Mocni w Duchu

W Patronite od 28.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 43

Liczba Patronów: 87

Zostań Patronem
Kup na prezent
235 patronów
9 370 miesięcznie
277 855 łącznie

Robimy jeszcze więcej!

10 000 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

630 zł

brakuje

Rozwój kanału wiąże się z koniecznością zainwestowania w sprzęt i – przede wszystkim – w miejsce, gdzie będziemy mogli pracować nad nowymi materiałami dla Was :-) Dlatego naszym kolejnym celem będzie zebranie funduszy na wyposażenie naszego studia w profesjonalny sprzęt, a także stworzenie odpowiedniego miejsca pracy dla wszystkich zaangażowanych w rozwój naszego kanału YT. Zachęcamy do wspierania tego projektu.

Rozkręcamy transmisje na żywo

3 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani, od kilku lat prowadzimy transmisje na żywo z naszych wydarzeń w Łodzi i w innych miejscach. Bardzo chętnie z nich korzystacie, dlatego chcemy rozwijać tę działalność. Już w tym momencie grafik naszych wolontariuszy jest wypełniony, a chcemy dać Wam jeszcze więcej!
Dlatego potrzebujemy stałego zaangażowania dodatkowych osób. Jeśli pomożecie nam w zebraniu odpowiedniej kwoty, to zatrudnimy osobę, która będzie dla Was przygotowywała transmisje. Dzięki temu będzie ich znacznie więcej!

Rozwijamy kanał YouTube

7 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Naszym kolejnym celem jest tworzenie profesjonalnych treści na YouTube. Chcemy, żeby materiały video, które przygotowujemy, były bardzo dobrej jakości. Zebranie kwoty na ten cel umożliwi nam sfinansowanie współpracy z profesjonalnymi operatorami, montażystami i dźwiękowcami. Jeśli uważasz, że to ważne przedsięwzięcie – wesprzyj nas :-)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
BARBARA MORAS
BARBARA MORAS
Próg: 200 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Agnieszka Szlązak
Agnieszka Szlązak
Próg: 50 zł
Joanna Barańska
Joanna Barańska
Próg: 30 zł
Tomasz Kojm
Tomasz Kojm
Próg: 100 zł