Mietek Szcześniak

W Patronite od 14.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1596

Liczba Patronów: 1920

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
145 miesięcznie
3 675 łącznie

Kameleon - piosenki jazzowe nie tylko dla dzieciaków!

2 500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 355 zł

brakuje

Osiągniecie tej kwoty pozwoli mi na wyprodukowanie singla z przygotowywanej, nowej płyty "Kameleon", nakręcenie klipu oraz promocję.
To wyjątkowe wydawnictwo, tego jeszcze nikt na świecie nie zrobił !! Jazzowe standardy, czyli cuda muzyczne XX wieku, z polskimi testami dla dzieciaków. Zaśpiewałem je ze zgrają kilku i kilkunastoletnich zdolniaków, z akompaniamentem czolowych polskich jazzowych muzykow i goscia z USA , legendarnego bębniarza Taylor Newman.

"Mały krok dla ludzkości", ale dla mnie - siedmiomilowy.

Wyjątkowa, a unikalna płyta nie tylko dla dzieciaków !

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 855 zł

brakuje

Wydanie płyty, promocja i dystrybucja płyty "Kameleon - piosenki jazzowe nie tylko dla dzieciaków"

Zawsze marzyłem, żeby nagrać dla dzieciakow-następnego pokolenia- kultowe kompozycje XX wieku, czyli wielopokoleniowe evergreeny - standardy jazzowe, stworzone przez wielkich muzyków. Na dodatek - śpiewamy w języku ojczystym !!!
Tego jeszcze nikt na świecie nie zrobił! Serio -serio !

Jak jazzowe standardy przekazać dzieciakom?

Znalazłem odpowiedź: napisać do oryginalnych kompozycji śmieszne, inteligentne teksty po polsku i zaśpiewać je z dzieciakami jednym głosem.

Teksty napisała Joanna Gajda - pianistka jazzowa, a akompaniowali nam jazzowi instrumentaliści.

Celem jest, żeby dzisiejsze dzieciaki - ucząc się tych piosenek - odkryły, że piosenki ich dzieciństwa są bardzo znanymi standardami jazzowymi, skomponowanymi przez gwiazdy takie, jak: Miles Davies, Thelonious Monk, John Coltraine, Herbie Hancock, Horace Silver i inni wielcy.

Płyta z chórem "Life Choir" z Los Angeles oraz praca nad kolejnymi moimi produkcjami

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 855 zł

brakuje

Wydanie w Polsce płyty, nagranej z afroamerykańskim chórem "Life Choir" z Los Angeles, pod wodzą HB Barnum.
Nagrali ją w Los Angeles amerykańscy i polscy instrumentaliści, wyprodukowała amerykanska artystka i producentka Wendy Waldman, a realizował - Rob Hoffman.
To nowe piosenki w stylu starego rhytm&blues, gospel, funky, soul. Totalny oldschool i radość muzykowania, przyjażń i serdeczne emocje. Zostałem dolatującym członkem chóru "LIFE CHOIR" i ich szczerym przyjacielem. Mam nadzieje, że ucieszy was, tak jak mnie. To kolejne spełnione marzenie, z waszą pomocą może zaistnieć w Polsce.

Za tę kwotę wydamy płytę, zrobimy klipy, promocję i dystrybucję, oraz koncert on-line, nagrany w Los Angeles. Jeżeli ktokolwiek z Was mógłby pomóc w zorganizowaniu transportu choru i muzykow z L.A.( ok.20 osób ) , to możemy zrobić koncerty w Polsce...!...

Na tym poziomie wsparcia mogę się wreszcie skupić na tworzeniu nowych piosenek , na które razem czekamy. I to wreszcie obficie !
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Elżbieta  Włodarz
Elżbieta Włodarz
Próg: 10 zł
Piotr Siwik
Piotr Siwik
Próg: 25 zł
GRAŻYNA DŁUŻEWSKA
GRAŻYNA DŁUŻEWSKA
Próg: 100 zł
Marta Piekarska
Marta Piekarska
Próg: 10 zł
Artur Ratajczak
Artur Ratajczak
Próg: 25 zł