Avatar użytkownika

Na Linii Startu Podcast

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

NA LINII STARTU to podcast sportowy dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje sport. Do rozmów zapraszam utytułowanych sportowców oraz ekspertów z zakresu psychologii sportu, fizjoterapii, marketingu sportowego i praktyków z doświadczeniem.


Cześć, tutaj Ola Bodnar. Jestem twórczynią podcastu Na Linii Startu, który powstał 3 lata temu. Co w nim znajdziesz? Sport, motywację, inspirujące historie i życiowe poradniki, króre pozwolą Ci się rozwijać jako sportowcowi amatorowi.

Odcinki pojawiają się w aplikacjach podcastowych i na YT regularnie we wtorki pojawiają się co 2 tygodnie!

Sam pomysł podcastu zrodził się z czystej pasji. Wiele lat pracowałam jako dziennikarka, ale media nie dawały mi pełnej swobody tworzenia. Zawsze tematy były narzucone są z góry. Forma również. 

Co nazwa mówi o Tobie? 

Na początku nazwałam podcast "Dziewczyna Triathlonisty o sporcie", ale wraz z jego rozwojem zrozumiałam, że to nazwa za długa oraz zbyt jednoznacznie kojarząca się z triathlonem, stąd decyzja, aby nazwać go "Na linii startu". Zakres publikowanych treści jest szerszy i nie chcę, aby dla kogoś to było mylące. 

 

Na własnych zasadach

Gości dobieram rozważnie. Rozmawiamy szczerze i bez zadęcia. Poważne tematy przeplatają się z żartami i śmiechem. Tak też zostanie. Niezależnie od wszystkiego. Najpierw zawsze robię dokładny research, czytam rozmawiam z Gośćmi i łapię z nimi flow. 

Podcast tworzę na własnych zasadach. Rozmawiam z Gośćmi, którzy inspirują i dają potężną dawkę wiedzy. Rozmawiam tyle, ile chcę, a nie ile nakazuje mi czas antenowy. I to jest piękne! 

 

GWIAZDY SPORTU:

PSYCHOLOGIA SPORTU:

PRAKTYCZNE PORADY: