namaenonaii - Ilustratorka, Streamerka, Twórca ♡

W Patronite od 21.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 428

Liczba Patronów: 394

Zostań Patronem
31 patronów
610 miesięcznie
Hej mam na imię Neri. Jestem artystką i twórcą. Zajmuję się tworzeniem ilustracji oraz rękodziełem. Robię rzeczy związane z ogólnie pojętą fantastyką oraz światem gier. W wolnym czasie lubię oglądać seriale, grać w gry, szydełkować, czytać i poszerzać horyzonty. Zapraszam Was do mojego świata ❤

O Autorze

 

    

Witajcie! ❤ 

Nazywam się Neri i jestem artystką, nerdem i streamerką ( ˙꒳​˙ )ノ Jak każda kobieta mam wiecznie 18 lat C: Rysuje od dziecka, ale profesjonalnie zajmuje się tym od 2017 roku. W szkole artystycznej tworzyłam przeróżne rzeczy od rysunków i malunków tradycyjnych 2D, ołówkiem, tuszem, akrylem, akwarelą, po rzeźby z gliny, drewna, ceramika! Po obronieniu dyplomu i zdobyciu zawodu z plastyki w specjalizacji formy użytkowej snycerstwo, zaczęłam spełniać marzenia ucząc się ilustracji! Teraz tworzę głównie ilustracje wykonane na tablecie graficznym, fanarty, naklejki, pocztówki, drobne satyryczne komiksy oraz szydełkowe urocze maskotki, a wszystko można zobaczyć na żywo podczas streamów - live, które prowadzę regularnie! Zapraszam ⊂( ´ ▽ ` )⊃

Jeśli spodobają Ci się moje prace – zapraszam do obserwowania:

FANPAGE: https://www.facebook.com/namaenonaii/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/namaenonaii/
TWITTER: https://twitter.com/namaenonaii
TWITCH: https://www.twitch.tv/namaenonaii
(Godziny streama w grafiku! http://bit.ly/2FKbt1V )
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCn0kFKj25a51QZTPVUiZprw/


 
GAŁĘZIE MOJEJ TWÓRCZOŚCI


 

ILUSTRACJE I FANARTY

Każda postać wnosi coś dobrego w Nasze życie ♥

    

    Artystka i gracz w jednym (NERD!) - to właśnie ja! Zafascynowana postaciami z gier - ich charakterem, historią, przygodami oraz wyglądem - tworzę ilustracje związane z różnymi uniwersami ♥ A Ty? Masz swoją ulubioną postać? Jeśli tak, to daj mi znać!  \(★ω★)/ Tworzę również własne wymyślone postaci nie ograniczając się w pomysłach!

Portfolio: https://namaenonaii.pb.studio/


 

NAII CUDOWNY PUPĆ

Jak tu nie kochać przytulanek ♥
 

    

     Naii to mały uroczy potworek działający pod nazwą "Pupć" ♥ Jest to moja ikonka memowa, komiksowa i przede wszystkim mentalna (^ω^) Naii jest tworzony nie tylko rysunkowo, ale również w 3D - na szydełku. Robienie jednego zajmuje mi dużo czasu i potrzeba włożyć w ich produkcje sporo materiału, jednak proces tworzenia jest dla mnie czymś niesamowitym. Każdy jest inny i indywidualny na swój własny sposób! Kocham je, może i Ty je pokochasz ♥

                  

 Portfolio: https://namaenonaii.pb.gallery/galeria


 

PAMIĘTNIK ARTYSTY

Każdy z Nas ma historie...

    

    … Jednak dużo osób nie ma zielonego pojęcia jak wygląda praca artysty, grafika, malarza, ilustratora, cosplayera, rzeźbiarza itp - dlatego prezentuję Wam najprawdziwszy obraz najbardziej szczerych historii narysowanych w zabawny, satyryczny sposób. Zapraszam do czytania i komentowania ♥ Nowa strona w każdy poniedziałek o godzinie 10:00

Link: http://bit.ly/2C0C20USTREAM

Twórczość na żywo ♥

Od 21 września 2018 roku zaczęłam przygodę ze streamowaniem, na platformie Twitch ♥

     Transmisje na żywo stały się moją wielką pasją i przede wszystkim pracą! Rozmawianie i więź z osobami, które pojawiają się na transmisji są dla mnie bardzo ważne. To jak tworzenie własnej kochanej internetowej rodzinki ♥ Wspólnie śmiejemy się, jemy, przeżywamy różne wydarzenia, tworzymy różne rzeczy i wspieramy się z całego serducha. Dbam o to, aby wszyscy czuli się na transmisji, jak najlepiej! Zapraszam! Może i Tobie się spodoba, może zostaniesz na dłużej?
( ˘⌣˘)♡(˘⌣˘ )

Stream: https://www.twitch.tv/namaenonaii
grafik: http://bit.ly/2FKbt1V
Czemu Patronite i co planuje?

  Na Patronite zdecydowałam się głównie przez to, że uważam to za doskonałą formę integracji z odbiorcą ☆ヾ(*´・∀・)ノヾ(・∀・`*)ノ☆  Wszyscy możemy dawać coś sobie - ja mogę przekazać Wam trochę magii artystycznego świata zza kulis, a Wy możecie dołożyć cegiełkę do fundamentu, który chcę zbudować. Czego to będzie fundament? Moje wizje wyglądają następująco:

 • Chciałabym pojawiać się ze stoiskami na konwentach i eventach takich jak np. Pyrkon ♥
 • Planuje otworzyć własny sklep Internetowy - Firmę, w którym będę sprzedawała stworzone przez siebie rzeczy /( ̄▽ ̄)/
 • Celuje w stworzenie grupy odbiorców, z którą będę mogła stworzyć własną rodzinną  i kochaną społeczność ♥
 • Chcę w pełni utrzymywać się z tego co kocham robić i w zamian dodać trochę kreatywności i kolorów do świata ✺◟( • ω • )◞✺
 • Moim marzeniem jest  samodzielne tworzenie cosplay'u (っ˘ڡ˘ς)
 • A także wiele innych rzeczy, które narodzą się w mojej głowie po drodze :3

W tych czasach ludzie są zbyt zabiegani na chwile kreatywności (╥_╥), a przecież w każdym z Nas jest cząstka marzyciela i twórcy, która chciałaby coś stworzyć , więc rozmawiajmy, bawmy się, nakręcajmy! ( ˘⌣˘)♡(˘⌣˘ ) Wnieśmy do szarej rzeczywistości trochę kolorów!
Cytując wielkiego malarza: Artysta to nie ten kto jest natchniony, tylko ten, który jest w stanie natchnąć innych! – Właśnie, dlatego pojawił się mój Patronite, żeby natchnąć Was do działania! Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będę mogła docierać do najdalszych zakątków artystycznego świata, rozwijając się i rozprzestrzeniając swoją wiedzę i doświadczenie (´。• ω •。`)/

Dzięki za uwagę!

\(^∀^)メ(^∀^)ノ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem