Avatar użytkownika

Dobrobyt na Pokolenia

5
patronów
150 
miesięcznie
6 415 
łącznie
5
patronów
150 zł 6 415 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki! Wybierz ten próg, jeśli wierzysz w naszą misję i chcesz dorzucić do niej swoją cegiełkę bez dodatkowych ceregieli ;-)
10 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie! Jeśli wybierzesz ten próg, znajdziesz się na naszej liście Patronek i Patronów, której skład będziemy publikować raz na miesiąc na naszym profilu na FB. Jeśli chciał(a)byś, możemy przy okazji podziękowań zamieścić w poście link do Twojej strony/fanpage'a.
30 zł miesięcznie
Dobrobyt Na Pokolenia rośnie w siłę! Jeśli wybierzesz tę nagrodę, wyślemy Ci pocztówkę z podziękowaniami z wybranego przez Ciebie miasta (z grona tych, w których pracujemy): Bath, Bielefeld, Bristol, Cardiff, Princeton, Warszawa. Oczywiście dostaniesz również nagrodę z poprzedniego progu tj. znajdziesz się na liście Patronek i Patronów.
50 zł miesięcznie
Normalnie nie pracujemy "na zlecenie", ale za ten perk zrobimy wyjątek ;-) Jeśli wpłacisz 50 zł, możesz zadać nam dowolne pytanie z ekonomii, a my w specjalnej sesji na FB (przeprowadzonej raz na kwartał) na nie odpowiemy. Nie możemy obiecać, że znamy się na wszystkim, ale do każdego zagadnienia polecimy co najmniej dobrą literaturę :)
Aha, pocztówkę z poprzedniego progu i tak możesz dostać! ;-)
100 zł miesięcznie
Jeśli wybierzesz ten próg, zaproponujemy Ci coś specjalnego - możliwość udziału w konsultacjach online, w czasie których jeden z naszych ekspertów postara się odpowiedzieć na niedające Ci spać po nocach pytania z zakresu ekonomii. Konsultacje będą się odbywać raz na kwartał i będą trwały godzinę. Takie luksusy normalnie zarezerwowane są tylko dla naszych studentów ;-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dobrobyt na Pokolenia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Analizy, rozwiązania, argumenty. Zabieramy głos w sprawach ważnych dla Polaków. Zawsze w oparciu o rygor naukowy. Zawsze przystępnie.

Kim jesteśmy?

Dobrobyt na Pokolenia to grupa młodych (ekhem...) ekonomistów, którzy tworzą nową jakość w debacie ekonomicznej. Łączymy doświadczenie akademickie z zamiłowaniem popularyzatorskim i realnym spojrzeniem na gospodarkę. Chcemy budować mądrą politykę gospodarczą opartą o najnowsze badania naukowe. W 2021 roku założyliśmy Fundację Dobrobyt na Pokolenia, której celem jest "działalność edukacyjna, naukowa i społeczna przyczyniająca się do budowy dobrobytu na pokolenia dla mieszkańców Rzeczypospolitej Polskiej oraz świata"  (zob. nasz statut).

Co robimy?

Zawodowo zajmujemy się różnymi dziedzinami ekonomii, a na co dzień przede wszystkim prowadzimy badania i wymieniamy się wiedzą w ramach środowiska akademickiego. Chcemy by dyskurs ekonomiczny był dostępny dla całego społeczeństwa – dlatego staramy się szerzyć wiedzę ekonomiczną w mediach. Dotychczas gościły nas m.in. Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Polityka, TOK FM, TVN24, Tygodnik Powszechny, Bankier.pl, Radiowa Czwórka, ekonomiaspoleczna.pl, Gazeta.pl, Krytyka Polityczna, Magazyn Pismo, Nowa Konfederacja, Nowy Obywatel, Obserwator Gospodarczy, Oko press, Parkiet, PIE, Puls Biznesu, Raport o stanie świata, Tygodnik TVP, VoxEU.org, Imponderabilia (kanał YouTube), Dziennik Gazeta Prawna, Tygodnik Przegląd, INN Poland, Notes from Poland, LSE blog, Odsłuch Społeczny, Magazyn Kontakt. Regularnie publikujemy analizy i komentarze na naszej stronie.

Do czego wykorzystamy Twoje wsparcie?

Wszyscy pracujemy akademicko - i z tego się utrzymujemy - a w Dobrobycie udzielamy się charytatywnie "po godzinach". Twoje wsparcie zostanie przeznaczone na koszty codzienne funkcjonowania Fundacji: wynagrodzenie naszej Social Media Ninja, księgowość, utrzymanie strony www. 

Dzięki z góry!

DnP na zoomie Tak pracujemy nie tylko w pandemii. Skład Dobrobytu z czerwca 2021.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dobrobyt na Pokolenia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Władysław Marek Saj
Władysław Marek Saj
30 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
5 zł
Piotr Chachaj
Piotr Chachaj
10 zł
Maciej Dzieżyc
Maciej Dzieżyc
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.