Avatar użytkownika

Meczycho.pl

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jesteś fanem piłki nożnej? Jesteś na bieżąco z najważniejszymi rozgrywkami? Oglądasz mecze i skróty, śledzisz newsy? Meczycho.pl jest dla Ciebie! Jest wiele portali sportowych, jednak Meczycho.pl to portal, który prezentuje, komentuje najlepsze mecze piłkarskie!

Piłką nożną interesuję się od dziecka. Do tej pory uprawiam ten sport i jestem na bieżąco z najważniejszymi rozgrywkami tej dyscypliny. Jest to moja miłość i pasja i tak już pozostanie!

Grałem w klubach: Skra Częstochowa, Ajaks Częstochowa. NIestety nie zrobiłem kariery jako sportowiec-piłkarz, ale mam piłki nożnej nigdy nie porzuciłem. Jest to nieodzowna część mojego życia i zawsze tak będzie.

Od zawsze chciałem zajmować się tą tematyką, bo jest to dla mnie prawdziwa przyjemność. Postanowiłem spełnić swoje marzenie i stworzyłem Meczycho.pl - portal dla fanów piłki nożnej, gdzie komentuję, opisuję i analizuję spotkania piłki nożnej.

Chcę prowadzić portal w duchu Fair Play i doceniać wszystkie drużyny, nie tylko te z absolutnego światowego TOPu. Wierzę, że piłka nożna bardziej łączy niż dzieli, dlatego na moim portalu nie znajdziecie treści obraźliwych. Doceniam zwycięzców, ale szacunek dla drużyn przegranych również się należy.

Widzę na Facebooku, że ludziom podobają się treści, które tworzę. Jest zaskoczony pozytywnym odzewem, częstym komentowaniem postów oraz udostępnianiem ich na swoich tablicach. 

Znam język angielski i niemiecki, uczę się hiszpańskiego, aby móc lepiej rozumieć hiszpańską prasę, bo liga hiszpańska to moje ulubione rozgrywki. Lepsza znajomość języka pozwoli mi codziennie czytać ze zrozumieniem Mundo Deportivo, Marcę czy AS - hiszpańskie czasopisma sportowe.