Modlitwa w drodze

W Patronite od 30.11.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 39

liczba Patronów: 56

147 patronów
3 725 zł miesięcznie
64 485 zł łącznie
Bez modlitwy jak bez wody. Usychamy. A w tym zabieganym świecie trudno znaleźć kilka minut na westchnienie do Boga. Jak się zatrzymać, wsłuchać w siebie, znaleźć Boga w codzienności? 7 lat temu stworzyliśmy apkę, która w tym pomaga! MWD to codzienne 10-min. rozważanie Biblii z muzyką.

O Autorze

“Modlitwa w drodze” powstała na kolanie pod koniec 2010 roku. Kilku kleryków jezuickich w swoich pokojach nagrywało rozważania na dyktafonie , a nocami montowali je na swoich komputerach...  Mimo tych “polowych” warunków, “Modlitwa w drodze” okazała się wielkim sukcesem! A ponieważ młodzi jezuici nie byli już w stanie sami prowadzić tego dzieła, to zaprosili do współpracy przyjaciół i ekipa z roku na rok się rozrastała...

 


 

Obecnie w dziele jest zaangażowanych prawie 100 osób! A wśród nich:
6 osobowa ekipa MWD - 5 jezuitów i Elwira. Czuwamy nad… wszystkim ;)
62 osoby piszące rozważania - duchowni i świeccy, przede wszystkim ze Wspólnot Życia Chrześcijańskiego i uczestników rekolekcji ignacjańskich
3 korektorki - wyłapują błędy językowe;
8 jezuitów - sprawdzają rozważania pod kątem teologicznym;
9 lektorów - czytają codzienne rozważania i Ewangelię;
5 pracowników IT (obsługa studia nagrań, montaż, wsparcie IT, administracja serwerów);
3-osobowy team od social mediów (Facebook, Twitter, Instagram);
i wielu innych współpracowników...

 

Ekipa MWD

Pozdrawiamy z drugiej strony monitora! ;)
 


Od lewej: Artur Pruś SJ (promocja), o. Wojciech Morański SJ (tech guy), Jaroslav Sofranko SJ (redaktor techniczny), o. Jacek Poznański SJ (koordynator serwisu), Elwira Ginalska (grafik i ogarniacz), Arkadiusz Ciemięga SJ (redaktor tekstów)

 

 

Współpracownicy

A poniżej zdjęcia części naszych współpracowników: osób piszących rozważania, ojców sprawdzających teksty, korektorek, lektorów, itd. ;)

 

 

A oprócz tych wszystkich celów...

Będą niespodzianki! Bo chcemy się rozwijać tak, jak nas Duch poprowadzi. Słuchamy Jego, a On wieje kędy chce! Nie trzymamy się sztywnych planów! Wsłuchujemy się w Pana, by pełnić Bożą wolę. Co będzie? Sami jesteśmy ciekawi! Byle po Jego linii :)

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem