Anna Cykowska

W Patronite od 22.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 264

liczba Patronów: 189

66 patronów
1 090 zł miesięcznie
7 050 zł łącznie
Konto studentki medycyny trzeciego roku we Włoszech, na którym dzieli się wiedzą naukową, swoimi przedsięwzięciami, projektami, opowiada o swoich studiach i produktywności.

O Autorze

Hej! Nazywam się Ania, choć większość osób zna mnie z mojego profilu na instagramie @medicine.italy

Mam 25 lat, studiuję medycynę we Włoszech. Jestem również inżynierem Nauk Medycznych i Biologicznych - swoje pierwsze studia ukończyłam w Wielkiej Brytanii. 

W 2017 roku zaczęłam pisać o swoich studiach medycznych aby pokazać, że istnieje możliwość studiowania za granicą dla każdego. Z czasem zauważyłam, że ludzie polubili gdy dzielę się również moją wiedzą naukową i o tym jak poruszać się w świecie badań naukowych. Udało mi się przyciągnąć wielu odbiorców omawiając bieżące publikacje, które śledziłam od początku pandemii SARS-CoV-2. Zauważyłam, że rzetelne, wiarygodne fakty działały na ludzi uspokajająco. Zdecydowałam, że przedłużę moją działaność również na bloga i podcasty. 

Na swoim instagramie @medicine.italy piszę o mojej pasji do nauki, o poruszaniu się w świecie nauki, czytaniu i pisaniu badań naukowych oraz o wszystkich kwestiach związanych ze studiami. Pokazuję też ułamek swojego życia - o tym, że nie trzeba mieć bogatych rodziców, czy pochodzić z rodziny lekarskiej żeby móc studiować za granicą i się rozwijać. Na swoim profilu staram się pokazać również mój sposób patrzenia na świat - logiczny, racjonalny, krytyczny i dzielę się sposobami, które pozwalają rozwijać takie myślenie


Zakładam patronite ponieważ chciałabym w profesjonalny sposób rozszerzyć swoją działaność o podcasty i blogowanie oraz wydać własną książkę - takiej, jakiej naprawdę nie było jeszcze na rynku. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem