Avatar użytkownika

myPolitics

0
patronów
0 
miesięcznie
10 355 
łącznie
0
patronów
0 zł 10 355 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, że tworzysz z nami myPolitics!

W nagrodę otrzymasz od całego zespołu indywidualne, osobiste podziękowania drogą mailową :)
10 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu możemy działać jeszcze sprawniej, ta "10" to kolejna cegiełka do budowy społeczeństwa świadomego politycznie.

Ogromnie dziękujemy i zapraszamy Cię do prywatnej grupy dla Patronów projektu, gdzie będziemy wspólnie omawiać kierunki jego rozwoju.

*Przysługują Ci także wszystkie nagrody z poprzednich progów.
20 zł miesięcznie
Robi się coraz poważniej. Z całego serca Ci dziękujemy!

Co powiesz na umieszczenie Twojego imienia i nazwiska lub pseudonimu na naszej stronie? Lista będzie również co miesiąc publikowana w formie grafiki na naszych social mediach.

*Przysługują Ci także wszystkie nagrody z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
W grę zaczynają wchodzić już poważne pieniądze. To wsparcie dla nas naprawdę dużo znaczy, bo uświadamia jak ważna dla Ciebie jest nasza praca. Zrobimy wszystko, żeby Cię nie zawieść!

W ramach nagrody otrzymasz osobiste podziękowanie w formie wideo mp4 od założyciela myPolitics lub dowolnie wybranej osoby z zespołu.

*Przysługują Ci także wszystkie nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
To próg dla prawdziwych Mecenatów myPolitics. Dzięki Tobie realnie zmieniamy społeczeństwo na lepsze!

Otrzymasz pisemne podziękowanie od założyciela myPolitics (lub dowolnie wybranej osoby z zespołu), a Twoje nazwisko będzie zapisywane złotym kolorem w liście Patronów.

*Przysługują Ci także wszystkie nagrody z poprzednich progów.
500 zł miesięcznie
Już nie Patronie, a Szefie/Szefowo. :)

Jesteś prawdziwym motorem napędowym naszego projektu. Otrzymasz podziękowania wideo mp4 od każdej osoby z zespołu myPolitics, a także zaprosimy Cię na prywatne spotkanie, na którym będziemy mogli porozmawiać o dowolnym, wybranym przez Ciebie temacie. Będziesz miał również realny wpływ na kierunek rozwoju projektu. Oprócz tego logo Twoje/Twojej firmy pojawi się w wyróżnionej sekcji na stronie głównej.

*Przysługują Ci także wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora myPolitics w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szerzymy postawy obywatelskie i edukujemy politycznie osoby w każdym wieku. Wejdź na stronę i sprawdź swoje poglądy!

myPolitics

Szerzymy postawy obywatelskie i edukujemy politycznie osoby w każdym wieku.

Jesteśmy inicjatywą służącą szerzeniu postaw obywatelskich oraz edukacji politycznej osób w każdym wieku, której główną osią działania jest test poglądów politycznych. Poprzez stronę i nasze social media promujemy politykę młodzieżową oraz zaangażowanie młodych w sprawy publiczne. Do końca 2020 roku myPolitics zostało odwiedzone ponad milion razy, wpisy w social media dotarły do ponad 900 tysięcy osób, a prowadzone przez osoby z naszego zespołu debaty i wywiady (https://www.facebook.com/myPoliticsTest/live_videos/) uzyskały ponad kilkaset tysięcy wyświetleń.

 

Zaawansowany test poglądów politycznych

Stworzyliśmy test poglądów politycznych, z którego skorzystało już blisko pół miliona Polek i Polaków oraz wiele znanych postaci polityki. Na podstawie kilkudziesięciu odpowiedzi dopasowuje od poglądy, najbliższą partię czy miejsce na kompasie politycznym. Sprawdź na stronie: https://mypolitics.pl/

 

Najciekawsze debaty i wywiady polityczne

Promujemy aktywizm polityczny poprzez organizację debat i wywiadów z udziałem młodzieżówek i dorosłych polityków wszystkich opcji politycznych. Nasze transmisje na żywo docierają do kilkuset tysięcy polskich odbiorców każdego miesiąca. Sprawdź tutaj: https://www.facebook.com/myPoliticsTest/live_videos/

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg ciekawych zmian. Najważniejszymi z nich będzie rozszerzenie projektu na większość języków europejskich, funkcja tworzenia własnych quizów politycznych (bez wiedzy technicznej), myPolitics View stanowiące platformę do publikowania artykułów przez osoby o różnych poglądach, a także myPolitics Learn będące podstawową bazą wiedzy o polityce w różnych krajach (proste wytłumaczenie zagadnień
w postaci pytanie-odpowiedź).

Wasze wsparcie chcielibyśmy przeznaczyć przede wszystkim na dalszy rozwój projektu myPolitics. Planujemy stworzyć międzynarodową platformę do edukacji w kwestiach politycznych użytkownika masowego. Tak żeby społeczeństwo powoli zaczęło angażować się w politykę, postrzegając ją jednocześnie w racjonalny sposób, a nie poprzez napędzaną przez media emocjonalną walkę opartą na niemerytorycznych argumentach.

Dzięki :)

Cele Autora

Swoboda działania
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego celu nie będziemy musieli już wyciągać z własnej kieszeni na opłacenie serwera czy programów do tworzenia treści
Wyłamujemy się z Internetu!
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli nam na zakup wymaganego sprzętu i wynajem biura. Od momentu osiągnięcia tego celu nasze materiały będą powstawać właśnie stamtąd. Każdego Patrona zaprosimy też na wypicie z nami kawy lub herbaty!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora myPolitics już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Makary Janowski
Makary Janowski
50 zł
Miłosz Chramcow
Miłosz Chramcow
5 zł
Juliusz Bennich
Juliusz Bennich
20 zł
Kacper P
Kacper P
10 zł
Dawid Draguła
Dawid Draguła
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.