Młodzi na Progu

W Patronite od 07.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 845

liczba Patronów: 1373

2 patronów
120 zł miesięcznie
2 095 zł łącznie

Rekolekcje

4 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 380 zł

brakuje

Każdego roku prowadzimy kilkadziesiąt weekendów dla młodych, z których najbardziej popularne to Rekolekcje Spotkania. Jest to czas, dla kandydatów do bierzmowania, w którym głosimy im Jezusa jako Osobę, dzielimy się doświadczeniem naszego nawrócenia i modlimy się za nich i z nimi. Widzimy owoce tych rekolekcji w każdym miejscu, w którym je prowadzimy. Chcemy, żeby Dobra Nowina mogła docierać do jak największej liczby młodych w Polsce i poza jej granicami. Pieniądze złożone na ten cel pomogą nam obniżyć koszty rekolekcji dla młodych, a być może także wynagrodzić osoby, które będą mogły prowadzić jej w niespotykanej dotąd skali, aby odpowiedzieć na setki próśb, które do nas spływają.

Książka "Dom dla Młodych"

4 750 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 630 zł

brakuje

W każdy miejscu, w którym dzielimy się tym, co Bóg czyni z naszymi młodymi i jak udaje nam się budować dom dla młodych w Kościele, spotykamy się z tymi samymi pytaniami: jak zaczynaliście? jak to robicie? od czego mam zacząć? jaka powinna być wspólnota? Dlatego pracujemy nad wydaniem książki pod tytułem Dom dla Młodych, która zbiera nasze doświadczenie w jednym miejscu. Pieniądze pomogą nam zapłacić korektorom, grafikom aby książka ujrzała światło dzienne i mogła inspirować do Bożych dzieł.

Konferencja Krajowa Młodych na Progu

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 880 zł

brakuje

Raz w roku spotykamy się jako ewangelizatorzy, aby dzielić się tym, co Bóg przez nas czyni, ale także doskonalić nasze umiejętności. Nie chcemy jednak zachowywać tylko dla siebie tej łaski i na nasze konferencje chcemy zapraszać wszystkich, którzy chcą nas poznać. Dzięki twojemu patronatowi będzie można wynająć większe pomieszczenie, zapewnić wyżywienie i opłacić prelegentów kolejnej Konferencji Krajowej MNP.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni