Mateusz Rajski

W Patronite od 11.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 608

Liczba Patronów: 608

Zostań Patronem
Kup na prezent
30 patronów
880 miesięcznie
3 740 łącznie
O mnie i najpiękniejszej przygodzie mojego życia- "muzyce".

Wzrastając w towarzystwie muzykującej rodziny już od najmłodszych lat wiedziałem, że będzie nieodzownym elementem mojego życia.

O Autorze

O mnie i najpiękniejszej przygodzie mojego życia- "muzyce"

           Wzrastając w towarzystwie muzykującej rodziny już od najmłodszych lat wiedziałem, że będzie nieodzownym elementem mojego życia. Nasza wspólna przygoda nie była sielanką ale pomimo przeciwności losu uparcie dążyłem do celu, którym było tworzenie własnych kompozycji, dzielenie się muzyką z innymi, koncertowanie.

            Cel jaki obrałem był nieodłącznym elementem wszystkich etapów mojego dorastania. Chcąc sprawdzić się wokalnie wziąłem udział w kilku konkursach ( dwukrotnie "Szansa na sukces" , "Łowimy talenty"  krajowych eliminacjach do "Eurowizji")

       Wszystkie te próby wspominam jako fajną przygodę, dzięki której nabrałem odwagi scenicznej, poznałem wiele ciekawych ludzi. Śpiewałem w kilku zespołach pop- rockowych, rockowych i hardrockowych i śmiało mogę stwierdzić, że ten czas ukształtował mnie jako artystę. Po pierwszych autorskich "lekkich " singlach przyszedł czas na to co tak na prawdę w duszy mi gra, czyli mocne rockowe, hardrockowe kawałki. Jednym z nich jest "Strach" stanowiący tytuł mojego debiutanckiego krążka. Jestem dojrzałym, ukształtowanym muzycznie wokalistą, który jeszcze wiele ma do powiedzenia. Płyta "Strach" jest spełnianiem marzeń a moja solowa kariera dopiero się rozpoczyna.             

             Cieszę się, że gościsz na mojej stronie, dzięki temu mogę dzielić się z Tobą swoją największą pasją i miłością - "muzyką", mam nadzieję, że staniesz się częścią tej przygody.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika Templer
Monika Templer
Próg: 50 zł
Patrycja Łojek
Patrycja Łojek
Próg: 10 zł
Zbigniew Bulka
Zbigniew Bulka
Próg: 30 zł
Natalia TV
Natalia TV
Próg: 50 zł
Monika Templer
Monika Templer
Próg: 20 zł
Mariusz Rotkegel
Mariusz Rotkegel
Próg: 30 zł