Max Krasoń

W Patronite od 28.07.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
646 łącznie
Twórca na YouTube. Tworzę komedię na YouTube, ale chciałbym to porzucić w końcu na rzecz muzyki.

O Autorze

KIM JESTEM?

Nazywam się Max Krasoń i zajmuję się tworzeniem filmów na YouTube od kwietnia 2015r. Na moim kanale znajdziesz głównie treści komediowe które nagrywam razem z moją żoną.

Mam jeszcze jedną pasję, którą jest muzyka i właśnie teraz miała miejsce premiera mojego pierwszego debiutanckiego singla pt. Wschody i zachody. Muzyką zajmuję się od dziecka, ale czekałem na dobry moment, aby w końcu się tym z Wami podzielić.

DLACZEGO PATRONITE?

Wasze wsparcie pozwoli mi na realizacje lepszych jakościowo filmów.  

Nie chcę jeszcze całkowicie rezygnować tworzenia komediowego formatu. Chciałbym móc zatrudnić ludzi do pomocy dzięki, którym warstwa wizualna jak i merytoryczna będzie na wyższym poziomie. W planie mam zatrudnienie: scenarzystów, operatorów, montażystów, aktorów, asystentów i wszystkie inne osoby, które będą przydatne na planie.

Poczułem, że teraz jest właśnie ten moment, żeby wrzucić to wszystko na wyższy poziom.

Przydałby mi się dobry operator dzięki czemu mógłbym skupić się tylko na odgrywanych scenach. Fajne uczucie jak ktoś może Ci pomóc, a Ty dodatkowo możesz mu za to zapłacić. 

MUZYKA

Kolejną rzeczą jest nagranie płyty, którą moi patroni z określonych progów otrzymają w podziękowaniu za darmo. Od dziecka marzy mi się wydanie płyty i ja w końcu muszę to zrobić. To jest moje największe marzenie. Chcę wydać płytę i wyjechać w trasę na koncerty.

Wiem, to duże marzenie, ale każdy znany muzyk zaczynał tylko od tego :-) 

Wszystkie moje plany co do realizacji pomysłów i na co chciałbym wydać zgromadzone środki macie rozpisane we wszystkich progach. Razem możemy ulepszyć ten kanał. Pamiętaj, że twoje wsparcie jest dobrowolne, ale będę Ci za nie wdzięczny do końca życia. Nie proszę o pieniądze na życie, ani spełnianie zachcianek. Ten profil powstał po to, aby zebrać środki na dostarczenie Wam lepszej jakościowo rozrywki!

Razem możemy szybciej, więcej i lepiej!


Max Krasoń

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent