Miłosz Szymański

W Patronite od 07.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 42

Liczba Patronów: 29

Zostań Patronem
567 patronów
9 895 miesięcznie
108 028 łącznie
Opowiadam o historii i jej wpływie na świat, w którym żyjemy. Uczę bawiąc, bawię ucząc.

O Autorze

Stworzyłem podcast z powtórką materiału do matury z historii. Okazało się, że "Lekcja historii" jest słuchana nie tylko przez maturzystów, więc postanowiłem tworzyć dalej tym razem pod szyldem "Za Rubieżą".

Przyświeca mi zasada, żeby uczyć bawiąc i bawić ucząc. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Hubert Ulita
Hubert Ulita
Próg: 20 zł
Grzegorz Gajda
Grzegorz Gajda
Próg: 10 zł
Hana Montana
Hana Montana
Próg: 20 zł
Tymoteusz Kaczykowski
Tymoteusz Kaczykowski
Próg: 10 zł
eM Pe
eM Pe
Próg: 10 zł
Fabian Sza
Fabian Sza
Próg: 10 zł