NaMajorce.pl

W Patronite od 16.04.2020

Mam na imię Natalia i razem z moim chłopakiem, Piotrkiem, prowadzimy bloga o Majorce. Jesteśmy podróżnikami, a Naszym głównym celem jest pokazanie Wam uroków Majorki, ale też przybliżyć wszystkim jak wygląda życie na wyspie. Na naszym blogu możecie śledzić Nasze poczynania na wyspie! Zapraszamy!

O Autorze

Czym jest VacayMode?

Vacaymode to nazwa naszego bloga. Jej znaczenie, to z angielskiego tryb wakacyjny. Właśnie o to chodzi w naszej działalności. Staramy się umilić ludziom ich wakacje, pomóc w organizacji zwiedzania najważniejszych, dostosowanych do nich miejsc na Majorce. Doradzamy także ludziom, którzy planują przeprowadzkę na wyspę i nie mają o niej bladego pojęcia. Jesteśmy po to, by pomóc.

Link do bloga: https://vacaymode.com/

Co oferujemy?

Poza wyżej wymienionymi usługami, zajmujemy się także rozpisywaniem planów zwiedzania. Plany zwiedzania dostosowane są do indywidualnych preferencji. Zanim powstanie plan, musisz wypełnić formularz, na którego podstawie stworzę plan zwiedzania Majorki. Oczywiście podczas tworzenia jesteśmy w stałym kontakcie. Dzięki temu, unikniemy jakichkolwiek niedomówień. Oferować z czasem będziemy coraz więcej. Ze względów finansowych narazie nie możemy pozwolić sobie na niektóre usługi. I tu wkraczacie WY. To dzięki Wam będziemy mogli zaoferować Wam więcej i więcej!

Dlaczego warto zostać naszym Patronem?

Patronite to serwis, dzięki któremu możecie wspomóc nas w naszych podróżach. Możecie wpłacić pieniądze, które później zostaną wykorzystane przez nas na podróże, sprzęt, paliwo, produkcję filmów lub chociażby na utrzymanie bloga, które wbrew pozorom nie jest darmowe. Dlatego właśnie nawet 5zł to dla nas bardzo dużo! Twoje 5zł to 1/6 miesięcznego utrzymania naszego bloga lub chociażby część opłaty za paliwo, które tankuję jadąc w jakieś miejsce, które później Wam pokazuję. Twoje 5zł to nasza motywacja do tego, by robić więcej i sięgać dalej. Jeśli zdecydujesz się nas wesprzeć, to pamiętaj, by później sprawdzić wiadomości e-mail lub na koncie Patronite!

Czego dowiecie się na naszym blogu?

Na naszym blogu, a także na Instagramie i Facebooku dowiecie się jak wygląda życie na Majorce. Przeczytacie artykuły, w których opowiadamy o różnicach kulturowych między Majorką a Polską. Dowiecie się jak Majorkańczycy spędzają święta i jaki mają stosunek do imigrantów. A co najważniejsze, regularnie odwiedzamy nowe miejsca na Majorce i opisujemy je na blogu, dokumentując to masą pięknych zdjeć. Jeśli interesuje Cię życie na wyspie, planujesz przeprowadzić się na Baleary lub spędzić wakacje na Majorce, to nasz bloge będzie dla Ciebie idealnym miejscem do uzyskania wszelkich potrzebnych Ci informacji.

Dziękujemy Wam bardzo!

Tworzycie tą społeczność razem z nami. Dajecie nam motywację do działania. To dzięki Wam chcemy sięgać dalej i dalej. Zyskujemy na tym razem. A przed nami jeszcze cały świat do odwiedzenia.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)