Milena Cieśla Umyślnie.pl

W Patronite od 01.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie

DOSKONALENIE

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

WOW! Taka kwota pomogła by mi w zdobywaniu dostępu do wartościowych kursów np. sketchnotingu, kaligrafii czy trenerskich. Mogłabym bez wyrzutów sumienia ładować do koszyków książki i nie martwić się, że moje dzieci oskarżą mnie, że dawno nie dostały nowej zabawki. Mogła bym inwestować w moje umiejętności rysowania, pisania na profesjonalnej ścieżce - ucząc się od ekspertów, profesjonalistów. Obecnie jestem totalnym samoukiem. Takie wsparcie pozwoliłoby mi też dzięki kursom, szkoleniom poznawać ludzi zakręconych na podobnych tematach, co ja. Wtedy i wy ich lepiej poznacie!

WIĘCEJ WARTOŚCI

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

Taka kwota pozwoliłaby mi na wygospodarowanie więcej czasu na tworzenie takich rzeczy jak ebooki, karty pracy, materiały wspierające naukę czy projektowanie efektywnych działań rozwojowych. Po osiągnięciu takiego progu wsparcia mogłabym przygotować się do otworzenia konta na You Tube, gdzie dzieliłabym się wiedzą szerzej. Taka kwota wsparcia pomogłaby mi zakupić potrzebny sprzęt, opłacić wsparcie techniczne montażysty filmów, bazy materiałów płatnych takich, jak zdjęcia czy muzyka.

POMOC INNYM

5 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 500 zł

brakuje

Moim marzeniem jest móc oferować wsparcie w uczeniu się dzieciakom w szkołach i poza nimi. Dysponując taką kwotą wsparcia mogłabym ruszyć z ofertą darmowych spotkań z dzieciakami, uczniami na których mogłabym ich uczyć nie tylko myślenia wizualnego, które bardzo mocno wspiera uczenie się, ale również pokazywać im inne efektywne metody uczenia się. Mogłabym korzystając z takich narzędzi jak gry, symulacje, case study rozwijać ich kompetencje współpracy, myślenia krytycznego, przywództwa, komunikacji. Mogłabym odwiedzać szkoły w różnych regionach, również regularnie! Mógłby to być bardzo ważny punkt mojej działalności. Kto wie, może powstałby kolejny próg w którym mogłabym stworzyć zespół zapalonych działaczy takich jak ja lub zupełnie innych, którzy będą wyposażać nowe pokolenia w wartościowe, praktyczne umiejętności i pokazywać, jak rozwijać pasję i wytrwałość w życiu??? O! to jest myśl! Pomożecie?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Eliza Dworakowska
Eliza Dworakowska
Próg: 50 zł
Kinga Arndt
Kinga Arndt
Próg: 5 zł