Na Linii Startu Podcast

W Patronite od 02.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1013

Liczba Patronów: 934

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
438 miesięcznie
NA LINII STARTU to podcast sportowy dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje sport. Do rozmów zapraszam utytułowanych sportowców oraz ekspertów z zakresu psychologii sportu, fizjoterapii, marketingu sportowego i praktyków z doświadczeniem.

O Autorze

Cześć, tutaj Ola Bodnar. Jestem twórczynią podcastu Na Linii Startu, który powstał 3 lata temu. Co w nim znajdziesz? Sport, motywację, inspirujące historie i życiowe poradniki, króre pozwolą Ci się rozwijać jako sportowcowi amatorowi.

Odcinki pojawiają się w aplikacjach podcastowych i na YT regularnie we wtorki pojawiają się co 2 tygodnie!

Sam pomysł podcastu zrodził się z czystej pasji. Wiele lat pracowałam jako dziennikarka, ale media nie dawały mi pełnej swobody tworzenia. Zawsze tematy były narzucone są z góry. Forma również. 

Co nazwa mówi o Tobie? 

Na początku nazwałam podcast "Dziewczyna Triathlonisty o sporcie", ale wraz z jego rozwojem zrozumiałam, że to nazwa za długa oraz zbyt jednoznacznie kojarząca się z triathlonem, stąd decyzja, aby nazwać go "Na linii startu". Zakres publikowanych treści jest szerszy i nie chcę, aby dla kogoś to było mylące. 

 

Na własnych zasadach

Gości dobieram rozważnie. Rozmawiamy szczerze i bez zadęcia. Poważne tematy przeplatają się z żartami i śmiechem. Tak też zostanie. Niezależnie od wszystkiego. Najpierw zawsze robię dokładny research, czytam rozmawiam z Gośćmi i łapię z nimi flow. 

Podcast tworzę na własnych zasadach. Rozmawiam z Gośćmi, którzy inspirują i dają potężną dawkę wiedzy. Rozmawiam tyle, ile chcę, a nie ile nakazuje mi czas antenowy. I to jest piękne! 

 

GWIAZDY SPORTU:

PSYCHOLOGIA SPORTU:

PRAKTYCZNE PORADY: 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Winkler
Marcin Winkler
Próg: 21 zł
Piotr Wysocki
Piotr Wysocki
Próg: 126 zł
Ksiądz na rowerze
Ksiądz na rowerze
Próg: 21 zł
Natalia Bihun
Natalia Bihun
Próg: 5 zł
Marcin Joachim Grzegorczyk
Marcin Joachim Grzegorczyk
Próg: 21 zł