namaenonaii - Ilustratorka, Streamerka, Twórca ♡

W Patronite od 21.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 410

Liczba Patronów: 436

Zostań Patronem
Kup na prezent
44 patronów
Doberek ♥ Jestem Neri - artystka, gaduła, weeb i streamerka na pełen etat - Twitch Partner ♥ Robię rzeczy związane z ogólnie pojętą fantastyką oraz światem anime/gier. Cały wolny czas przeznaczam na rozwijanie pasji i poszerzanie nowych horyzontów! Zapraszam Was do mojego Pałacu Umysłu ♥

O Autorze


Doberek ♥

Nazywam się Neri ( ˙꒳˙ )ノ! W internecie działam jako Namaenonaii. Uwielbiam być multi zadaniowa, przez co wszędzie mnie pełno i wciąż uczę się czegoś nowego. Na co dzień jestem content creatorem, Twitch partnerką, ilustratorką i straszliwą gadułą. Zwariowaną, pełną energii i miłości do pracy. Witaj w moim Pałacu Umysłu ♥ 

 

 

 

STRONA: www.namaenonaii.pl
TWITCH: www.twitch.tv/namaenonaii
INSTAGRAM: www.instagram.com/namaenonaii/
TWITTER: www.twitter.com/namaenonaii
YOUTUBE: www.youtube.com/namaenonaii
TIKTOK: www.tiktok.com/@namaenonaii
FANPAGE: www.facebook.com/namaenonaii/
DISCORD: https://discord.gg/9GcUarMeT4

 


 
GAŁĘZIE MOJEJ TWÓRCZOŚCI


 

STREAMING
Życie w internecie, jest ciekawsze niż myślisz! ♥


Od czego zaczęłam przygodę streamową na platformie Twitch.tv ♥

Z początku były to transmisje artystyczne, ilustratorskie w digitalu, jednak wraz z rozwojem kanału doszło wiele nowych możliwości! Na streamach można zobaczyć just chatting z moimi kociakami; gry mobilne takie jak Arknights, w której jestem content creatorką, Genshin Impact, czy Tower of Fantasy; gry z nintendo switch’a, playstation 5, VR i moje ulubione farming symulatory oraz rpg, czy wykańczające, aczkolwiek piękne platformówki. Dodatkowo również gotuję, robię cosplaye czy szydełkuję. Organizujemy unboxingi sprzętowe, giveawaye, wyzwania czasowe i transmisje charytatywne. Dziś jestem Twitch Partnerem, streamerką na pełen etat i realizuje się wraz z moją cudowną społecznością ♥ 

Zapraszamy serdecznie na streamy! Twórzmy cudowną historię! Razem ♥

Stream: www.twitch.tv/namaenonaii
Grafik: www.twitch.tv/namaenonaii/schedule

 

 


 

ILUSTRACJE
Obrazy w Twojej głowie mogą być rzeczywistością ♥


Grafik, ilustrator i twórca spełniający się artystycznie to właśnie ja!

Aktywności i sztuki artystyczne towarzyszą mi od najmłodszych lat, jednak prawdziwe powołanie odnalazłam w digitalu! Dziś jest to moja największa pasja i praca jednocześnie. Dzięki niej codziennie otwieram umysł na nowe możliwości, rozwijam się i stawiam sobie kolejne wyzwania! Poznałam również wielu wspaniałych twórców, którzy korzystają z narysowanych przeze mnie emotek, logo czy layoutów!

Swoje prace udostępniam na swojej stronie internetowej i na mediach społecznościowych♥

Semiart: namaenonaii.pl/semiart/
Emotki: namaenonaii.pl/emotki-x-badge/

 


 

ANIMACJA
Możemy być reżyserami własnych marzeń... ♥


Od 2020 roku zaczęłam uczyć się animacji, żeby kiedyś stworzyć własne anime!

Uwielbiam sztukę japońską i wszelakiego rodzaju animacje, od prostych i karykaturalnych, po niesamowicie złożone i płynne pełnometrażowe produkcje. Długo się do tego zbierałam, mając za plecami pełno obaw, ale jeśli nie spróbuję, to nigdy się tego nie nauczę! A z racji iż jestem „samosia” i chcę jak najwięcej rzeczy zrobić sama – zajmuje mi to dużo czasu. Jednak z czasem playlista będzie się powiększać i będzie coraz lepsza. Na początku zaczęłam od animowania emotek, które poszerzyły zakres moich możliwości projektowych i graficznych. Zapraszam do mojego świata pełnego prób i błędów, wzlotów i upadków animacji!

Moje animacje będzie można znaleźć na youtube i twitchu już wkrótce

 


 

YOUTUBE
Nietypowy album pełen wspomnień..♥

Któregoś dnia pomyślałam sobie, "Idą walentynki, kocham mój Czatek, więc zacznę wstawiać Nasze wspólne przygody ze streamów na youtube". Tak też się stało! Wstawiłam swój pierwszy filmik z shotami! Youtube wymaga dużo pracy, znajomości obróbki filmu, czego powoli się uczę, ale to kolejny krok do budowania Naszego Pałacu Umysłu! ♥

Youtube: www.youtube.com/namaenonaii
 


 

TWÓRCZOŚĆ NA PATRONITE


 

Patronite
Wspólnie możemy zrobić wszystko ♥


Pomysł na Patronite pojawił się dosyć spontanicznie. Pomyślałam, że to może być doskonała forma integracji z odbiorcą! Dzięki temu możemy budować wspaniałe, rodzinne community, kreować i stworzyć własne miejsce w internecie. Pełne pasji, uśmiechu, kreatywności. Właśnie, dlatego pojawił się mój Patronite, żeby natchnąć do działania! Marzę, żeby działalność w internecie stała się moją pełnoprawną pracą. Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będę mogła docierać do najdalszych zakątków własnego umysłu, żeby tworzyć dla Was coraz piękniejsze rzeczy!

Progi: Pewnie zastanawiacie się, czemu wszystkie nagrody znajdują się w pierwszym progu? Dlatego, że każdy ma różne możliwości! Jedna osoba, może wesprzeć większą kwotą, inna mniejszą, ale wszyscy dążymy do tego samego - żeby rozwijać kanał! Dzięki temu każdy Patron będzie mógł wybrać dowolny próg, natomiast ja będę mogła więcej pracować i dostarczać szybciej materiały dla każdego! Pamiętajcie o tym, że przy tworzeniu kreatywnym każde wsparcie się liczy, więc im więcej Patronów zdecyduje się wesprzeć za dowolny próg, tym więcej będziemy wstanie zrobić! ♥

Dziękuję za uwagę i wsparcie, do zobaczonka na streamach! Buziaki!

 
       

\(^∀^)メ(^∀^)ノ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
rXMaster
rXMaster
Próg: 10 zł
Wasker
Wasker
Próg: 15 zł
MrMaxi
MrMaxi
Próg: 10 zł
Akela Wulfgar
Akela Wulfgar
Próg: 100 zł
Panda Bojowa
Panda Bojowa
Próg: 25 zł
Hyoudis
Hyoudis
Próg: 100 zł