Michał Horbaczek

W Patronite od 07.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1853

Liczba Patronów: 1792

Zostań Patronem
2 patronów
30 miesięcznie
660 łącznie

DZIAŁANIA INFORMACYJNE - STRONA / BLOG / VLOG I AUDIO PODCASTY

500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

470 zł

brakuje

Realizacja projektu "DZIAŁANIA INFORMACYJNE - STRONA / BLOG / VLOG I AUDIO PODCASTY" związane będą z tworzeniem w lokalnej sieci strony informacyjnej na której mieszkańcy Przeworska i okolic przeczytają wiadomości związane z organizacją charytatywnych akcji lub relację ze sportowych wydarzeń, które tworzyć będą młodzi ludzie dla których dziennikarstwo i fotografia jest pasją i przyjemnością. W ramach tego projektu nastaje dalsza potrzeba zakupu sprzętu video oraz audio, który umożliwi w najbliższym czasie realizację podcastów historycznych lub informacyjnych w lokalnej przestrzeni publicznej .

DZIAŁANIA SPORTOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

700 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

670 zł

brakuje

Realizacja projektu "DZIAŁANIA SPORTOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY" związane będą z wsparciem finansowym rodzin, których dziecko aktywnie pragnie uczestniczyć w życiu sportowym w swojej lokalnej społeczności, jednakże z różnych przyczyn losowych rodzina nie jest wstanie zagospodarować najpotrzebniejsze środki finansowe na realizację marzenia np. dojazd na treningi, miesięczny karnet na treningi w lokalnej siłowni lub w treningach sportów indywidualnych np. sporty walki, tenis, pływanie.

Do projektu będą zapraszani uczniowie z gminy Przeworsk, których zaangażowanie i determinacja sportowa przekłada się jednocześnie na codzienną edukację oraz postawę w społeczeństwie.

WSPARCIE DLA MOJEJ OSOBY

1 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

970 zł

brakuje

Poświęcam w sumie całe swoje życie tej działalności tworząc coraz to ciekawsze wydarzenia dla kolejnych pokoleń młodych Polaków, ale jak wiecie, trzeba z czegoś żyć.

Przekażę Państwu tylko, że prowadzone moje struktury grup patriotycznych, kresowych czy charytatywnych w żaden sposób nie są wspierane finansowe "z góry", więc tworzone wykłady, spotkania czy wyjazdy płacę przez wszystkie te lata - osobiście z tzw. "własnej kieszeni" natomiast moje social media tj. kanał na YT , profil na INSTAGRAMIE czy prowadzenie na FACEBOOK'u mojego BLOGA to również nie jest wynagrodzenie, które "spada za lajki", a jak sami widzicie - spędzam na nich bardzo wiele mojego czasu dla WAS, a więc w ten sposób platforma PATRONITE jest dla mnie bezcennym i najlepszym narzędziem do realizacji kolejnych moich działań patriotycznych.

DZIAŁANIA PATRIOTYCZNE, SPORTOWE, KRESOWE, CHARYTATYWNE ORAZ POLONIJNE

1 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 470 zł

brakuje

Realizacja projektu "DZIAŁANIA PATRIOTYCZNE, SPORTOWE, KRESOWE, CHARYTATYWNE ORAZ POLONIJNE " związane są z tworzeniem wydarzeń społecznych na terenie naszego województwa podkarpackiego, których celem szczególnym jest pielęgnowanie postaw patriotycznych i edukacji historycznej związanej z naszą historią. W trwającym obecnie 2021 roku działania patriotyczne będą wielokrotnie "łączyć się" z działaniami sportowymi tj. rajd rowerowy, bieg czy turniej sportowy podczas którego będziemy mogli prowadzić działania charytatywne i wspierać najbardziej potrzebujące osoby.

Do ważnych moich aspektów działań przekłada się również aktywność kresowa w stowarzyszeniu "Polscy Kibice dla Kresowiaków", tym samym organizacją ogólnopolskich zbiórek oraz koordynacją wyjazdów poszczególnych grup osób do następnych polskich miejscowości na terenie dzisiejszej Ukrainy, Białorusi czy Litwy. Dodatkowo pragnę, aby co miesiąc do polskich szkół w Wielkiej Brytanii trafiały niezbędne materiały patriotyczne dla rozwoju edukacji naszych najmłodszych rodaków.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni