MISU.PL - Kreatywna Fotografia Artystyczna

W Patronite od 20.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Zapraszam Was na przygodę ze Światłem.
Na uczestniczenie w eksperymentach fotograficznych. Tych udanych i tych, które trzeba jeszcze będzie dopracować.
Jeżeli chcecie ze mnę podążać tą drogą, to nic nie stoi na przeszkodzie!
Pozdrawiam Serdecznie
Michał Żaba

O Autorze

Witajcie

Jestem Michał, ksywka Misu (nie mylić z Misiem :D)

To ja i moje logo:

       

Od najwcześniejszych lat jedną z moich wielkich pasji była Fotografia. Oczywiście jak to bywa z biegiem czasu była raz mocniejsza raz słabsza – jednak cały czas trwała i nie zatarła się jak inne zainteresowania.

Wtedy jeszcze fotografowałem głównie przyrodę, co jeszcze umocniło się podczas studiów geologicznych. Właśnie w ich trakcie kupiłem swój pierwszy cyfrowy aparat, jednak jak to na studiach bywa wiele innych spraw zajmowało wtedy mój czas...

Dopiero w 2010 roku zainteresowałem się fotografią bardziej od strony technicznej, zacząłem czytać książki na ten temat, kupiłem pierwsze lampy, urządziłem mini studio itp. Wtedy musiałem przyznać sam przed sobą jak bardzo mało wiem o fotografii pomimo tego, że czasem wychodziły mi całkiem fajne zdjęcia.

Początkowo proces dokształcania się spowodował znaczne pogorszenie się wykonywanych zdjęć a już na pewno zabrał im „duszę”. Dopiero po jakimś czasie, gdy oswoiłem się z technicznymi niezębnymi wymogami zaczęło się to wszystko poprawiać i proces ten trwa do dziś, bo cały czas pojawiają się nowe techniki i wyzwania i zawsze jest jeszcze coś do nauki lub poprawienia. Rzeczy, które robiłem na początku wymagają przypomnienia, weryfikacji oraz poprawek. To niekończący się, lecz bardzo satysfakcjonujący proces.

Tutaj chciałbym podzielić się z Wami swoją pasją. Podzielić się nie tylko tym co już umiem, ale także zaprosić Was do uczestniczenia w dalszym procesie mojej edukacji fotografa i grafika. Chciałbym zarazić Was swoją ciekawością do nowinek i rozwiązań, które stale się pojawiają i stawiają kolejne wyzwania na mojej drodze a także, jak przypuszczam, na drodze każdego kto zajmuje się fotografią.

Zapraszam Was na przygodę ze Światłem. Na uczestniczenie w eksperymentach fotograficznych. Tych udanych i tych, które trzeba jeszcze będzie dopracować.
Jeżeli chcecie ze mnę podążać tą drogą, to nic nie stoi na przeszkodzie!

Pozdrawiam Serdecznie

Michał  

Oto kilka moich prac:

 

 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika