MISU.PL & ViolaVisage czyli WiM PhotoArt

W Patronite od 20.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Nadszedł tak szczęśliwy dzień kiedy poznaliśmy się i od razu "zaiskrzyło" ? --> Wiola: Zapalona Wizażystka, -->Michał: Zafascynowany fotografią artystyczną. Teraz nasze wspólne pasje zaczęły kształtować się jako jedna spójna całość, której pragniemy poświęcić jak najwięcej czasu :)

O Autorze

 

Oto My:

Wiola: Zapalona Wizażystka -  uwielbiająca nietypowe makijaże fotograficzne

Michał: Zafascynowany fotografią artystyczną a w szczególności „dark beauty” 


Gdy się poznaliśmy zaiskrzyło od razu pod każdym względem i teraz nasze wspólne pasje zaczynają kształtować się jako jedna spójna całość której chcielibyśmy poświęcić więcej czasu i sprawić wykonywaniem jej radość oglądającym oraz przede wszystkim osobom, które do nas trafią spełniając w ten sposób wspólne artystyczne pasje.

Zainwestowaliśmy już sporo czasu i pracy w naszą pasję  – mamy profesjonalnie wyszykowane domowe studio, mnóstwo modyfikatorów światła do pracy przy każdym projekcie oraz całą szafę stylizacji i dodatków do zdjęć. Posiadamy także mnóstwo kosmetyków i farb do wykonywania wspaniałych makijaży. Wszystko to pozwoliło nam stworzyć już wiele pięknych prac, które możecie obejrzeć na naszych stronach i profilach w mediach społecznościowych. Cały czas planujemy nowe projekty, jednak ograniczają nas czas oraz finanse, dlatego postanowiliśmy założyć tutaj profil aby z Waszą pomocą stworzyć coś wspaniałego.

Równolegle planujemy także nagrywać tematyczne filmiki instruktażowe dotyczące wszystkich sfer naszej pasji – czyli od pomysłu i przygotowań do sesji, poprzez makijaże do ostatecznego retuszu zdjęć i gotowej pracy.

 

Oto kilka naszych prac:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!