Avatar użytkownika

Milena Cieśla Umyślnie.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
180 
łącznie
0
patronów
0 zł 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Tylko i aż! Każdy piątaczek to mazaczek - dla mnie, od Ciebie! Czyli wspierasz moją naukę, ćwiczenia rysowania. Pomagasz mi zdobywać wartościowe matreiały a dzięki temu oglądasz coraz lepsze sketchnotki! Warto?
10 zł miesięcznie
Dziękuje. Jeżeli wybierasz ten próg to dajesz mi znać, że nie tylko chcesz pomóc mi w zakupie dobrych materiałów do tworzenia np. wielkoformatowych notatek, ale również chcesz być na bierząco z pojawiającymi się notatkami otrzymując je ode mnie regularnie na maila. Jeżeli zdecydujesz się na ten próg otrzymasz dostęp do oryginalnych ( nie zmniejszonych przez publikacje np. na FB) plików notatek.
15 zł miesięcznie
Wybierając ten próg dajesz mi znać, że interesują Cię nowinki na temat uczenia się, chcesz dostawać info o ciekawych materiałach, polecanych przeze mnie treściach recenzjach książek,, które publikuje tylko w zamkniętej, małej grupie na FB "Patroni uczenia się", gdzie będziemy się też wymieniać doświadczeniem, sprawdzonymi treściami. Oczywiście otrzymujesz też to, co w poprzednich progach rzecz jasna! Za 15 zł/mc mogę już po kilku miesiącach wybrać się na kolejne ekstra szkolenie u znawców np. kaligrafii lub konferencje szkoleniową. WOW! Wykorzystam każdą złotówkę od Ciebie maksymalnie efektywnie!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
100 dostępnych miejsc
Wow! Czyli na prawdę bardzo podoba Ci się to, co robię. Oczywiście w tym progu otrzymujesz to, co w progach poprzednich oraz będziesz mógł wpływać na to, do jakich książek/tematów będę robić notatki. Jeżeli urzekają Cię moje grafiki to przygotuje dla Ciebie raz w roku kartkę urodzinową (zaproszenie), które będziesz mógł rozesłać rodzinie/znajomym. Albo możesz wymienić to zaproszenie na inną grafikę jeżeli akurat nie wyprawiasz urodzin:) Bardzo Ci dziękuje za chęć wsparcia w tej kwocie!
50 zł miesięcznie
Poważny pieniądz! Poważny wpływ na moją dzialalność. W tym progu masz oczywiście to, co w poprzednich ale tylko tu będziesz mógł też brać udział (raz na 3 miesiące) w losowaniach - osoba którą wylosuje będzie mogła zamówić dla siebie prostą notatkę na wybrany temat a przy jej publikacji zostanie oznaczona jako Patron. Masz też jak w banku bezpłatną pół godzinną telefoniczną sesję konsultacyjną na temat myślenia wizualnego lub rozwijania kompetencji, uczenia się (również raz na 3 miesiące).
100 zł miesięcznie
Chcę się odwdzięczyć najlepiej jak umiem. Pomagając mi taką kwotą regularnie (minimum pół roku) otrzymujesz bezpłatny dostęp do wszystkich płatnych na mojej stronie produktów typu e-booki, karty pracy, fiszki czy co tam jeszcze kiedykolwiek powstanie w zakładce „sklep" (włączając w tę opcję kurs online, który planuję) Otrzymujesz też oczywiście to, co w poprzednich progach.
200 zł miesięcznie
Ten próg dedykuje tym, którzy prowadzą swoje miejsce w sieci i chcą żebym regularnie przygotowywała dla nich grafiki, sketchnotki np. do artykułu lub postów jakie tworzą- jedna w miesiącu w formacie A4. Ten próg nie zawiera elementów z poprzednich progów, ale zawiera dodatkowo obietnice, że ty i Twoje miejsce w sieci pojawi się w liście TOP Patronów na końcu każdego mojego wpisu na blogu oraz raz w roku oficjalnie podziękuje Top Patronom na moich kontach socialmedia promując również Twoje miejsce w sieci.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Milena Cieśla Umyślnie.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Sketchnotuje o tym jak się efektywnie uczyć, jak uczyć innych, jak zaprojektować efektywny proces szkoleniowy - jak robić to świadomie, celowo i z sensem. Na moim blogu upowszechniam wiedzę na temat tego, jak uczy się mózg, jakie mity psychopedagogiczne oraz neuromity blokują efektywną naukę.

Cześć!
Nazywam się Milena Cieśla i cieszę się, że tu zajrzałeś/zajrzałaś.

Kim jestem?
Jestem andragogiem, neuroentuzjastką i sketchnoterką. Głównie:)
Popularyzuję myślenie wizualne w biznesie.  Rysunek towarzyszy mi od lat przedszkolnych i postanowiłam z tego zrobić pomysł na kolorowe życie.

Jestem absolwentką andragogiki czyli edukacji ustawicznej ludzi dorosłych na Uniwersytecie Warszawskim.  Jako zewnętrzny konsultant learnig and development prowadzę projekty szkoleniowe dla firm  z różnych branż z zakresu kompetencji miękkich. Badam potrzeby szkoleniowe, oceniam kompetencje, buduję adekwatne do ich wyników programy szkoleniowe, współpracuję z trenerami, aby dostarczyć  ludziom najlepsze na rynku programy  i narzędzia rozwojowe aby mogli rozwijać swój potencjał.

Moja praca na blogu Umyślnie.pl może być dla Ciebie wartościowa jeżeli:

 • chcesz nauczyć się świadomie planować naukę, tak by zapamiętywanie, rozumienie było łatwiejsze szybsze i efektywniejsze
 • interesujesz się procesami uczenia ponieważ jesteś nauczycielem lub trenerem i chcesz wspierać swoich uczniów, uczestników szkoleń, mentee
 • odpowiadasz za szkolenia i rozwój pracowników w swojej firmie i nie chcesz/nie możesz marnować pieniędzy firmy
 • jesteś rodzicem który chce świadomie wspierać rozwój swojego dziecka
 • lub jesteś fanem myślenia wizualnego i sketchnotek:)

Mój zwykły dzień to…

 • opieka nad córeczkami, które są dla mnie morzem inspiracji i motywacji. Rozmowy z mężem, który jest dla mnie oceanem inspiracji;) To, czego się uczę o zachowaniu, efektywności praktykuje w pierwszej kolejności na nich. 
 • praca w firmie szkoleniowo - doradczej - wspólnie z zespołem tworzę efektywne rozwiązania rozwojowe dla pojedynczych ludzi, zespołów i całych organizacji. Utożsamiam się z hasłem zespołu: Dobrze, to dla mnie zdecydowanie za mało. Ambitna do bólu? Chyba raczej świadoma możliwości po prostu. Współtworzyłam też firmowe hasło "Umiejętności to nie jest coś z czym się rodzisz. Wszystkiego możesz się nauczyć!"
 • mniejsze, większe dawki nowej wiedzy, inspiracji. Nowa rzecz której się uczę - coś co wzmacnia moje kompetencje, czasem wnosi coś zupełnie innego, czasem wywraca do góry nogami to, co wiedziałam dzień wcześniej. Permanentna zmiana.
 • minimum pół godzinki  na czytanie dziennie
 • podcast, artykuł, film na You tube lub inna mała porcja wiedzy dziennie
 • bazgrołki, szkice, rysunki, sketchnotki

Cele Autora

DOSKONALENIE
 • 1 500 zł miesięcznie
 • 1 500 zł brakuje
0%
WOW! Taka kwota pomogła by mi w zdobywaniu dostępu do wartościowych kursów np. sketchnotingu, kaligrafii czy trenerskich. Mogłabym bez wyrzutów sumienia ładować do koszyków książki i nie martwić się, że moje dzieci oskarżą mnie, że dawno nie dostały nowej zabawki. Mogła bym inwestować w moje umiejętności rysowania, pisania na profesjonalnej ścieżce - ucząc się od ekspertów, profesjonalistów. Obecnie jestem totalnym samoukiem. Takie wsparcie pozwoliłoby mi też dzięki kursom, szkoleniom poznawać ludzi zakręconych na podobnych tematach, co ja. Wtedy i wy ich lepiej poznacie!
WIĘCEJ WARTOŚCI
 • 3 500 zł miesięcznie
 • 3 500 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoliłaby mi na wygospodarowanie więcej czasu na tworzenie takich rzeczy jak ebooki, karty pracy, materiały wspierające naukę czy projektowanie efektywnych działań rozwojowych. Po osiągnięciu takiego progu wsparcia mogłabym przygotować się do otworzenia konta na You Tube, gdzie dzieliłabym się wiedzą szerzej. Taka kwota wsparcia pomogłaby mi zakupić potrzebny sprzęt, opłacić wsparcie techniczne montażysty filmów, bazy materiałów płatnych takich, jak zdjęcia czy muzyka.
POMOC INNYM
 • 5 500 zł miesięcznie
 • 5 500 zł brakuje
0%
Moim marzeniem jest móc oferować wsparcie w uczeniu się dzieciakom w szkołach i poza nimi. Dysponując taką kwotą wsparcia mogłabym ruszyć z ofertą darmowych spotkań z dzieciakami, uczniami na których mogłabym ich uczyć nie tylko myślenia wizualnego, które bardzo mocno wspiera uczenie się, ale również pokazywać im inne efektywne metody uczenia się. Mogłabym korzystając z takich narzędzi jak gry, symulacje, case study rozwijać ich kompetencje współpracy, myślenia krytycznego, przywództwa, komunikacji. Mogłabym odwiedzać szkoły w różnych regionach, również regularnie! Mógłby to być bardzo ważny punkt mojej działalności. Kto wie, może powstałby kolejny próg w którym mogłabym stworzyć zespół zapalonych działaczy takich jak ja lub zupełnie innych, którzy będą wyposażać nowe pokolenia w wartościowe, praktyczne umiejętności i pokazywać, jak rozwijać pasję i wytrwałość w życiu??? O! to jest myśl! Pomożecie?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Milena Cieśla Umyślnie.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Eliza Dworakowska
Eliza Dworakowska
50 zł
Kinga Arndt
Kinga Arndt
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.