Mama za kółkiem autobusu

W Patronite od 16.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
311 łącznie
Od małego uwielbiałam duże pojazdy. Całymi dniami mogłam obserwować jadące autobusy czy ciężarówki. Jednak miłość ta została zagłuszona przez teksty "to nie dla dziewczynek". I tak pasja znikła. Kilka lat temu odżyła ze zdwojoną siłą i staram się nią zarażać innych. :)

O Autorze

Hej!

Dzięki, że zajrzałeś/zajrzałaś na mój profil na Patronite.

Jeśli tu jesteś to zapewne obserwujesz mój profil na fb: "Mama za kółkiem autobusu" gdzie to możesz znaleźć trochę zdjęć, anegdotek, ciekawostek czy porad na temat bezpiecznych podróży. Prowadzę również stronę: "Kobieca strona transportu", gdzie z grupą dziewczyn staramy się przekazywać ważne informacje w przystępnej formie, pokazywać sylwetki kobiet, które uwielbiają swoją pracę i lubią dzielić się swoją pasją.

 

Od dzieciaka lubiłam oglądać przejeżdżające autobusy, czy ciężarówki. Niestety pasja ta została zagłuszona i dopiero po kilku latach wróciła ze zdwojoną siłą. Zapisałam się na kurs prawa jazdy kat. D, kwalifikację. Zdałam, zaczęłam jeździć i postanowiłam założyć stronę na FB, aby pokazać, że kierowca to nie taki straszny człowiek, jak go opisują. Po dwóch latach wpadłam na pomysł zorganizowania odblasków.

 

Dlaczego?

Niestety drogi, chodniki jak i oświetlenie mamy jakie mamy. Nie zawsze można dojrzeć pieszego poruszającego się po zmroku, tym bardziej jeśli jest ubrany w ciemne kolory. Akcja spotkała się z miłym odbiorem, jednak niestety była tylko jednorazowa.

Dlaczego wybrałam Patronite?

Kto mnie obserwuje od dłuższego czasu może zauważyć, że biorę udział w różnych akcjach. Dwie staram się organizować, jednak sama tego nie pociągnę. Dwa lata temu aktywowałam sklep z gadżetami MZKA, gdzie dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zakup odblasków. Nie są to ogromne kwoty. Pozwalają na jedną większą akcję, a nie co miesięczne inicjatywy, które chciałabym organizować.

 

W tym roku chciałabym ruszyć z akcją #wozebezpiecznie.

W ramach tej inicjatywy zostałaby stworzona ulotka z informacją, jak bezpiecznie poruszać się pojazdami komunikacji miejskiej z wózkiem dziecięcym. Do ulotki byłaby dodawana przypinka z grafiką ilustrującą jak wsiadać i wysiadać z pojazdu, możliwe, że również magnes lub większy odblask z grafiką, aby można było go przyczepić do wózka łącząc informację o akcji #wozebezpiecznie i #bezpiecznybowidoczny.

 

 

Docelowo chciałabym, aby te dwie akcje były prowadzone jednocześnie i regularnie. Kto wie na jaki jeszcze pomysł wpadnę z Waszą pomocą. :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika