Modlitwa w drodze

W Patronite od 30.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 136

Liczba Patronów: 143

Zostań Patronem
Kup na prezent
133 patronów
3 655 miesięcznie
165 875 łącznie

Nagrywać codziennie 10-min rozważanie Pisma Świętego z dobrą muzyką

7 000 zł

miesięcznie

52%

osiągnięto

3 345 zł

brakuje

“Codziennie rano, gdy jadę do pracy, ‘Modlitwa w drodze’ dodaje mi odwagi do życia i czuję na sobie opiekę Bożą” pisze Ania z Krakowa. Pan Stanisław z Anglii z kolei modli się na spacerze, a Marcin z Warszawy w autobusie. Każdy z Was ma swój czas na modlitwę. W sumie każdego dnia aż 15.000 osób modli się za pomocą MWD! Bardzo się cieszymy, bo jesteśmy dla Was. Chcemy pomagać Wam rozwijaniu życia duchowego i relacji z Bogiem w każdej sytuacji życiowej, miejscu i czasie ;)

Pomimo że większość osób pracuje za darmo, to koszt przygotowania 1 nagrania wynosi ok. 100 zł. Miesięcznie jest to ponad 3.000 zł. Plus zatrudnienie grafika, wynajem pomieszczeń, opłacenie serwerów i zabezpieczeń, serwis strony i aplikacji mobilnych (na iOS i Androidzie), itp. W sumie zwykłe funkcjonowanie kosztuje nas 7.000 zł miesięcznie. Nie jesteśmy już w stanie sami utrzymać MWD, więc prosimy Was o wsparcie!
Poniżej możesz posłuchać rozważania z dzisiejszego dnia:
Dotrzeć z reklamą na „krańce świata”

10 000 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

6 345 zł

brakuje

Kasia z Poznania pisze: „Tyle lat szukałam sposobu, by wykorzystywać krótkie przerwy podczas dnia na modlitwę, ale zawsze mnie coś rozpraszało. Jestem ogromnie wdzięczna, że na Was trafiłam!”. Takich wiadomości dostaliśmy już tysiące (zobacz świadectwa). Codzienne się przekonujemy, że jest jeszcze wiele osób, które potrzebują „Modlitwy w drodze”. Włącz się w dzieło ewangelizacji i pomóż nam dotrzeć do nich! Wsparcie wykorzystamy na druk materiałów reklamowych, dystrybucję, kampanie internetowe i miejskie


Tworzyć rozważania dla dzieci

14 000 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

10 345 zł

brakuje

“Nasze dzieci uwielbiają słuchać ‘Modlitwy w drodze’ na dobranoc. Bez niej nie usną!” pisze Magda, mama trójki dzieci. Inne dzieciaki słuchają MWD przy śniadaniu albo podczas zabawy. Bo dzieci lubią się modlić :) Dlatego chcemy stworzyć KĄCIK DLA DZIECI, gdzie będą modlitwy przygotowane specjalnie pod Wasze pociechy. Już raz przygotowaliśmy rekolekcje dla najmłodszych i cieszyły się one wieeelkim zainteresowaniem. Piszecie nam, że chcecie więcej, bo dzieciaki uwielbiają modlitwę z klimatyczną muzyką! Wymaga to oczywiście zaangażowania wielu osób, dlatego prosimy o wsparcie.
Posłuchaj rekolekcji dla dzieci:


Ożywić książeczkę do nabożeństwa

18 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

14 345 zł

brakuje

“Tyle razy próbowałem się modlić na różańcu w autobusie albo na spacerze, ale tyle rzeczy wokół mnie rozpraszało…” pisze Tomek. Teraz jest to możliwe nawet w gwarnym miejscu! Nagraliśmy cały różaniec w formie śpiewanej i recytowanej (z rozważaniami); koronkę do Bożego Miłosierdzia śpiewaną i recytowaną; ignacjańskie rachunki sumienia; litanię loretańską i wiele innych. Prosicie o kolejne modlitwy. Teraz chcielibyśmy nagrać nowe rozważania do tajemnic różańca, litanię do Serca Jezusa z teledyskiem, Drogi krzyżowe, udostępnić modlitwy na YouTube, na antenie stacji radiowych i wiele innych. To wymaga działań na wielu poziomach, dlatego potrzebujemy wsparcia!

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Izabella Łabowska
Izabella Łabowska
Próg: 20 zł
Graża Maj
Graża Maj
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Kamil Cz
Kamil Cz
Próg: 10 zł
Aruruska
Aruruska
Próg: 50 zł
Natalia Jasinska
Natalia Jasinska
Próg: 30 zł