Avatar użytkownika

Mr Fahrenheit CubeSat

1
patron
5 
miesięcznie
2 555 
łącznie
1
patron
5 zł 2 555 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
🔩 Śrubka 🔩

Dziękujemy Ci za wsparcie! Ten próg mógłby się nazywać cegiełką, ale przy budowie satelitów raczej się z nich nie korzysta 🧱
10 zł miesięcznie
🔧Śrubokręt🔧

Wszystkie zebrane w poprzednim progu śrubki musimy czymś przymocować do naszej satelity. Dziękujemy Ci za wsparcie, dzięki któremu nasz projekt może pozostać spójną całością 🤩
20 zł miesięcznie
🔋Baterie🔋

Twoje wsparcie ładuje nasze baterie prawie tak dobrze, jak panele fotowoltaiczne. Dziękujemy, że zdecydowałeś się nas wesprzeć i z radością damy Ci znać o postępach naszego projektu.
50 zł miesięcznie
Życzenia z Kosmosu

Wiele osób chiałoby podarować wyjątkowy prezent swoim bliskim. Wyobraź sobie, że możesz wysłać komuś życzenia prosto z kosmosu, z odległości kilkuset kilometrów od naszej planety. Czy istnieje bardziej niesamowity upominek? Umieścimy Twoją wiadomość na pokładzie satelity Mr Fahrenheit!
Podczas okrążania Ziemi, satelita wyśle w eter Twoją wiadomość, która będzie słyszana w całym wszechświecie. Następnie odbierzemy Twoją wiadomość i wyślemy mailem w formie wideo, gotową do podarowania bliskiej osobie jako życzenia z kosmosu. 💽📩
100 zł miesięcznie
📡Antena📡

This is Ground Control to Major Tom, You've really made a grade. Twoje wsparcie tak nas cieszy, że aż tracimy kontakt z kontrolą naziemną. Jednocześnie jesteśmy pewni, że dzięki Twojemu wkładowi w nasz projekt, wszystkie parametry naszego projektu pozostaną w normie od początku do końca.
200 zł miesięcznie
🏆Sięgnij Gwiazd - Statuetka Mr Fahrenheit🏆

Twoje wsparcie jest dla nas nieocenione! Chcemy się jakoś za nie odwdzięczyć, dostaniesz więc od nas małą statuetkę satelity Mr Fahrenheit wydrukowaną metodą druku 3D w podziękowaniu za udział w projekcie "Mr Fahrenheit CubeSat".
500 zł miesięcznie
🔥Silnik Odrzutowy🔥

Wsparcie tak duże jak Twoje będzie prawdziwym silnikiem odrzutowym naszego projektu. Dziękujemy za nie i mamy nadzieję, że z jego pomocą wystartujemy w planowym terminie!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
🎩Mecenas🎩

To już nie przelewki, finansujesz w końcu 1/300 całego naszego projektu! W zamian za to, Twoje logo będzie mogło pojawić się w naszych materiałach promocyjnych, a kto wie - może wyślemy je też w kosmos razem z naszym satelitą!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mr Fahrenheit CubeSat w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pierwszy satelita w Europie budowany przez licealistów!

Jesteśmy uczniami liceum I SLO w Warszawie. Rozpoczęliśmy pracę nad nowatorskim projektem, polegającym na zbudowaniu i umieszczeniu na orbicie okołoziemskiej miniaturowego satelity - Mr Fahrenheit CubeSat - do celów badawczych w kosmosie. Każdy etap projektu, od pomysłu do organizacji, jest realizowany samodzielnie przez nas - młodzież w wieku od 14 do 19 lat.

Ze zdobytej przez nas wiedzy i doświadczenia będą mogli korzystać uczniowie z całej Polski, a także z zagranicy, ponieważ cała dokumentacja zostanie upubliczniona, co w przypadku konstruowania satelitów jest niespotykane!

Wyposażenie naszego satelity w sensory i kamerę umożliwi nam zrobienie zdjęć Ziemi z kosmosu oraz zdobycie wielu przydatnych danych, dzięki którym wykonamy odpowiednia obliczenia, symulacje i wykresy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem otrzymamy także szansę na przetestowanie innowacyjnych ogniw perowskitowych (lekkie, wysoce wydajne ogniwa fotowoltaiczne stworzone z perowskitów) w przestrzeni kosmicznej.

Dlaczego Patronite?

Koszt całego przedsięwzięcia szacujemy na ok. 300 000 zł - nasz projekt, dokładnie rozpisany w czasie, sięga aż do roku 2023! 

Nie jesteśmy wielkim zespołem badawczym z potężnymi inwestorami za plecami - projekt "Mr Fahrenheit" realizujemy wyłącznie własnymi siłami, jednak byśmy mogli realizować to marzenie, którego efektami będziemy dzielić się z Państwem na bieżąco, potrzebujemy Państwa wsparcia!

Bez Państwa wsparcia ten projekt nie ma szans na powodzenie. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę i wierzymy, że pomogą nam Państwo dosięgnąć gwiazd!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mr Fahrenheit CubeSat już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mateusz Krawczyk
Mateusz Krawczyk
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.