Avatar użytkownika

mrOffGrid

1
patron
20 
miesięcznie
1 710 
łącznie
1
patron
20 zł 1 710 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
25 dostępnych miejsc
Dotarłeś do tego etapu wiec chcesz zostać moim bohaterem, dziękuje Ci za wsparcie. W zamian oferuje kompleksowe wsparcie z zakresu tworzenia instalacji niezależności energetycznej. Systemów podtrzymania zasilania w przypadku braku zasilania, jak pompy CO i drobny sprzęt RTV.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
25 dostępnych miejsc
Dla moich bohaterów na tym progu oferuje konsultacje online z zakresu tworzenia instalacji off grid oraz backup do 1kW oparte o mały bank energii oraz panele fotowoltaiczne. Dziękuje bardzo za wsparcie. Dzięki temu będę rozwijał swoje badania i testy oraz przekaże Wam cenne informacje na swoim kanale.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
34 dostępne miejsca
Kochani Bohaterowie ! W zakresie tego wsparcia otrzymacie ode mnie kompletne projekty dopasowane do waszych potrzeb w zakresie Instalacji off grid oraz ups do mocy 2kW oparte o dobre, sprawdzone oraz przystępne cenowo komponenty wraz ze źródłem ich zakupu i kompleksowe wsparcie w zakresie montażu oraz serwisu w/w urządzeń przez okres roku. Cieszę się niezmiernie, że zdecydowaliście się mnie wspierać.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
100 dostępnych miejsc
Nooo Bohaterowie Off Gridu. W zamian za tak sowite wsparcie odwdzięczę się projektem instalacji off grid oraz zasilania awaryjnego do 5kw z magazynem energii, pomogę w zakupie komponentów, konstrukcji za polowe rynkowej ceny. Wsparciem, konsultacjami on line oraz telefonicznymi przez okres 2 lat. Pomogę w montażu krok po kroku tak, że bez problemu poradzicie sobie sami ze wszystkim. Podam zaufane strony do zakupu oraz wyjaśnię wam działanie systemu wraz ze szczegółami technicznymi dotyczącymi zabezpieczeń oraz bezpieczeństwa pracy instalacji o dużych mocach. Dziękuje Wam serdecznie i pozdrawiam
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Na tym progu zawiera się kompleksowe wsparcie i rozwiązywanie wszystkich problemów z waszymi istniejącymi instalacjami, porady online oraz telefoniczne, dobór sprzętu oraz zniżki przy zakupie banków energii które produkuje (litowo-jonowe). Dziękuje bardzo za tak hojne wsparcie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora mrOffGrid w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam serdecznie, zajmuje się propagowaniem życia poza siecią, niezależnością energetyczną, pozyskiwaniem energii ze słońca i magazynowaniem jej w banku energii, udowadniam na podstawie swoich badań oraz pomiarów, iż można tego typu instalacje stworzyć za niewielkie pieniądze.

Witam serdecznie wszystkich fanów zaawansowanych budżetowych instalacji PV z bankiem energii. Udowodnię wam, że można taki bank stworzyć z akumulatorów nie przeznaczonych do pracy w tego typu instalacjach. Mam na myśli akumulatory AGM/VRLA samochodowe stosowane w pojazdach wyposażonych w systemy start-stop. Zakup bądź pozyskanie tego typu baterii jest relatywnie dużo tańsze niż dedykowane akumulatory do takich systemów. Moja instalacja składa się z paneli używanych Tina solar 245W w ilości sztuk 20, spięte w dwa stringi po 10 szt. Falownik chiński SMV III 5kw oraz bank energii 40 KWh. Dzięki temu uzyskałem niezależność energeryczną z obciążalnością 5kw. Zasila to dom o powierzchni 120m2 wyposażony w sprzęt RTV oraz AGD. 4 odbiorniki TV , pralka, zmywarka, kuchnia indukcyjna etc. Czyli jak w każdym domu. Będę dla was przeprowadzał: testy, pomiary, rozbudowę oraz modyfikacje systemu. Zapraszam na mój kanał YT https://youtube.com/user/Szkiel1980

A  co skłoniło mnie do tego wszystkiego ? :) Mianowicie od dziecka interesowałem się elektroniką i obrałem tą drogę wykształcenia życiu. Już w wieku 6 lat zacząłem przerabiać klasyczne latarki kryptonowe na zasilanie akumulatorowe, dlaczego ? ponieważ w latach 90tych baterie były dostępne w kilku formatach i dla dziecka po prostu drogie wszystkim znane. Jednak w telekomunikacji funkcjonowały akumulatorki Ni-Cd typu pastylkowego. Po szkole udawałem się na złomowisku tp sa i tam wyszukiwałem te ogniwka i później z szeregu takich ogniw tworzyłem akumulatory do zasilania latarek i innego drobnego sprzętu RTV. Moja motywacja do tego typu działań była podyktowana częstym wyłączaniem energii elektrycznej w tamtych latach. W późniejszym czasie kupowałem używane UPS'y z uszkodzonymi akumulatorami i zestawy tego typu urządzeń w połączeniu z akumulatorami samochodowymi pozwalały już zasilać domowy sprzęt RTV oraz AGD. Idąc tą drogą i wykorzystując postęp technologiczny dotarłem do aktualnego stanu rzeczy który widzicie na moim kanale YouTube. Z chęcią i przy pomocy moich kochanych sponsorów pragnę kontynuować moje projekty w celu finalnego całkowitego odcięcia od sieci elektrycznej, Aktualnie jestem na etapie pełnej niezależności energetycznej od Marca do Października całego domu o powierzchni 120m2. Oczywiście w zamian pomogę wam w projektowaniu własnych tego typu systemów metodą gospodarczą i znacznie niższym budżecie niż dostępne tego typu gotowe rozwiązania  na rynku europejskim.

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych OffGrid'em do wsparcia. Odwdzięczę się wiedzą i pomocą techniczną

 

Oto moja Instalacja w toku tworzenia :)

Cele Autora

Rozbudowa Naukowo-Badawcza instalacji niezależności energetycznej OffGrid
  • 8 000 zł
  • 6 290 zł brakuje
21%
WITAM KOCAHNYCH PATRONÓW

Dzięki realizacji założonego celu rozbuduje instalacje oraz podzielę się z wami badaniami jak stworzyć off grid za naprawdę nie wielkie pieniądze. Otrzymacie ode mnie sprawdzone patenty jakich nie stosują instalatorzy, bezpieczne, bezproblemowe,. To cudownie moc tworzyć coś z niczego 😁😁 Celem są badania nad tanimi turbinami wiatrowymi oraz ich adaptacja do miejskich warunków wiatru co pozwoli każdemu z Was generować prąd na własne potrzeby, magazynowanie go w akumulatorach oraz późniejsze przetwarzanie na prąd przemienny do zasilania urządzeń domowego użytku.

Serdecznie zapraszam na mój kanał YouTube w celu zapoznania sie z moimi dotychczasowymi działaniami.

Pozdrawiam Elektrycznie Dawid

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora mrOffGrid już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sławomir Kowalewski
Sławomir Kowalewski
20 zł
Daniel Wyszyński
Daniel Wyszyński
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Artur Gątarek
Artur Gątarek
20 zł
Paweł  Wąsat
Paweł Wąsat
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.