Nagrany Podcast

W Patronite od 11.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2033

Liczba Patronów: 1852

3 patronów
42 miesięcznie
710 łącznie
Emocje, wspomnienia i przeżycia, które dały nam gry na konsole. O tym rozmawiamy, bo na grach się wychowaliśmy i grać nie przestajemy. Do podcastu co 2 tygodnie zapraszają Paweł Orzech, Wojtek Wieman i Andrzej Kotarski.

O Autorze

Nagrany Podcast to przyjacielska rozmowa o grach wideo od dorosłych ludzi dla dorosłych ludzi. Emocje, wspomnienia i przeżycia.

Celujemy głównie w uszy graczy, więc forma podcastu jest dla nas najbardziej naturalna.

Mamy już naprawdę miłe recenzje (z 49 recenzji na Apple Podcast średnia ocen to 4.9/5.0 - nieźle):

Aplikacja Pocket Casts umieszcza nas na #30 miejscu w rankingu popularnych podcastów w Polsce, co jest bardzo miłym gestem z ich strony.

Możesz nas zobaczyć na YouTube jak radośnie opowiadamy, bo nagrywamy wideo z nagrań Nagranego podcastu:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Kamil Steć
Kamil Steć
Próg: 6 zł
Sebastian Frątczak
Sebastian Frątczak
Próg: 18 zł
Jakub Humienny
Jakub Humienny
Próg: 18 zł