Anna Cykowska

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1550

Liczba Patronów: 1616

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
135 miesięcznie
14 590 łącznie
Konto studentki medycyny trzeciego roku we Włoszech, na którym dzieli się wiedzą naukową, swoimi przedsięwzięciami, projektami, opowiada o swoich studiach i produktywności.

O Autorze

Hej! Nazywam się Ania, choć większość osób zna mnie z mojego profilu na instagramie @medicine.italy

Mam 25 lat, studiuję medycynę we Włoszech. Jestem również inżynierem Nauk Medycznych i Biologicznych - swoje pierwsze studia ukończyłam w Wielkiej Brytanii. 

W 2017 roku zaczęłam pisać o swoich studiach medycznych aby pokazać, że istnieje możliwość studiowania za granicą dla każdego. Z czasem zauważyłam, że ludzie polubili gdy dzielę się również moją wiedzą naukową i o tym jak poruszać się w świecie badań naukowych. Udało mi się przyciągnąć wielu odbiorców omawiając bieżące publikacje, które śledziłam od początku pandemii SARS-CoV-2. Zauważyłam, że rzetelne, wiarygodne fakty działały na ludzi uspokajająco. Zdecydowałam, że przedłużę moją działaność również na bloga i podcasty. 

Na swoim instagramie @medicine.italy piszę o mojej pasji do nauki, o poruszaniu się w świecie nauki, czytaniu i pisaniu badań naukowych oraz o wszystkich kwestiach związanych ze studiami. Pokazuję też ułamek swojego życia - o tym, że nie trzeba mieć bogatych rodziców, czy pochodzić z rodziny lekarskiej żeby móc studiować za granicą i się rozwijać. Na swoim profilu staram się pokazać również mój sposób patrzenia na świat - logiczny, racjonalny, krytyczny i dzielę się sposobami, które pozwalają rozwijać takie myślenie


Zakładam patronite ponieważ chciałabym w profesjonalny sposób rozszerzyć swoją działaność o podcasty i blogowanie oraz wydać własną książkę - takiej, jakiej naprawdę nie było jeszcze na rynku. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sylwia Czyż
Sylwia Czyż
Próg: 10 zł
Magdalena Ławniczak
Magdalena Ławniczak
Próg: 50 zł
Sylwia Szczotka
Sylwia Szczotka
Próg: 5 zł
Wiktoria W
Wiktoria W
Próg: 20 zł
Patrycja Che
Patrycja Che
Próg: 50 zł
Marta Paruzel
Marta Paruzel
Próg: 10 zł