Avatar użytkownika

Matylda Hej

8
patronów
130 
miesięcznie
1 230 
łącznie
8
patronów
130 zł 1 230 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie!
Wspierając mnie tą kwotą dostaniesz możliwość głosowania na tematy poruszane w podcaście i na YouTubie oraz twoje imię/nick pojawi się w napisach końcowych na filmikach.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
19 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie!
Jesteś osobiście odpowiedzialny/a za umożliwienie mi pracy nad podcastem i filmikami. Otrzymujesz wszystkie przywileje z poprzedniego progu oraz podziękuję Ci osobiście z imienia w jednym odcinku podcastu w miesiącu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Matylda Hej w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Matylda Hej tworzy TikToki, podcast i filmy na YouTubie nt. języków, mody, Disneya, filmów, książek oraz wielu innych tematów. Stając się Patronem możesz głosować i wpływać na to, które z tematów zostaną poruszone w długim formacie!

Mój TikTok powstał abym w trakcie pandemii mogła podzielić się z kimś przemyśleniami nt. serialu "Wiedźmin" i nie spodziewałam się, że moja platforma urośnie do takich rozmiarów.

W tym momencie na TikToku prowadzę liczne serie filmików, nt. rodziny królewskiej, mody, Disneya i innych nostalgicznych fandomów oraz języków, które są moją pasją (z tego staram się w pełni opanować 7).

Z racji tej ilości tematów muszę dokonywać wyborów, które projekty tymczasowo zejdą na dalszy plan. Zostając moim Patronem masz wpływ na to, które serie i tematy wezmą priorytet nad innymi i zostaną omówione w danym miesiącu. Patronite będzie miejscem gdzie możecie głosować, o czym chcecie słuchać na TikToku i co zasługuje na dłuższą formę i powinno pojawić się jako filmik na YouTubie i odcinek podcastu :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Matylda Hej już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Weronika Gowin
Weronika Gowin
10 zł
Mateusz Wasil
Mateusz Wasil
60 zł
Eunika Dziewońska
Eunika Dziewońska
10 zł
Aleks
Aleks
10 zł
Weronika Kaczkowska
Weronika Kaczkowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.