Avatar użytkownika

Muzeum Komputerów Osobistych

1
patron
8 
miesięcznie
504 
łącznie
1
patron
8 zł 504 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

8 zł miesięcznie
Próg 8-bitowy :)
Niewiele a znaczy wiele!
Dziękujemy, że chcesz nas wesprzeć!
W ramach podziękowania, chcielibyśmy się odwdzięczyć:
- Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy patronów, w której pojawiać się będą wcześniej niż na fanpage'u informacje o zdobytym sprzęcie, niepublikowane zdjęcia i zakamarki naszych magazynów;
- Znajdziesz się na liście osób wspierających nasze Muzeum - opublikujemy Twoje imię i nazwisko lub ksywkę na podstronie naszej strony internetowej;
- Jak będziesz z nami dłużej niż 3 miesiące otrzymasz od nas unikalną wlepkę.
16 zł miesięcznie
Próg 16-bitowy :)
To już coś! Rezygnujesz dla nas z ulubionej kawy w kawiarni :)
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Aby wynagrodzić Tobie tą pyszną kawę, otrzymasz od nas to, co w progu poprzedzającym oraz:
- Jednorazowe darmowe wejście dla jednej osoby na wystawę wraz z oprowadzeniem na 2 godziny przed oficjalnym otwarciem aby na spokojnie poznać historię naszych eksponatów.
P.S. Zapewniamy pyszną kawę ;)
32 zł miesięcznie
Próg 32-bitowy :)
Za 32zł możesz już kupić dobrego pendrive'a, ale w zamian decydujesz się ocalić dużo więcej historii komputerowej zapisanej na dyskach naszych komputerów.
Jesteśmy bardzo wdzięczni! W zamian otrzymujesz profity z 8-bitowego progu oraz:
- Zapraszamy Ciebie wraz z osobą towarzyszącą na 2 godziny przed wystawą - na spokojnie zobaczysz nasze zbiory i poznasz zakamarki naszej kolekcji.
64 zł miesięcznie
Próg 64-bitowy :)
Tak jak system 64-bitowy może zaadresować więcej pamięci, tak próg 64-bitowy szybciej zbliży nas do osiągnięcia wyznaczonego celu.
Twoje wsparcie znaczy dla nas bardzo wiele, dlatego otrzymujesz profity z progów 8 i 32-bit oraz:
- Oferujemy Tobie nasz czas. Możesz skorzystać z dwugodzinnej porady komputerowej (komputery PC) raz w miesiącu - telefonicznej lub zdalnej (TeamViewer, Skype). W zamian za rozwiązanie naszego problemu, pomożemy rozwiązać Twój problem :)
128 zł miesięcznie
Próg 128-bitowy :)
Robi się bardzo poważnie! Dzięki Twojemu wsparciu nasz cel osiągniemy w ekspresowym tempie! Jesteś gość!
- W zamian oferujemy usługę ekspresowego serwisu Twojego komputera lub laptopa. Starego czy nowego. Możesz skorzystać z usługi darmowego serwisu raz na dwa miesiące.
Oferujemy Tobie nasz czas, wiedzę i umiejętności. Pokryjemy nawet koszty wysyłki, jeżeli nie jesteś z Łodzi :)
Oczywiście otrzymujesz również profity z progów 8, 32, 64-bitowych.
256 zł miesięcznie
Próg 256-bitowy :)
Najwyższy próg. Złoto i platyna nie są tyle warte co Twoje wsparcie! Mimo to, trochę złota otrzymasz :)
W ramach podziękowania za Twój niewyobrażalny wkład w dalsze istnienie Muzeum otrzymujesz od nas:
- Złoty bilet VIP - zawsze i wszędzie zapraszamy Ciebie z osobą towarzyszącą na nasze wystawy bezpłatnie;
- Możliwość zorganizowania prywatnego spotkania dla Ciebie i 9 znajomych wraz z dziesięcioma wybranymi eksponatami. Wykorzystaj to spotkanie jak tylko sobie życzysz - granie, szperanie po magazynie a może złożenie komputera? Możliwości jest wiele, wszystko jest do ustalenia :)
- Możliwość darmowego wystawienia swojego rollupu na najbliższej wystawie - chętnie zareklamujemy Twoją firmę, inicjatywę czy cokolwiek czym się zajmujesz;
- Wpis na stronie głównej muzeum na liście partnerów - jako Ty lub Twoja działalność.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Muzeum Komputerów Osobistych w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zbieramy, remontujemy a następnie wystawiamy do użytku publicznego komputery osobiste. Można ich używać w dowolny sposób aby przypomnieć sobie dawne lata lub poznać ich historię, rok po roku.

Muzeum powstało aby zaprezentować każdy etap rozwoju komputerów osobistych klasy PC, od pierwszego IBM PC do współczesności.

Prezentowane komputery zostały odrestaurowane i przygotowane w odpowiednich konfiguracjach tak, aby rok po roku prezentować zachodzące zmiany. Skutkiem tego jest powstanie unikalnej Polsce i może na świecie wystawy prezentującej rozwój komputerów PC rok po roku, wraz z charakterystycznymi dla epoki gadżetami, dodatkami i rozszerzeniami. Poza tym prowadzimy dział z literaturą komputerową, zarówno tą popularną jak i naukową, którą udało nam się przez lata zebrać. Przy okazji zaprezentowaliśmy rozwój oprogramowania - systemów operacyjnych, gier i programów użytkowych, z których nasi goście mogą skorzystać i poczuć się jak za dawnych lat.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy eksponaty, które są dostępne podczas wystaw, ale na ten moment nie udało się opublikować wszystkich dostępnych eksponatów. Pracujemy nad tym. Nasze zbiory kryją znacznie więcej i wkrótce dostępnego sprzętu przybędzie!

Z czasem idea Muzeum została rozwinięta o wszystkie możliwe i dostępne dla polskiego gospodarstwa domowego i biznesu komputery PC, które chcemy zebrać i zaprezentować naszym odwiedzającym.

Od 2017 roku organizujemy publiczne i darmowe wystawy, na których można skorzystać ze sprzętu w dowolny sposób, tak jak przed laty podczas codziennego ich używania. Odwiedziło nas już kilka tysięcy zwiedzających i wsparło kilka największych firm z branży IT jak Intel, Microsoft, Matt oraz inne jak Print Service ze Skierniewic, które zawsze służyło wsparciem poligraficznym!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Muzeum Komputerów Osobistych już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Jarecki
Adam Jarecki
8 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.