namaenonaii - Ilustratorka, Streamerka, Twórca ♡

W Patronite od 21.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 441

Liczba Patronów: 422

Zostań Patronem
Kup na prezent
42 patronów
Doberek ♥ Jestem Neri - artystka, gaduła, nerd i streamerka na pełen etat - Twitch Partner ♥ Robię rzeczy związane z ogólnie pojętą fantastyką oraz światem anime/gier. Cały wolny czas przeznaczam na rozwijanie pasji i poszerzanie nowych horyzontów! Zapraszam Was do mojego Pałacu Umysłu ♥

O Autorze


Doberek ♥

Nazywam się Neri ( ˙꒳​˙ )ノ! Od 2017 roku działam w internecie jako Namaenonaii. Uwielbiam być multi zadaniowa, przez co wszędzie mnie pełno i wciąż uczę się czegoś nowego. Na co dzień jestem content creatorem, Twitch partnerką, ilustratorką i straszliwą gadułą. Zwariowaną, pełną energii i miłości do pracy. Witaj w moim Pałacu Umysłu ♥ 


 

STRONA: www.namaenonaii.pl
TWITCH: www.twitch.tv/namaenonaii 
INSTAGRAM: www.instagram.com/namaenonaii/
TWITTER: www.twitter.com/namaenonaii
YOUTUBE: www.youtube.com/namaenonaii
TIKTOK: www.tiktok.com/@namaenonaii
FANPAGE: www.facebook.com/namaenonaii/ 
DISCORD: https://discord.gg/9GcUarMeT4

 


 
GAŁĘZIE MOJEJ TWÓRCZOŚCI


 

STREAMING
Życie w internecie, jest ciekawsze niż myślisz! ♥Od 21 września 2018 roku zaczęłam przygodę streamową na platformie Twitch.tv ♥

 Z początku były to transmisje artystyczne, ilustratorskie w digitalu, jednak wraz z rozwojem kanału doszło wiele nowych możliwości! Na streamach można zobaczyć just chatting z moimi kociakami; gry mobilne takie jak Arknights, w której jestem content creatorką, Genshin Impact, czy Alchemy Stars; gry z nintendo switch'a i moje ulubione farming symulatory oraz rpg, czy wykańczające, aczkolwiek piękne platformówki. Coraz częściej na streamach również gotuję. Organizujemy openingi sprzętowe, giveawaye, wyzwania czasowe i transmisje charytatywne. Dziś jestem Twitch Partnerem, streamerką na pełen etat i realizuje się wraz z moją cudowną społecznością ♥ Współpracujemy również z firmą Genesis, która w 2021 roku wzięła mnie pod swoje skrzydła.

Zapraszamy serdecznie na streamy! Twórzmy cudowną historię! Razem ♥

Stream: Namaenonaii - Twitch
Grafik: Harmonogram użytkownika Namaenonaii - Twitch

 


 

ILUSTRACJE
Obrazy w Twojej głowie mogą być rzeczywistością ♥Od 2017 roku pracuję jako grafik, ilustrator i spełniam się artystycznie!

Aktywności i sztuki artystyczne towarzyszą mi od najmłodszych lat, jednak prawdziwe powołanie odnalazłam w digitalu! Dziś jest to moja największa pasja i praca jednocześnie. Dzięki niej codziennie otwieram umysł na nowe możliwości, rozwijam się i stawiam sobie kolejne wyzwania! Poznałam również wielu wspaniałych twórców, którzy korzystają z narysowanych przeze mnie emotek, logo czy layoutów! 

Swoje prace udostępniam na swojej stronie internetowej i na mediach społecznościowych♥
(Dzięki Patronom, jesteśmy w rozbudowie strony internetowej! Pojawi się już wkrótce ♥)

Splashart:
Semiart:
Emotki:
 

 


 

ANIMACJA
Możemy być reżyserami własnych marzeń... ♥Od 2020 roku zaczęłam uczyć się animacji, żeby kiedyś stworzyć własne anime!

Uwielbiam sztukę japońską i wszelakiego rodzaju animacje, od prostych i karykaturalnych, po niesamowicie złożone i płynne pełnometrażowe produkcje. Długo się do tego zbierałam, mając za plecami pełno obaw, ale jeśli nie spróbuję, to nigdy się tego nie nauczę! A z racji iż jestem "samosia" i chcę jak najwięcej rzeczy zrobić sama - zajmuje mi to dużo czasu. Jednak z czasem playlista będzie się powiększać i będzie coraz lepsza. Zapraszam do mojego świata pełnego prób i błędów, wzlotów i upadków animacji!

Moje animacje będzie można znaleźć na youtube i twitchu już wkrótce ♥

Animacje:
 

 


 

YOUTUBE
Nietypowy album pełen wspomnień..♥

Któregoś dnia pomyślałam sobie, "Idą walentynki, kocham mój Czatek, więc zacznę wstawiać Nasze wspólne przygody ze streamów na youtube". Tak też się stało! 14 lutego 2021 roku wstawiłam swój pierwszy filmik z shotami! Youtube wymaga dużo pracy, znajomości obróbki filmu, czego powoli się uczę, ale to kolejny krok do budowania Naszego Pałacu Umysłu! ♥

Youtube: www.youtube.com/namaenonaii
 


 

TWÓRCZOŚĆ NA PATRONITE


 

Patronite
Wspólnie możemy zrobić wszystko ♥


Pomysł na Patronite pojawił się dosyć spontanicznie. Pomyślałam, że to może być doskonała forma integracji z odbiorcą! Dzięki temu możemy budować wspaniałe, rodzinne community, kreować i stworzyć własne miejsce w internecie. Pełne pasji, uśmiechu, kreatywności. Właśnie, dlatego pojawił się mój Patronite, żeby natchnąć do działania! Marzę, żeby działalność w internecie stała się moją pełnoprawną pracą. Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będę mogła docierać do najdalszych zakątków własnego umysłu, żeby tworzyć dla Was coraz piękniejsze rzeczy!

Progi: Pewnie zastanawiacie się, czemu wszystkie nagrody znajdują się w pierwszym progu? Dlatego, że każdy ma różne możliwości! Jedna osoba, może wesprzeć większą kwotą, inna mniejszą, ale wszyscy dążymy do tego samego - żeby rozwijać kanał! Dzięki temu każdy Patron będzie mógł wybrać dowolny próg, natomiast ja będę mogła więcej pracować i dostarczać szybciej materiały dla każdego! Pamiętajcie o tym, że przy tworzeniu kreatywnym każde wsparcie się liczy, więc im więcej Patronów zdecyduje się wesprzeć za dowolny próg, tym więcej będziemy wstanie zrobić! ♥

Dziękuję za uwagę i wsparcie, do zobaczonka na streamach! Buziaki!

 
       

\(^∀^)メ(^∀^)ノ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Mazur089x
Mazur089x
Próg: 10 zł
Hibi
Hibi
Próg: 50 zł
MsMori
MsMori
Próg: 100 zł
MrRackaroll
MrRackaroll
Próg: 10 zł
k_sarty
k_sarty
Próg: 10 zł
Stefano
Stefano
Próg: 25 zł