Na celowniku - Artur Dubiel Podcast & Newsletter

W Patronite od 31.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2215

Liczba Patronów: 2562

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
78 miesięcznie
458 łącznie
Na celowniku - Artur Dubiel Podcast & Newsletter - zagadnienia systemu bezpieczeństwa narodowego, sił i służb specjalnych, służb mundurowych, terroryzmu i antyterroryzmu, stosunków międzynarodowych i geopolityki, sztucznej inteligencji i prognozowania, cybernetyki społecznej oraz szeroko nauki. 

O Autorze

Na celowniku - autorski podcast i newsletter Artura Dubiela, w którym samodzielnie oraz z zaproszonymi gośćmi porusza zagadnienia systemu bezpieczeństwa narodowego, służb specjalnych, służb mundurowych, sił specjalnych, terroryzmu i antyterroryzmu, stosunków międzynarodowych i geopolityki, sztucznej inteligencji i prognozowania, cybernetyki społecznej oraz szeroko nauki. 

Artur J. Dubiel – nauczyciel akademicki, pracownik naukowo-dydaktyczny, b. kierownik zakładu dydaktycznego bezpieczeństwa narodowego i menedżer tożsamego kierunku. Uczestnik spotkań eksperckich przy Biurze Bezpieczeństwa Narodowego.

 

Podcast i platformy: artur.tel/podcasty

Podcast i newsletter: nacelowniku.artur.tel 
Więcej o autorze: artur.tel

Wszystkie odcinki podcastu „Na celowniku” dostępne są w ponad 20 platformach, w tym w: Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | Anchor | YouTube.

Zapraszam do słuchania, obserwowania, oceniania i komentowania. 

#bezpieczeństwo #służby #służbyspecjalne #służbymundurowe #siłyspecjalne #terroryzm #antyterroryzm #kontrterroryzm #foresight #insight #geopolityka #geostrategia #SI #AI #sztucznainteligencja #prognozowanie #modelowanie #cybernetyka #socjocybernetyka #nauka #policja #wojsko #wojskopolskie #wojna #walkainformacyjna #konflikt #dezinformacja #manipulacja #fakenews #wywiad #kontrwywiad #wojnyszpiegów #szpieg #strategia #analiza #podcast #nacelowniku

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika