MISU.PL & ViolaVisage czyli WiM PhotoArt

W Patronite od 20.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Nadszedł tak szczęśliwy dzień kiedy poznaliśmy się i od razu "zaiskrzyło" ? --> Wiola: Zapalona Wizażystka, -->Michał: Zafascynowany fotografią artystyczną. Teraz nasze wspólne pasje zaczęły kształtować się jako jedna spójna całość, której pragniemy poświęcić jak najwięcej czasu :)

O Autorze

 

Oto My:

Wiola: Zapalona Wizażystka -  uwielbiająca nietypowe makijaże fotograficzne

Michał: Zafascynowany fotografią artystyczną a w szczególności „dark beauty” 


Gdy się poznaliśmy zaiskrzyło od razu pod każdym względem i teraz nasze wspólne pasje zaczynają kształtować się jako jedna spójna całość której chcielibyśmy poświęcić więcej czasu i sprawić wykonywaniem jej radość oglądającym oraz przede wszystkim osobom, które do nas trafią spełniając w ten sposób wspólne artystyczne pasje.

Zainwestowaliśmy już sporo czasu i pracy w naszą pasję  – mamy profesjonalnie wyszykowane domowe studio, mnóstwo modyfikatorów światła do pracy przy każdym projekcie oraz całą szafę stylizacji i dodatków do zdjęć. Posiadamy także mnóstwo kosmetyków i farb do wykonywania wspaniałych makijaży. Wszystko to pozwoliło nam stworzyć już wiele pięknych prac, które możecie obejrzeć na naszych stronach i profilach w mediach społecznościowych. Cały czas planujemy nowe projekty, jednak ograniczają nas czas oraz finanse, dlatego postanowiliśmy założyć tutaj profil aby z Waszą pomocą stworzyć coś wspaniałego.

Równolegle planujemy także nagrywać tematyczne filmiki instruktażowe dotyczące wszystkich sfer naszej pasji – czyli od pomysłu i przygotowań do sesji, poprzez makijaże do ostatecznego retuszu zdjęć i gotowej pracy.

 

Oto kilka naszych prac:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika