Mocni w Duchu

W Patronite od 28.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 40

Liczba Patronów: 75

Zostań Patronem
254 patronów
9 850 miesięcznie
235 825 łącznie

Robimy jeszcze więcej!

10 000 zł

miesięcznie

98%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Rozwój kanału wiąże się z koniecznością zainwestowania w sprzęt i – przede wszystkim – w miejsce, gdzie będziemy mogli pracować nad nowymi materiałami dla Was :-) Dlatego naszym kolejnym celem będzie zebranie funduszy na wyposażenie naszego studia w profesjonalny sprzęt, a także stworzenie odpowiedniego miejsca pracy dla wszystkich zaangażowanych w rozwój naszego kanału YT. Zachęcamy do wspierania tego projektu.

Rozkręcamy transmisje na żywo

3 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani, od kilku lat prowadzimy transmisje na żywo z naszych wydarzeń w Łodzi i w innych miejscach. Bardzo chętnie z nich korzystacie, dlatego chcemy rozwijać tę działalność. Już w tym momencie grafik naszych wolontariuszy jest wypełniony, a chcemy dać Wam jeszcze więcej!
Dlatego potrzebujemy stałego zaangażowania dodatkowych osób. Jeśli pomożecie nam w zebraniu odpowiedniej kwoty, to zatrudnimy osobę, która będzie dla Was przygotowywała transmisje. Dzięki temu będzie ich znacznie więcej!

Rozwijamy kanał YouTube

7 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Naszym kolejnym celem jest tworzenie profesjonalnych treści na YouTube. Chcemy, żeby materiały video, które przygotowujemy, były bardzo dobrej jakości. Zebranie kwoty na ten cel umożliwi nam sfinansowanie współpracy z profesjonalnymi operatorami, montażystami i dźwiękowcami. Jeśli uważasz, że to ważne przedsięwzięcie – wesprzyj nas :-)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Sylwia Brudniewicz
Sylwia Brudniewicz
Próg: 30 zł
Szymon Rapacz
Szymon Rapacz
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
jadwiga cios
jadwiga cios
Próg: 50 zł
Andrzej Mikolajczak
Andrzej Mikolajczak
Próg: 20 zł
Pawel Cwioro
Pawel Cwioro
Próg: 50 zł