Mitologia Słowian

W Patronite od 29.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
190 łącznie
Mitologia Słowian ukazana na zdjęciach oraz filmach!

O Autorze

Fascynuję się mitologią słowiańską oraz fotografią. W połączeniu tych dwóch pasji powstał w mojej głowie projekt sesji zdjęciowych związanych z dawnymi wierzeniami Słowian.

Rozpocząłem cykl sesji z demonami słowiańskimi. Kilka sesji za mną, zdjęcia możecie zobaczyć na Facebooku - Mitologia Słowian i kilka w galerii Patronite.

W planach jeszcze dużo przede mną, dlatego szukam wśród Was wsparcia.

Moim celem jest rozpowszechnianie naszej rodzimej mitologii, środkiem przekazu są zdjęcia i filmy!

Pracę możecie zobaczyć na:

FB: Mitologia Słowian

YouTube: Mitologia Słowian

IG: Mitologia Słowian

WWW: demonyslowianskie.com

W przyszłości planuję więcej sesji w klimacie słowiańskim, między innymi z dawnymi bogami, świętami i codziennym życiem naszych przedchrześcijańskich przodków.

Pozdrawiam wszystkich gorącą wspólnie z Babą Jagą :) 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika