Avatar użytkownika

MTGpoPolsku.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
39 
łącznie
0
patronów
0 zł 39 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jestem ogromnie wdzięczny za to wsparcie. Pokazujesz marudom, że ten projekt ma sens :)
13 zł miesięcznie
Pięknie dziękuję! Twoje wsparcie inspiruje mnie do wzmożonych prac nad serwisem. Twoje nazwisko trafi na listę patronów podpiętą do strony głównej.
50 zł miesięcznie
Uprzejme podzięki! Twoje wsparcie ogromnie inspiruje mnie do dalszego prowadzenia serwisu. Twoje wsparcie wydatnie przybliża nas do osiągnięcia następnego celu kwotowego. Twoje nazwisko trafi na listę patronów podpiętą do strony głównej i zostanie opatrzone specjalnym znaczkiem wyróżniającym.
360 zł miesięcznie
Wybierz 360 zł
4 dostępne miejsca
Przy tym progu kończą się żarty. Jestem przeogromnie wdzięczny! Umieszczę Twoje logo wraz z linkiem na stronie głównej w specjalnej sekcji dla wyjątkowych sponsorów. Oprócz tego będę mógł opłacić konsultację tłumaczenia jednego dodatku (możesz wskazać) u zawodowego tłumacza.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
1 dostępne miejsce
Złoty sponsor - Twoje wsparcie dla mojej pracy przekroczyło znamiona mityczności! Nawet nie wiem, jak dziękować! Twoje logo trafi na sam szczyt strony głównej oraz znajdzie się na każdej podstronie z tłumaczeniem kart. Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł regularnie zlecać korektę i konsultacje u profesjonalnych tłumaczy gier. Masz pierwszeństwo we wskazywaniu działów strony do najpilniejszej weryfikacji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MTGpoPolsku.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tłumaczę grę Magic: the Gathering na język polski, by pomóc graczom, którzy mają kłopoty z angielskim.

Cześć!

Prowadzę serwis mtgpopolsku.pl, w którym zamieszczam tłumaczenia kart do gry Magic: the Gathering na język polski. Pomaga mi kilka osób, z którymi konsultuję tłumaczenia niektórych słów kluczowych.

Projekt ma na celu wsparcie dla wszystkich tych graczy, którzy nie znają dobrze angielskiego i nie mają cierpliwości nad każdą kartą siedzieć ze słownikiem.

Od niedawna dzięki naszej pracy można grać po polsku w MTG Arena.

Jeśli uważasz, że projekt jest pomocny nowym graczom, wesprzyj dowolną kwotą. Osiągnięcie kolejnych progów pozwoli na intensyfikację prac nad serwisem oraz przygotowanie dodatkowych funkcjonalności, np. ulepszenie wyszukiwarki, zmianę wyglądu itd.

Pozdrawiam,
Dominik

 

Cele Autora

Utrzymanie własnego serwera
  • 70 zł miesięcznie
  • 70 zł brakuje
0%
Tyle z grubsza wynosi miesięczny koszt taniego hostingu na niezależnym serwerze. Wymagany jest on do uruchomienia platformy do tłumaczeń. Jeśli uda się osiągnąć ten próg, odciąży to mój prywatny budżet i będę niezwykle wdzięczny :)
Prace nad lepszym serwisem
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Od tej kwoty mogę regularnie przeznaczać około 20 godzin miesięcznie na prace nad wypasionym serwisem dla miłośników MTG po polsku.
Opieka profesjonalnego tłumacza
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 7 500 zł brakuje
0%
Od tej kwoty mogę zapewnić stałą opiekę zawodowego tłumacza - konsultacje bieżących tłumaczeń oraz przegląd pewnej partii dotychczas przetłumaczonych tekstów. Zakres prac zależy od stawki - na razie robię rozeznanie.
Opieka profesjonalnego tłumacza lvl. 2
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Od tej kwoty opieka profesjonalnego tłumacza będzie dwukrotnie intensywniejsza - przełoży się to na tempo weryfikacji dotychczasowych tekstów, jak również pozwoli na stopniowe tłumaczenie pełnego podręcznika zasad (Comprehensive Rules). Będę mógł też przeznaczyć więcej własnego czasu (około 40 godzin miesięcznie) na prace nad wypasionym serwisem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MTGpoPolsku.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafał Sysło
Rafał Sysło
13 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.