Michał Sawicki-śpiewający akordeonista

W Patronite od 08.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 560

Liczba Patronów: 745

Zostań Patronem
15 patronów
630 miesięcznie
7 510 łącznie
Witam! Nazywam się Michał Sawicki i jestem śpiewającym akordeonistą. Od 6 lat zacząłem poważnie zajmować się aranżowaniem różnej muzyki na akordeon i śpiew. Wydałem do tej pory 4 płyty, a kolejna jest w przygotowaniu. Akordeon to moja wielka pasja, a moim marzeniem jest rozwój tej działalności.

O Autorze

Z wykształcenia jestem nauczycielem muzyki. Moją pasją od dzieciństwa jest akordeon. Pierwszą lekcję odbyłem w wieku 10 lat. Obecnie przygoda z tym instrumentem to już 33 lata :) Ciągle mam co poznawać i nadal się uczę.

Udało mi się znaleźć własny styl gry, ponieważ wszystkie aranżacje przygotowuję na akordeon i śpiew. Swój instrument traktuję jako zespół, który ma towarzyszyć mi, kiedy śpiewam. To wpłynęło na wspomniany inny sposób mojej gry. Do tej pory wydałem 4 płyty z różnymi utworami zaaranżowane na akordeon i śpiew.

Najnowszy projekt to: "Czwarta muzyczna podróż - do Betlejem", czyli polskie kolędy i pastorałki zaaranżowane na śpiew, akordeon i instrumenty perkusyjne. 

Instrument na jakim gram to Wetlmeister Cantus IV deluxe i pochodzi on z lat 60-tych XX w. Ma miłe, matowe brzmienie, które świetnie komponuje się z głosem. Ponadto wyposażony jest w system nagłośnieniowy, który zamontowany w odpowiedni sposób w środku instrumentu wpływa na pełne brzmienie lewej ręki (basy), co imituje brzmienie gitary basowej lub kontrabasu i wyróżnia ten instrument spośród innych. 

Od pewnego czasu dołączył do mnie mój syn Dominik dołączył do mnie i pracujemy oraz koncertujemy razem. Dominik gra na instrumentach perkusyjnych - głównie na cajonie. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika