Modlitwa w drodze

W Patronite od 30.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 140

Liczba Patronów: 154

Zostań Patronem
Kup na prezent
146 patronów
3 985 miesięcznie
191 555 łącznie

Nagrywać codziennie 10-min rozważanie Pisma Świętego z dobrą muzyką

7 000 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

3 015 zł

brakuje

“Codziennie rano, gdy jadę do pracy, ‘Modlitwa w drodze’ dodaje mi odwagi do życia i czuję na sobie opiekę Bożą” pisze Ania z Krakowa. Pan Stanisław z Anglii z kolei modli się na spacerze, a Marcin z Warszawy w autobusie. Każdy z Was ma swój czas na modlitwę. W sumie każdego dnia aż 15.000 osób modli się za pomocą MWD! Bardzo się cieszymy, bo jesteśmy dla Was. Chcemy pomagać Wam rozwijaniu życia duchowego i relacji z Bogiem w każdej sytuacji życiowej, miejscu i czasie ;)

Pomimo że większość osób pracuje za darmo, to koszt przygotowania 1 nagrania wynosi ok. 100 zł. Miesięcznie jest to ponad 3.000 zł. Plus zatrudnienie grafika, wynajem pomieszczeń, opłacenie serwerów i zabezpieczeń, serwis strony i aplikacji mobilnych (na iOS i Androidzie), itp. W sumie zwykłe funkcjonowanie kosztuje nas 7.000 zł miesięcznie. Nie jesteśmy już w stanie sami utrzymać MWD, więc prosimy Was o wsparcie!
Poniżej możesz posłuchać rozważania z dzisiejszego dnia:
Dotrzeć z reklamą na „krańce świata”

10 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

6 015 zł

brakuje

Kasia z Poznania pisze: „Tyle lat szukałam sposobu, by wykorzystywać krótkie przerwy podczas dnia na modlitwę, ale zawsze mnie coś rozpraszało. Jestem ogromnie wdzięczna, że na Was trafiłam!”. Takich wiadomości dostaliśmy już tysiące (zobacz świadectwa). Codzienne się przekonujemy, że jest jeszcze wiele osób, które potrzebują „Modlitwy w drodze”. Włącz się w dzieło ewangelizacji i pomóż nam dotrzeć do nich! Wsparcie wykorzystamy na druk materiałów reklamowych, dystrybucję, kampanie internetowe i miejskie


Tworzyć rozważania dla dzieci

14 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

10 015 zł

brakuje

“Nasze dzieci uwielbiają słuchać ‘Modlitwy w drodze’ na dobranoc. Bez niej nie usną!” pisze Magda, mama trójki dzieci. Inne dzieciaki słuchają MWD przy śniadaniu albo podczas zabawy. Bo dzieci lubią się modlić :) Dlatego chcemy stworzyć KĄCIK DLA DZIECI, gdzie będą modlitwy przygotowane specjalnie pod Wasze pociechy. Już raz przygotowaliśmy rekolekcje dla najmłodszych i cieszyły się one wieeelkim zainteresowaniem. Piszecie nam, że chcecie więcej, bo dzieciaki uwielbiają modlitwę z klimatyczną muzyką! Wymaga to oczywiście zaangażowania wielu osób, dlatego prosimy o wsparcie.
Posłuchaj rekolekcji dla dzieci:


Ożywić książeczkę do nabożeństwa

18 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

14 015 zł

brakuje

“Tyle razy próbowałem się modlić na różańcu w autobusie albo na spacerze, ale tyle rzeczy wokół mnie rozpraszało…” pisze Tomek. Teraz jest to możliwe nawet w gwarnym miejscu! Nagraliśmy cały różaniec w formie śpiewanej i recytowanej (z rozważaniami); koronkę do Bożego Miłosierdzia śpiewaną i recytowaną; ignacjańskie rachunki sumienia; litanię loretańską i wiele innych. Prosicie o kolejne modlitwy. Teraz chcielibyśmy nagrać nowe rozważania do tajemnic różańca, litanię do Serca Jezusa z teledyskiem, Drogi krzyżowe, udostępnić modlitwy na YouTube, na antenie stacji radiowych i wiele innych. To wymaga działań na wielu poziomach, dlatego potrzebujemy wsparcia!

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Gach
Sebastian Gach
Próg: 5 zł
Sławomir Adamkiewicz
Sławomir Adamkiewicz
Próg: 10 zł
Artur Kościesza
Artur Kościesza
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
TK
TK
Próg: 50 zł