Michał Zygmunt

W Patronite od 08.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2211

Liczba Patronów: 2161

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
80 miesięcznie
4 279 łącznie
Zakochany w Odrze łowca dźwięków, muzyk, kompozytor i producent muzyczny.

O Autorze

Jestem muzykiem, kompozytorem muzyki teatralnej, filmowej, profesjonalnym łowcą dźwięków. Od wielu lat inspiracją moich artystycznych i społecznych działań pozostaje Odra, nad którą mieszkam i tworzę.

 

 

W autorskim dorobku mam kilkanaście muzycznych albumów od gitarowych poszukiwań poprzez korzenne kujawiaki po ambientowe przestrzenie wypełnione dźwiękami natury.  

 

 

Kiedyś zbudowałem wymarzoną serię gitar z drzew rosnących tylko nad Odra, to profesjonalne instrumenty Odra Guitars, na których ciągle gram, dziś pracuję nad  Dźwiękowym Szlakiem Odry, czyli wyznaczeniem szlaku nadodrza pozwalającego słuchać dźwięków rzeki w nagłośnionych parabolicznie drewnianych dźwiękołapkach.

Współtworzyłem projekty kulturowe i działania edukacyjne jak Łemkowie nad Odrą, Legnicka Mapa Dźwiękowa, Polsko-Norweski Festiwal Punkt Eklektik Session. Współpracuję jako wykładowca z Uniwersytetem Wrocławskim, pływam odrzańskim Statkiem Kultury, prowadzę terenowe warsztaty nagrań, dźwiękowe spacery i popularyzuję nagrania przez prezentacje przyrodnicze, współpracuję z muzeami i instytucjami kultury na terenie całego kraju. Właśnie powstaje Rzeczny Uniwersytet Ludowy, którego celem będzie nauka świadomego obcowania z rzeką. 

Zapraszam Cię do wsparcia moich działań i  polubienia mego kanału yt, na którym dzielę się nagraniam i muzyką.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
pani Giel
pani Giel
Próg: 15 zł
Michal Fojcik
Michal Fojcik
Próg: 15 zł
Wojtek Zawisza
Wojtek Zawisza
Próg: 50 zł
wroclover
wroclover
Próg: 5 zł
Robert Żurek
Robert Żurek
Próg: 15 zł