Na Styku Sieci

W Patronite od 18.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1498

Liczba Patronów: 1225

Zostań Patronem
5 patronów
80 miesięcznie
1 974 łącznie

Line protocol is UP!

400 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

320 zł

brakujeOsiągnięcie tego celu pozwoli nam pokryć wszystkie podstawowe koszty związane z działaniem Na Styku Sieci - gwarantując tym samym utrzymanie obecnego poziomu naszych produkcji. Już teraz Ci bardzo dziękujemy za każde okazane wsparcie - bez niego ciężko byłoby dalej rozwijać to co stworzyliśmy i dostarczać wartość edukacyjną!

Zastrzyk WIEDZY!

800 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

720 zł

brakujeMożemy już dzięki Twojemu wsparciu bez problemu utrzymać dalsze działanie Na Styku Sieci. Czas pójść o krok dalej. Pomóż nam regularnie inwestować w poszerzanie wiedzy co przełoży się na treści jeszcze wyższej jakości! Na czym miałoby polegać to inwestowanie? Oczywiście na kupowaniu książek! Gdy już wyciśniemy esencję wiedzy z każdego nabytego tomu to książki powędrują w ręce naszych Patronów za sprawą regularnie organizowanych konkursów.

Tier 1 SUPPORT!

1 600 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 520 zł

brakujeDzięki spełnieniu poprzednich celów pojawiają się już regularnie treści wysokiej jakości. Niestety nasze możliwości są ograniczone jeśli chodzi o ilość nowych materiałów, które jesteśmy w stanie wyprodukować. Bez dodatkowych rąk do pracy się nie obędzie. Z Twoją pomocą zatrudnimy pomocnika do robienia researchu i wyszukiwania najciekawszych newsów branżowych, aby zwiększyć ilość jakościowych publikacji!

NSS PRESS!

2 700 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 620 zł

brakujeCzas wyjść z naszą twórczością poza internet i zmaterializować wiedzę w czymś o wiele bardziej namacalnym niż garść pikseli na monitorze. Pomóż nam zapewnić środki, które potrzebujemy do napisania i wydania naszej pierwszej książki na temat sieci komputerowych! Wspólnym siłami stwórzmy zalążek jakościowych publikacji technicznych o sieciach w języku polskim!

SZKOŁA SIECI!

4 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 920 zł

brakujeSzkoła Sieci - czyli najwyższa forma ewolucji Na Styku Sieci. Dzięki realizacji tego celu umożliwisz nam stworzenie najwyższej jakości kursów o sieciach komputerowych - oczywiście w całości po polsku! Zebrane fundusze pozwolą zbudować solidną platformę online, bazę wiedzy na potrzeby kursów, a także zaplecze techniczne dla zapewnienia możliwości labowania z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni