Michał Zerka

W Patronite od 16.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 450

Liczba Patronów: 419

Zostań Patronem
Kup na prezent
41 patronów
1 055 miesięcznie
13 090 łącznie
Twórca wideo na YouTube, wokalista, autor tekstów i kompozytor.

O Autorze

Celem mojego kanału na YouTube jest przybliżenie ludzi, których mijamy na ulicy każdego dnia. Wyjątkowy, ale i dotykający historią świat wokół nas potrafi być często niewidoczny, kiedy to w pogoni za niczym często zapominamy o najważniejszym - MIŁOŚCI! Każdy człowiek to oddzielna opowieść, o każdym człowieku można stworzyć film, wszyscy jesteśmy niezwykłymi nośnikami uczuć i emocji, historii które nas tworzą. Te właśnie odczucia postanowiłem wykorzystać, jako narzędzie do pokazania tego, jak świat odbieram na co dzień i jak doświadczam go własnymi oczami.

 

Nazywam się Michał Zerka, mieszkam w niewielkim mieście na Dolnym Śląsku - Wołowie. Dotychczas zajmowałem się gównie śpiewaniem, pisaniem tekstów i komponowaniem, jednak w mojej głowie od dawna rodziła się myśl, aby nagrywać filmy... Kupiłem więc niezbędny sprzęt i po prostu zacząłem działać, bez większego przygotowania, kierując się tym, co czuję zrealizowałem pierwszy z nich...

Realizacją moich filmów zajmuję się w pojedynkę, począwszy od poszukiwań rozmówcy, poprzez sam wywiad, zdjęcia, montaż i kontakt z Wami! To dość dużo, jak na jednego, chociaż chyba daję radę! :)


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Alicja Bla
Alicja Bla
Próg: 10 zł
Marcin Gorczyca
Marcin Gorczyca
Próg: 10 zł
Piotr Maj
Piotr Maj
Próg: 20 zł
Paweł Kanik
Paweł Kanik
Próg: 10 zł
Wiola96
Wiola96
Próg: 20 zł
Andrzejek Scienski
Andrzejek Scienski
Próg: 10 zł