Avatar użytkownika

Podcast "Co w tym kosz(yk)u"

5
patronów
72 
miesięcznie
9 912 
łącznie
5
patronów
72 zł 9 912 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Dorzuć do "Kosza"!

Jeśli chcesz mnie po prostu wesprzeć, niczego nie oczekując w zamian, będę Ci szalenie wdzięczna! Bo Twoja "cegiełka" ułatwi mi pracę nad kolejnymi odcinkami podcastu. Pamiętaj, że podziękowania, które kieruję do Patronów w każdym odcinku, są adresowane również do Ciebie!
12 zł miesięcznie
Przyjrzyj się "Koszu"!

Twoje wsparcie dużo dla mnie znaczy, dlatego zapraszam Cię za kulisy!

♻️ W zamian za Twoje wsparcie oferuję Ci dostęp do zamkniętej facebookowej grupy tylko dla Patronów. Będę tam opowiadać o "kuchni" powstawania odcinków, publikować zdjęcia z aktualnych wypraw do zakładów przetwarzających nasze domowe odpady i dzielić się planami na kolejne tematy "Co w tym koszu". Dzięki grupie jako pierwsza/y dowiesz się o premierze nowego odcinka!
24 zł miesięcznie
Zbliż się do "Kosza"!

Ta kwota - to prawdziwe szaleństwo! Bardzo Ci dziękuję za zaufanie i chęć wspierania edukacji ekologicznej! A skoro mówimy o edukacji...

♻️ W zamian za wsparcie oferuję Ci dostęp do jednego dowolnego nagrania mojego webinaru. Jest w czym wybierać! Mówiłam już o niemarnowaniu jedzenia, kupowaniu lepszych ubrań, zakładaniu kompostownika w mieszkaniu czy sposobach na rozmieszczenie koszy do segregacji w małym pomieszczeniu. Wszystkie webinary znajdziesz w moim kramie: https://www.nanowosmieci.pl/sklep/

♻️ Oczywiście, będzie mi miło również powitać Cię w zamkniętej facebookowej grupie dla Patronów ("nagroda" z poprzedniego progu).
48 zł miesięcznie
Wskocz do "Kosza"!

Czuję, że wsparcie mojej działalności jest dla Ciebie naprawdę ważne! Jestem Ci za to ogromnie wdzięczna i chciałabym mieć z Tobą lepszy kontakt!

♻️ W zamian za wsparcie raz w miesiącu na Twoją skrzynkę mailową poleci specjalny Liścik bez śmieci, w którym otrzymasz ode mnie coś ekstra - przepis lub instrukcję DIY, których nie znajdziesz gdzieś indziej, albo grafikę edukacyjną, lub też pomysł na drugie życie jakichś rzeczy. To będzie na pewno coś nietuzinkowego!

♻️ Jak najbardziej otrzymasz również dostęp do dowolnego nagrania webinaru (z poprzedniego progu)

♻️ Oraz dołączysz do zamkniętej facebookowej grupy dla Patronów (także z poprzedniego progu).
96 zł miesięcznie
Wybierz 96 zł
10 dostępnych miejsc
Pogrzeb w "Koszu" ze mną!

Nawet nie wiem co powiedzieć - Twoja hojność jest naprawdę niesamowita! Dziękuję, że mnie wspierasz! Aby okazać Ci moją wdzięczność, zapraszam Cię do grzebania w "Koszu" razem ze mną... metaforycznie ;)

♻️ W zamian za Twoje wsparcie oferuję Ci dołączenie do wąskiego grona osób, które znajdą się najbliżej tworzenia podcastu - możesz mi zasugerować temat, który jest dla Ciebie ważny i chcesz, by został poruszony w "Co w tym koszu", podzielę się z Tobą najbliższymi planami i - jeśli będę miała taki dylemat - poproszę Cię o radę, który z odcinków publikować najpierw.

♻️ Oczywiście, otrzymasz dostęp do jednego dowolnego nagrania mojego webinaru ( "nagroda" z progu nr 3)

♻️ Z chęcią powitam Cię również w zamkniętej facebookowej grupie dla Patronów ("nagroda" z progu nr 2)
192 zł miesięcznie
Wybierz 192 zł
10 dostępnych miejsc
Co tu się dzieje! Jakieś szaleństwo! Ja również jestem Ci szalenie wdzięczna za wsparcie i mam dla Ciebie szaloną propozycję!

♻️ Raz w miesiącu spotkajmy się na warsztatach online w gronie Patronów z tego progu! Wspólnie i demokratycznie wybierzemy temat naszych warsztatów (oczywiście, mieszczących się w konwencji eko, zero waste lub upcyklingu). A może będzie to webinar - wybór pozostawiam Wam!

♻️ Oczywiście, otrzymasz dostęp do dowolnego nagrania mojego webinaru ( "nagroda" z progu nr 3)

♻️ Z chęcią powitam Cię również w zamkniętej facebookowej grupie dla Patronów ("nagroda" z progu nr 2)
384 zł miesięcznie
Wybierz 384 zł
10 dostępnych miejsc
Spotkajmy się! Chcę osobiście podziękować Ci za wsparcie!

♻️ Totalnie zauroczona Twoim wielkim serduchem, proponuję Ci udział w spotkaniu (tylko dla Patronów z tego progu) na żywo w Warszawie! Porozmawiamy o ograniczaniu odpadów, ponarzekamy na system selektywnej zbiórki, napijemy się kawy/herbaty/lemoniady w jakiejś fajnej kawiarni. Oczywiście, z zachowaniem wszelkich norm ostrożności w czasach pandemii :)

♻️ Oprócz tego, oczywiście, otrzymasz dostęp do jednego dowolnego nagrania mojego webinaru ( "nagroda" z progu nr 3)

♻️A także z chęcią powitam Cię również w zamkniętej facebookowej grupie dla Patronów ("nagroda" z progu nr 2)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podcast "Co w tym kosz(yk)u" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Julia Wizowska - propagatorka zero waste, ekoedukatorka. Opowiadam jak i po co segregować i co z odpadami dzieje się po drugiej stronie kosza. Wsparcie na Patronite pomoże mi realizować odcinki podcastu częściej!

Cześć, dzień dobry! Z tej strony Julia Wizowska, autorka bloga nanowosmieci.pl, najbardziej bezodpadowej książki ever "Nie śmieci" oraz podcastu "Co w tym kosz(yk)u".

 

 

 

Przed 2015 rokiem jeździłam po świecie. Pracowałam jako dziennikarka i reporterka. W przedpokoju miałam zawsze walizkę w pogotowiu – co chwilę była przepakowywana i ruszała ze mną w dalszą trasę. Przywoziłam teksty i zdjęcia do magazynów turystycznych. Publikowałam reportaże społeczne. Wędrowałam prywatnie i służbowo przez kraje Afryki, Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu. Owocem dwuletniej pracy na ogarniętym wojną Donbasie była wspólna z Grzegorzem Szymanikiem książka reportażowa - "Po północy w Doniecku". 

Wróciliśmy w październiku 2015 roku. Jeszcze przez jakiś czas budziłam się w nocy, bo wydawało mi się, że miasto jest ostrzeliwane. Przestałam jeść mięso, bo kojarzyło mi się jednoznacznie. Potrzebowałam wyciszenia i sposobu na odstresowanie się. Wróciłam do dziergania na drutach i szydełkowania. Dawałam życie niepotrzebnym rzeczom. Przerabiałam i nadawałam nowy sens przedmiotom, które mogły, ale nie musiały trafić do kosza. Po nitce do kłębka – założyłam bloga nanowosmieci.pl. Na początku nie ujawniałam nazwiska i nie pokazywałam twarzy. Głupio – ja, reporterka, piszę o przerabianiu odpadów. Miałam toporny darmowy szablon na blogu i logo, które sama zrobiłam w bezpłatnym programie graficznym. I choć nazwa, którą wymyśliłam dla bloga oznaczała także dla mnie początek kolejnego etapu w życiu – przeniesienie się z umownych starych śmieci na nowe, to wtedy jeszcze nie wierzyłam, że pomysł się utrzyma. Że ktoś będzie chciał czytać o śmieciach, a strona stanie się popularna.

 

 

Dziś nanowosmieci.pl - to nie tylko blog o tym, jak dawać rzeczom drugie życie. To potężna baza edukacyjna na temat naszych domowych odpadów. Jeżdżę po Polsce, przyglądam się temu, co dzieje się z zawartością koszy dalej, a potem przekazuję tę wiedzę czytelnikom, słuchaczom, odbiorcom, uczestnikom warsztatów. Edukuję na blogu, w podcaście, w mediach społecznościowych. Organizuję webinary, szkolenia i warsztaty. A jednocześnie sama nieustannie się dokształcam z eko designu, CSR-u i gospodarki odpadami. W czerwcu 2021 ukończyłam studia podyplomowe z naturoterapii, więc w moich mediach zaczęło się pojawiać więcej treści związanej z zielarstwem, aromaterapią i osiędbaniem ;) 

 

 

Konto na Patronite założyłam za namową osób, które po odsłuchaniu jednego z odcinków podcastu zapytały, czy mogą jakoś wesprzeć moją działalność, bo to, co robię jest dobre. Z drugiej strony, pojawiły się prośby o więcej! To jest wspomniany odcinek :) Jeśli chcesz, by takie treści w podcaście pojawiały się częściej - zostań moim Patronem!

 

 

W październiku mój podcast przeszedł lifting ;) Odrobinę zmieniła się nazwa, zupełnie zmieniła się aranżacja. Zakres tematyczny się poszerzył o tematy roślinne i bardziej związane z naturą i życiem w duchu slow. Wsparcie na Patronite pozwoli mi realizować odcinki podcastu "Co w tym kosz(yk)u" częściej!

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Podcast "Co w tym kosz(yk)u" w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Jeszcze więcej odcinków podcastu!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 428 zł brakuje
4%
Praca nad jednym odcinkiem "Co w tym kosz(yk)u" potrafi zająć nawet 2 tygodnie. Większość rzecz robię sama: od pomysłu, przez umawianie się z gościem, robienie researchu do odcinków, nagrywania, montażu, oprawy graficznej, publikacji w mediach społecznościowych i appkach podcastowych (aktualnie zlecam "na zewnątrz" tylko transkrypcję nagrania). Wsparcie na Patronite pozwoliłoby mi oddelegować część obowiązków zewnętrznym firmom i skupić się na nagrywaniu treści! Mam mnóstwo pomysłów na kolejne odcinki! Chcesz współtworzyć ze mną podcast? Dołącz do grona Patronów i Matronek :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podcast "Co w tym kosz(yk)u" już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Paprocki
Maciej Paprocki
12 zł
Anna Markwart
Anna Markwart
24 zł
Marek Szkowron
Marek Szkowron
12 zł
Aleksandra Paprocka
Aleksandra Paprocka
12 zł
Joanna Nawrot
Joanna Nawrot
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.