Avatar użytkownika

Anastazja z Mariupola

20
patronów
373 
miesięcznie
6 167 
łącznie
20
patronów
373 zł 6 167 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
13 zł miesięcznie
Wybierz 13 zł
107 dostępnych miejsc
Aby otrzymać CD z albumem "Coj po polsku", wystarczy opłacić 4-miesięczną subskrypcję (łącznie 52 złotych) i napisać na maila doradca.snu@gmail.com dane do wysyłki. Standardowo wysyłam pocztą polską listem poleconym ekonomicznym.

Nadmiar środków (po pokryciu kosztów realizacji projektu) zostanie wykorzystany na zakup kwadrokopterów dla Ukrainy. Więc jeśli wpłacisz więcej, niż za 4 miesiące, to większa kwota pójdzie na pomoc dla wschodnich sąsiadów.
Obrazek progu
23 zł miesięcznie
Wybierz 23 zł
198 dostępnych miejsc
Aby otrzymać CD z albumem "Coj po polsku", wystarczy opłacić 3-miesięczną subskrypcję (łącznie 69 złotych) i napisać na maila doradca.snu@gmail.com dane do wysyłki. Standardowo wysyłam pocztą polską listem poleconym ekonomicznym.

Nadmiar środków (po pokryciu kosztów realizacji projektu) zostanie wykorzystany na zakup kwadrokopterów dla Ukrainy. Więc jeśli wpłacisz więcej, niż za 3 miesiące, to większa kwota pójdzie na pomoc dla wschodnich sąsiadów.
Obrazek progu
33 zł miesięcznie
Wybierz 33 zł
95 dostępnych miejsc
Aby otrzymać CD z albumem "Coj po polsku", wystarczy opłacić 2-miesięczną subskrypcję (łącznie 66 złotych) i napisać na maila doradca.snu@gmail.com dane do wysyłki. Standardowo wysyłam pocztą polską listem poleconym ekonomicznym.

Nadmiar środków (po pokryciu kosztów realizacji projektu) zostanie wykorzystany na zakup kwadrokopterów dla Ukrainy. Więc jeśli wpłacisz więcej, niż za 2 miesiące, to większa kwota pójdzie na pomoc dla wschodnich sąsiadów.
Obrazek progu
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
1899 dostępnych miejsc
Aby otrzymać CD z albumem "Coj po polsku", wystarczy wpłacić 49 złotych jednorazowo i napisać na maila doradca.snu@gmail.com dane do wysyłki. Standardowo wysyłam pocztą polską listem poleconym ekonomicznym.

Nadmiar środków (po pokryciu kosztów realizacji projektu) zostanie wykorzystany na zakup kwadrokopterów dla Ukrainy. Więc jeśli wpłacisz więcej, niż za 1 miesiąc, to większa kwota pójdzie na pomoc dla wschodnich sąsiadów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anastazja z Mariupola w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wokalistka, poetka, tłumaczka, kreatorka projektu „Coj po polsku”, promującego w Polsce twórczość Wiktora Coja, legendy niepokornego rocka zza wschodniej granicy.
Wyróżniona przez Wysokie Obcasy Extra w gronie „50 śmiałych kobiet” roku 2022.
Kliknij w ikonki social media, bądźmy na łączach ⬇️

Historia mojego życia to temat na film. Pamiętnego 24 lutego 2022 zamiast jechać z Ukrainy do Polski jechałam w przeciwnym kierunku, by zabrać stamtąd swoją wówczas 5-letnią córkę, która spędzała czas u dziadków, kiedy ja dochodziłam do siebie po śmierci męża. To właśnie dzięki tej podróży trafiłam na stony Wysokich Obcasów. Udało mi się uratować przed wojną córkę, nie udało się ojca, który zginął w piwnicy mariupolskiego technikum.

Mimo ciosów losu jestem pełna optymizmu i chęci życia. Pomaga mi w tym między innymi  muzyka i w ogóle twórczość. A także niezłamana wiara w to, że będzie dobrze, bo powinno być.

Coj po polsku

Lubisz surowe brzmienia i rock lat 80.? Słuchasz Ciechowskiego, Tymańskiego, Maanamu? Może Ci się spodobać album „Coj po polsku”. Przekonaj się teraz:

Podjęłam się przedstawienia Wiktora Coja szerszej polskiej publiczności. Wcześniej był znany w Polsce bardzo niszowo.  Nieco spopularyzowała go książka polskiego autora Konstantego Usenki "Oczami radzieckiej zabawki" z 2012 roku oraz rosyjski film "Lato" z 2018 roku, który był pokazywany w Polsce. 

Wiktor Coj - pionier, wokalista, aktor, niepokorny wobec radzieckiego reżimu. W latach 80. ikona rocka zza wschodniej granicy, lider legendarnej grupy „Kino”. Autor inteligentnych a prostych, nasyconych emocjami i symbolami tekstów, które nigdy się nie zdezaktualizowały. Wciąż żywa legenda dla tych, którzy kochają „chropowate” brzmienie i wartościowe teksty.

W nagraniu studyjnej płyty "Coj po polsku" wzięli udział:

Anastazja z Mariupola - tłumaczeniami tekstów, wokal, gitara akustyczna, klawisze

Igor Szeliga - gitara basowa

Filip Szanciło - bębny

Jaromir Łatuszyński - bębny

Paweł Głos - gitara elektryczna

Realizacja, miks, mastering, produkcja - Agencja Artystyczna Shadow, Studio nagrań Wyraź siebie, Marcin Klaman, Paweł Głos, Filip Kołodziej

Na tę właśnie płytę, której demo jest powyżej, tu na Patronite zbierałam jeszcze na etapie jej tworzenia. A teraz nadal korzystam z tego serwisu do rozpowszechniania płyty, którą Patroni mogą otrzymać w postaci CD. A dochód chcę wykorzystać na zakup i wysyłkę kwadrokopterów dla ukraińskiego wojska, taki mój kobiecy kaprys.

Tak że dorzucaj się i pisz, gdzie mam wysłać dla Ciebie płytę: doradca.snu@gmail.com.

Także możesz obserwować mój YT, IG oraz FB (ikonki powyżej, pod rozdziałem "O autorze"), gdzie zawsze są najświeższe informacje o moich licznych projektach, a także konkursach, w których płytę Coj po polsku można wygrać :)

I niech będzie z Tobą prawdziwa sztuka życia

Cele Autora

CD "Coj po polsku" = kwadrokoptery dla Ukrainy
  • 14 000 zł miesięcznie
  • 13 627 zł brakuje
2%
"Coj po polsku" to studyjny album coverów Wiktora Coja, tłumaczonych na polski.

Wiktor Coj - wokalista, aktor, niepokorny wobec radzieckiego reżimu. W latach 80. ikona rocka zza wschodniej granicy, lider legendarnej grupy „Kino”. Autor inteligentnych, nasyconych emocjami tekstów, które nigdy się nie zdezaktualizowały. Wciąż żywa legenda dla tych, którzy kochają „chropowate” brzmienie i wartościowe teksty.

Podjęłam się przedstawienia Coja szerszej polskiej publiczności. Czeka na Ciebie niesamowity program z 13 utworów, który w 2022 roku wygrał konkurs muzyczny Toruńskiej Agendy Kulturalnej. Fani surowego brzmienia i rocka lat 80., słuchacze Ciechowskiego, Tymańskiego i Maanamu, z pewnością polubią „Coja po polsku”.

Przez dorzucenie się do tej zbiórki możesz otrzymać CD z albumem "Coj po polsku" w pięknej oprawie graficznej.

Dochód wydam na zakup kwadrokopterów dla Ukrainy.

Aby nabyć płytę, opłać próg wsparcia i napisz, gdzie wysłać dla Ciebie CD: doradca.snu@gmail.com.

Próg 13, 23 i 33 PLN trzeba wypłacać przez 3 miesiące, aby otrzymać CD.

Próg 49 PLN wystarczy opłacić 1 raz, by dostać CD.

Płytę możesz także najzwyczajniej kupić z wysyłką tu:
1. https://anastazjazmariupola.bandcamp.com/album/coj-po-polsku
2. https://allegrolokalnie.pl/oferta/cd-coj-po-polsku-album-coverow-zespolu-kino-mya
3. https://www.olx.pl/d/oferta/cd-coj-po-polsku-album-coverow-zespolu-kino-zsrr-80-te-nowa-fala-CID751-IDURPi2.html?bs=olx_pro_listing

Dziękuję!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anastazja z Mariupola już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Zuzanna Kornacka
Zuzanna Kornacka
13 zł
Luiza Hofstede
Luiza Hofstede
33 zł
RączkaStalker
RączkaStalker
13 zł
Maciej Grużlewski
Maciej Grużlewski
33 zł
Zuzanna Włodowska
Zuzanna Włodowska
13 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.