkie, dodatkowe materiały, których nie publikuję nigdzie indziej.
29 zł miesięcznie
TAM, GDZIE DZIEJE SIĘ HISTORIA

Dziękuję!

Chcąc Ci się odwdzięczyć, poza tym, co widnieje w poprzednim progu, raz na kwartał zaproszę Cię na wspólne spotkanie Patronów online - będziemy mogli poznać się i porozmawiać.
49 zł miesięcznie
Podpora dziennikarskiego świata

Dziękuję za Twoją hojność - dzięki Tobie mogę pozwolić sobie na oddech w trudach podróży i skupić się na wykonywaniu swojej pracy.

Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach niższych progów wsparcia, otrzymasz ode mnie imienny, elektroniczny certyfikat Patrona z moim podpisem.
99 zł miesięcznie
OPERATOR OKA KAMERY

Twoje wsparcie pomaga dostarczać informacje wprost z pola walki. Dzięki takim ludziom jak Ty wiem, że dostarczanie rzetelnych informacji jest ważne.
Nie mam dla Ciebie specjalnych nagród, poza tym, co ofiaruję wszystkim osobom z progów poniżej, ale jestem Ci niesłychanie zobowiązany.
199 zł miesięcznie
WIRTUALNY KORESPONDENT

Nie spodziewałem się, że ktoś zdecyduje się na tak duże wsparcie. Taki gest łączy się z odpowiedzialnością po mojej stronie i sprawia, że mogę dostarczać jakościowe materiały z miejsc konfliktów na całym świecie.

W związku z tym wyślę Ci specjalne, dedykowane nagranie z podziękowaniem za Twoje wsparcie.
Oczywiście poza tym, czym odwdzięczam się w ramach niższych progów.
499 zł miesięcznie
MECENAS DZIENNIKARSTWA

Dziękuję serdecznie za tak istotny wkład w moje życie zawodowe. Oprócz wszystkich nagród z poprzednich progów dodam informację o Twoim wsparciu w jednym z moich filmów.
1000 zł miesięcznie
FUNDATOR

Jeśli zechcesz wesprzeć mnie comiesięcznie większą sumą - ten próg jest właśnie dla Ciebie.
Oprócz wszystkich symbolicznych nagród z poprzednich progów, chętnie spotkam się z Tobą osobiście, gdy tylko będę w Warszawie - najprawdopodobniej taka możliwość będzie pojawiała się raz na dwa miesiące.

Oczywiście otrzymujesz wszystko to, o czym napisałem w ramach niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mateusz Lachowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem i reżyserem. Niezależnie relacjonuję konflikt rosyjsko - ukraiński. Niezależność jest dla mnie kluczowa, bo chcę samemu decydować dokąd jeździć i co pokazywać. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy!

Witaj na moim profilu na Patronite! Jeśli cenisz moją pracę, możesz zostać moim Patronem - i sprawić, że będę mógł jeszcze szerzej pokazywać prawdę o wojnie w Ukrainie.

Kim jestem?

Jestem korespondentem wojennym, dziennikarzem, reżyserem. Współpracowałem ze stacją TVN24 - obecnie jestem związany z telewizją Polsat News oraz Newsweek Polska.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mateusz Lachowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
49 zł
Maciej Borkowski
Maciej Borkowski
29 zł
Ryszard Burdek
Ryszard Burdek
29 zł
Andrzej Wasik
Andrzej Wasik
29 zł
Jan Szulia
Jan Szulia
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.