Michał Horbaczek

W Patronite od 07.08.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1809

liczba Patronów: 2000

1 patron
20 miesięcznie
570 łącznie

Wykonanie tablic patriotycznych i wystaw historycznych na terenie gminy Przeworsk

1 000 zł

57%

osiągnięto

430 zł

brakuje

Jednorazowa, jesienna inicjatywa Stowarzyszenia Patriotycznego "Miłość & Honor Lokalny Patriotyzm" z którym związane jest wykonanie tablic patriotycznych w gminie Przeworsk oraz dwóch wystaw historycznych "wewnętrznych", które prezentować będą wydarzenia związane z Bitwą o Anglię

Realizacja materiałów filmowych do projektu edukacyjnego "Bądź Wierny. Idź"

1 200 zł

47%

osiągnięto

630 zł

brakuje

Mimo pierwszych etapów montażu projektu "Bądź wierny. Idź", które odbyły się jesienią 2019 roku nadal potrzebne jest niezbędne wsparcie finansowe, które umożliwi prowadzenie dalszych działań montażu.
Film edukacyjny będzie miał charakter 20-25 minutowego projektu związanego z aktywnością społeczną - patriotyczna młodych osób w lokalnym środowisku miejskim i wiejskim na przykładzie działań teraźniejszych działających stowarzyszeń oraz inicjatywę Przeworskich Patriotów, która przez wiele lat tworzyła fundament patriotycznych akcji na Podkarpaciu.

Zapotrzebowanie finansowe związane jest głownie z dojazdami do kilkunastu miejsc historycznych oraz kupnem niezbędnych materiałów w celu choreograficznych i reklamowych

Podstawowy zakup sprzętu audiowizualnego do tworzenia vlogów i lekcji historycznych

1 500 zł

38%

osiągnięto

930 zł

brakuje

Pierwszym i zarazem podstawowym celem jest uzbieranie jednorazowej kwoty w wysokości 1500 złotych za które pragnę zakupić najpotrzebniejszy sprzęt umożliwiający mi tworzenie vlogów związanych z aktywnością społeczną oraz pracą psychologiczną.
Do mojego aparatu na którym nagrywam teraźniejsze videoblogi potrzebuję podstawowego sprzętu dla początkującego kompilatora filmów na Youtube - a więc lampy, mikrofonu, statywu i gimbala do realizacji uchwycenia wydarzeń patriotycznych bądź charytatywnych.
Dodatkowym potrzebnym zakupem "audio" staje się domowy mikrofon, który posłuży do projekcji historycznych podcastów
i pomoże stawić pierwsze kroki w kształtowaniu internetowego, patriotycznego radia jakie pragnę wraz ze zbliżającym się 2021 rokiem utworzyć.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni