Na linii startu Podcast

W Patronite od 02.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 892

Liczba Patronów: 794

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
469 miesięcznie
NA LINII STARTU to podcast sportowy dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje sport. Do rozmów zapraszam utytułowanych sportowców oraz ekspertów z zakresu psychologii sportu, fizjoterapii, marketingu sportowego i praktyków z doświadczeniem.

O Autorze

Cześć, nazywam się Ola Bodnar. Swój podcast tworzę od 2 lat. Kiedyś bywało nieregularnie, ale teraz za punkt honoru postawiłam sobie regularność. I to się dzieje! Odcinki pojawiają się we wtorki co 2 tygodnie!

Sam pomysł podcastu zrodził się z czystej pasji. Wiele lat pracowałam jako dziennikarka, ale media nie dawały mi pełnej swobody tworzenia. Zawsze tematy były narzucone są z góry. Forma również. 

Zmiana nazwy

Na początku nazwałam podcast "Dziewczyna Triathlonisty o sporcie", ale wraz z jego rozwojem zrozumiałam, że to nazwa za długa oraz zbyt jednoznacznie kojarząca się z triathlonem, stąd decyzja aby nazwać go "Na linii startu". Zakres publikowanych treści jest szerszy i nie chcę, aby dla kogoś to było mylące. Gościli przecież u mnie nie tylko triathloniści, lecz także medalistka w pięcioboju w Rio - Oktawia Nowacka, czołowy polski i światowy biegacz - Adam Kszczot, mistrz świata w psich zaprzęgach - Igor Tracz, mistrzyni świata we wspinaczce na czas - Aleksandra Mirosław, pięciokrotny olimpijczyk w pływaniu - Paweł Korzeniowski, jeden z najlepszych światowych tyczkarzy - Piotr Lisek i ... uff, mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać, ale na tym poprzestańmy :)  

 

Na własnych zasadach

Gości dobieram rozważnie. Rozmawiamy szczerze i bez zadęcia. Poważne tematy przeplatają się z żartami i śmiechem. Tak też zostanie. Niezależnie od wszystkiego. Może się zmienić sprzęt nagraniowy, miejsce, czas, ale to... nigdy. I wiedzcie też, że nie będzie tematów o boksie, piłce nożnej czy MMA. Te tematy nie mnie nie kręcą i nic nie zapowiada, aby to się miało wkrótce zmienić.

Podcast tworzę na własnych zasadach. Rozmawiam z Gośćmi, którzy inspirują i dają potężną dawkę wiedzy. Rozmawiam tyle, ile chcę, a nie ile nakazuje mi czas antenowy. I to jest piękne! 

Ale … gdzie się nie obejrzę, muszę płacić. Produkcja podcastów tania nie jest. Każdy wie, że produkcje telewizyjne kosztują, nie inaczej jest z podcastami, ale chcę robić to coraz lepiej! Bo warto!

 

 • NIE WIEM, na jakim miejscu jest mój podcast w rankingach...
 • WIEM jednak, że od początku 2020 roku do momentu założenia Patronite powstały 42 odcinki, czyli prawie 45 godzin nagrań, których na YouTubie słuchaliście przez prawie 15 tysięcy godzin, a w aplikacjach do słuchania podcastów odtworzyliście go ponad 28 tysięcy razy. Liczba słuchaczy rośnie z miesiąca na miesiąc za co jestem bardzo wdzięczna.
 • TAK uwielbiam to robić i nie zamierzam przestawać.
 • TAK potrzebuję wsparcia, żeby móc robić te wszystkie rzeczy i wymyślać nowe, które wniosą realną korzyść do Twojego życia. 

GWIAZDY SPORTU:

PSYCHOLOGIA SPORTU:

PRAKTYCZNE PORADY: 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marcin Winkler
Marcin Winkler
Próg: 21 zł
Piotr Wysocki
Piotr Wysocki
Próg: 126 zł
Alicja Pyszka-Bazan
Alicja Pyszka-Bazan
Próg: 21 zł
Ksiądz na rowerze
Ksiądz na rowerze
Próg: 21 zł
Natalia Bihun
Natalia Bihun
Próg: 5 zł