Młodzi na Progu

W Patronite od 07.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2210

Liczba Patronów: 2713

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
5 445 łącznie

Książka "Dom dla Młodych"

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 950 zł

brakuje

W każdy miejscu, w którym dzielimy się tym, co Bóg czyni z naszymi młodymi i jak udaje nam się budować dom dla młodych w Kościele, spotykamy się z tymi samymi pytaniami: jak zaczynaliście? jak to robicie? od czego mam zacząć? jaka powinna być wspólnota? Dlatego pracujemy nad wydaniem książki pod tytułem Dom dla Młodych, która zbiera nasze doświadczenie w jednym miejscu. Pieniądze pomogą nam zapłacić korektorom, grafikom oraz obniżyć koszt wydruku aby książka ujrzała światło dzienne i mogła inspirować do Bożych dzieł.
Więcej możesz się dowiedzieć na naszym kanale Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=j6E-yH9WaTM

Książka "Formacja dla wspólnot młodzieżowych"

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 950 zł

brakuje

Celem programu Młodzi na Progu jest budowanie Domu dla młodych w Kościele nie tylko przed bierzmowaniem, ale również po przyjęciu sakramentu. Dom dla Młodych w Kościele to nic innego jak wspólnota młodych przy parafii. Wspólnota, która umożliwia wzrastanie w wierze, budowanie głębokich relacji oraz rozwój osobisty.
Coraz częściej dostajemy pytania, jak założyć wspólnotę, jak formować młodych w taki sposób, żeby budowali trwałe więzi, pogłębiali osobistą relację z Bogiem i odnaleźli swoją drogę życiową.
Książka nad którą pracujemy jest odpowiedzią na potrzebę konkretnej formacji. My ze swojej strony dbamy o dobrą treść, ale potrzebujemy Twojego wsparcia, żeby zadbać o dobrą jakość wydania i pokryć koszta pracy korektora, redaktora i grafika.

Biuro Krajowe programu Młodzi na Progu

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 950 zł

brakuje

Program Młodzi na Progu przez lata opierał się na pracy wolontariuszy i wsparciu finansowym wspólnot ewangelizacyjnych. W ostatnim czasie działalność programu rozszerzyła się na wiele diecezji w takim stopniu, że powstała potrzeba zatrudnienia osób i stworzenie Biura Krajowego programu Młodzi na Progu. Głównym celem działania Biura jest ewangelizacja i formacja ewangelizatorów młodzieży, a więc nie jest to działalność dochodowa. W obecnej sytuacji potrzebujemy wsparcia finansowego do opłaty wynajmu pomieszczenia biurowego oraz do finansowania wynagrodzeń pracowników Biura.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aneta Stańczyk
Aneta Stańczyk
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł