79 patronów
Dziennikarstwo. Dosyć poważne, ponieważ głównie ekonomiczne, gospodarcze i biznesowe. Działalność „nam zależy” skupia się na realizacji wideo-wywiadów.

O Autorze

Kanał „nam zależy” funkcjonuje nieprzerwanie od 2012 roku. W tym czasie zgromadziliśmy ponad 120 000 subskrypcji na YT, 22 000 fanów na Facebooku i 1 900 obserwujących na Twitterze.

Najważniejsza statystyka to liczba wyświetleń. Nasze filmy odtworzono ponad 20 milionów razy.

Spokojny, merytoryczny styl.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dawid Kosiński
Dawid Kosiński
Próg: 15 zł
Paweł P.
Paweł P.
Próg: 7 zł
Roman Szczykutowicz
Roman Szczykutowicz
Próg: 30 zł
remont4you.pl - Krzysztof Leśniak
remont4you.pl - Krzysztof Leśniak
Próg: 15 zł
Mirosława Litwiniec
Mirosława Litwiniec
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł