Avatar użytkownika

Michał Zygmunt

4
patronów
188 
miesięcznie
5 398 
łącznie
4
patronów
188 zł 5 398 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo! W ramach rewanżu za takie wsparcie moich działań proponuję regularne przedpremierowe linki do wyjątkowych materiałów muzycznych i dźwiękowych / przynajmniej raz w miesiącu.
36 zł miesięcznie
Serdeczne dziękuję! Otrzymasz co miesiąc niepublikowane wcześniej, zawsze aktualne nagrania dźwiękowe, informacje i świeże zdjęcia z rzeki
50 zł miesięcznie
Serdeczne dziękuję! Ta kwota wesprze mnie zdecydowanie. W ramach rewanżu proponuję dostęp do wideobloga z wypraw terenowych dostępnego Tylko dla Patronów i zaproszenie na wspólny dźwiękowy spacer w dziką naturę. W wyznaczonym miejscu i termie w kilka osób zanurzymy się w dziczy żeby posłuchać dźwięków nagłośnionych cyfrowo poprzez specjalistyczne mikrofony lub w budowanych właśnie drewnianych dźwiękołapkach.
69 zł miesięcznie
Pięknie dziękuję. W ramach podziękowania otrzymasz Rodzinne Zaproszenie na wyjątkowy koncert w nietuzinkowym miejscu, który raz do roku zorganizujemy Tylko dla Patronów. A także dostęp do wybranych nagród z niższych progów.
108 zł miesięcznie
Wybierz 108 zł
19 dostępnych miejsc
Dzięki, dzięki. Nagrodą główną za wsparcie jest zdalna lekcja muzyki np. lekcja gitary lub pomoc w innych aspektach muzycznego warsztatu, odbywająca się raz w miesiącu oraz dostęp do prywatnego dźwiękowego terenowego wideobloga.
109 zł miesięcznie
Wybierz 109 zł
20 dostępnych miejsc
Dziękuję ! To spore wsparcie, W rewanżu proponuję regularne świeże nagrania, muzykę, zdjęcia, płytę CD lub wydruk moich fotografii w większym formacie które prześlę raz w roku.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
20 dostępnych miejsc
Dziękuję za hojność, to duże wsparcie za które w ramach rewanżu proponuję raz w roku kameralną wyprawę terenową z noclegiem w głuszy. Oraz wybrane nagrody z wcześniejszych progów wsparcia czyli linki, płyty i bilet rodzinny na wyjątkowy koncert w niezwykłym miejscu organizowany Tylko dla Patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Zygmunt w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Michał Zygmunt muzyk i łowca dźwięków znad Odry.
Odra Sound Design

Jestem muzykiem, gitarzystą, profesjonalnym łowcą dźwięków. Od wielu lat inspiracją moich artystycznych i społecznych działań pozostaje Odra, nad którą mieszkam i tworzę. Moje zaangażowanie w sprawy rzek wykraczają poza artystyczną fascynacje, od lat działam społecznie na rzecz zmian. Jestem orędownikiem czystych i wolnych rzek. Jestem jednym pierwszych  sygnalistów informujących o katastrofie na Odrze, współtworzę wiele inicjatyw na rzecz ratowania Odry między innymi Odra SOund Design, Rzeczny Uniwersytet Ludowy inicjatywa Park Narodowy Doliny Dolnej Odry, Dźwiękowy Szlak Odry. Pływam drewnianą pychówką, tradycyjną łódką rzeczną przywożąc z rzeki jej piękno i klimat.

 

 

W autorskim dorobku mam kilkanaście muzycznych albumów od gitarowych poszukiwań poprzez korzenne kujawiaki po ambientowe przestrzenie wypełnione dźwiękami natury.  

 

 

Kiedyś zbudowałem wymarzoną serię gitar z drzew rosnących tylko nad Odra, to profesjonalne instrumenty Odra Guitars, na których ciągle gram, dziś pracuję nad  Dźwiękowym Szlakiem Odry, czyli wyznaczeniem szlaku nadodrza pozwalającego słuchać dźwięków rzeki w nagłośnionych parabolicznie drewnianych dźwiękołapkach.

  

 

 

Cele Autora

Odra Sound- w rytmie dzikiej rzeki
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 812 zł brakuje
9%
Każdą wpłaconą złotówkę przeznaczę na działania związane z rzeką. Te społeczne jak i artystyczne. Dzieląc się z Patronami pięknem w postaci fotografii, nagrań dźwiękowych i muzyki.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Zygmunt już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

pani Giel
pani Giel
15 zł
Michal Fojcik
Michal Fojcik
15 zł
Olgierd Humeńczuk
Olgierd Humeńczuk
108 zł
Robert Żurek
Robert Żurek
69 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.