Mirosław Kardaś

W Patronite od 31.01.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 193

Liczba Patronów: 206

Zostań Patronem
Kup na prezent
90 patronów
2 540 miesięcznie
161 113 łącznie

ATNEL CLUB - założenie klubu ze specjalnymi uprawnieniami

4 500 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

1 960 zł

brakuje

Jeśli uda się osiągnąć dochody tego rzędu to uda się również stworzyć specjalną stronę ATNEL CLUB przeznaczoną tylko dla tej społeczności, zawierającą wszystkie uzupełniające materiały do poradników wideo bez konieczności ich publikacji na różnych stronach gdzie później są ciężkie do odnalezienia. Stworzenie profesjonalnej strony z wyszukiwarką treści, przygotowanie tzw srebrnych i złotych kart użytkownika zapewniających nie tylko odpowiednie poziomy dostępu do wybranych treści ale przede wszystkim spore zniżki ( 40% - srebrna karta , 80% złota karta ) na zakup skryptów z przygotowanym przeze mnie specjalnie ręcznie kodami źródłowymi tworzonymi w trakcie poradników wideo. Często będą to kody znacznie poprawione, uzupełnione oraz lepiej zoptymalizowane niż te które przedstawiam w poradniku wideo. Zebrana kwota pozwoli na zaprojektowanie i zbudowanie odpowiedniej bazy danych do witryny o której mowa oraz je regularne uzupełnianie danymi. Docelowo możliwość wprowadzenia logowania i pobierania spersonalizowanych dla każdego osobiście treści, np. bank własnych licencji zakupionych w Atnel oraz innych materiałów.

Więcej poradników sprzętowych

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zebrana kwota pozwoli na planowe inwestycje z mojej strony w części elektroniczne, nowe ciekawe moduły służące tylko i wyłącznie do realizacji prototypów do poradników. Kwota ta przeznaczana będzie również na zamówienia płytek PCB. Do każdego poradnika z ciekawym urządzeniem będę w stanie przygotować dokumentację montażową, model 3D projektu w PDF, BOM czyli listę części wraz z dokładnym schematem.

Przyśpieszenie tworzenia poradników wideo

2 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zebrana kwota pozwoli na pomoc w realizacji czyli montażu materiałów wideo przez zewnętrzną specjalizowaną firmę, co będzie stanowiło drastyczne zwolnienie mojego czasu, którego poświęcam zwykle nocami, często wręcz zarywając nocki. I nie chodzi tu o to, że jestem zmęczony, bo jeśli chodzi o Twoje wsparcie to nie liczy się moje zmęczenie. Wolę po prostu ten czas przeznaczyć na to co potrafię najlepiej czyli na przygotowanie i opracowanie kolejnych poradników co znacznie przyśpieszy ich powstawanie w ciągu roku.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Sornek
Krzysztof Sornek
Próg: 65 zł
Bogusław Kostek
Bogusław Kostek
Próg: 65 zł
Lucjan Hajtka-Sidor
Lucjan Hajtka-Sidor
Próg: 10 zł
Krzysztof Ślusarek
Krzysztof Ślusarek
Próg: 10 zł
Arkadiusz Law
Arkadiusz Law
Próg: 25 zł
Mariusz Jóźwiak
Mariusz Jóźwiak
Próg: 25 zł