W Patronite od 13.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
10 205 łącznie
Szerzymy postawy obywatelskie i edukujemy politycznie osoby w każdym wieku. Wejdź na stronę i sprawdź swoje poglądy!

O Autorze

myPolitics

Szerzymy postawy obywatelskie i edukujemy politycznie osoby w każdym wieku.

Jesteśmy inicjatywą służącą szerzeniu postaw obywatelskich oraz edukacji politycznej osób w każdym wieku, której główną osią działania jest test poglądów politycznych. Poprzez stronę i nasze social media promujemy politykę młodzieżową oraz zaangażowanie młodych w sprawy publiczne. Do końca 2020 roku myPolitics zostało odwiedzone ponad milion razy, wpisy w social media dotarły do ponad 900 tysięcy osób, a prowadzone przez osoby z naszego zespołu debaty i wywiady (https://www.facebook.com/myPoliticsTest/live_videos/) uzyskały ponad kilkaset tysięcy wyświetleń.

 

Zaawansowany test poglądów politycznych

Stworzyliśmy test poglądów politycznych, z którego skorzystało już blisko pół miliona Polek i Polaków oraz wiele znanych postaci polityki. Na podstawie kilkudziesięciu odpowiedzi dopasowuje od poglądy, najbliższą partię czy miejsce na kompasie politycznym. Sprawdź na stronie: https://mypolitics.pl/

 

Najciekawsze debaty i wywiady polityczne

Promujemy aktywizm polityczny poprzez organizację debat i wywiadów z udziałem młodzieżówek i dorosłych polityków wszystkich opcji politycznych. Nasze transmisje na żywo docierają do kilkuset tysięcy polskich odbiorców każdego miesiąca. Sprawdź tutaj: https://www.facebook.com/myPoliticsTest/live_videos/

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg ciekawych zmian. Najważniejszymi z nich będzie rozszerzenie projektu na większość języków europejskich, funkcja tworzenia własnych quizów politycznych (bez wiedzy technicznej), myPolitics View stanowiące platformę do publikowania artykułów przez osoby o różnych poglądach, a także myPolitics Learn będące podstawową bazą wiedzy o polityce w różnych krajach (proste wytłumaczenie zagadnień
w postaci pytanie-odpowiedź).

Wasze wsparcie chcielibyśmy przeznaczyć przede wszystkim na dalszy rozwój projektu myPolitics. Planujemy stworzyć międzynarodową platformę do edukacji w kwestiach politycznych użytkownika masowego. Tak żeby społeczeństwo powoli zaczęło angażować się w politykę, postrzegając ją jednocześnie w racjonalny sposób, a nie poprzez napędzaną przez media emocjonalną walkę opartą na niemerytorycznych argumentach.

Dzięki :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Miłosz Chramcow
Miłosz Chramcow
Próg: 5 zł
Juliusz Bennich
Juliusz Bennich
Próg: 20 zł
Kacper P
Kacper P
Próg: 10 zł
Dawid Draguła
Dawid Draguła
Próg: 10 zł
Adam Freus
Adam Freus
Próg: 10 zł