Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Każdy ma swoją pasję, naszą niezaprzeczalnie jest piłka nożna. Stworzyliśmy portal nastawiony nie na chwytliwe tytuły, ale ciekawą treść!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 130 zł miesięcznie
brakuje 130 zł
Rozwinięcie działu Ciekawostek
Co tydzień będziemy przygotowywali dla was nową porcję ciekawostek związanych z futbolem. Pojawiać się będą w naszym bocznym panelu strony!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 150 zł
Podstawowe opłaty
Jest to nasz cel minimum, który pozwoli nam na normalne funkcjonowanie strony. Dzięki temu opłacimy serwer i domenę. W miesiącu w którym cel zostanie osiągnięty pośród osób które nas wesprą rozlosujemy książkę !
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Tabele ligowe
Dzięki waszemu wsparciu poprawimy wizualnie tabele ekstraklasy oraz dołączymy dodatkowe dla ligi angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Mobilna aplikacja
Dzięki mobilnej aplikacji na androida i IOS będziecie na bieżąco z najnowszymi newsami i artykułami pojawiającymi się na naszej stronie! To nasz wymarzony cel

O Autorze

 

Krótko o nas 

Nasz portal powstał całkiem niedawno, natknąć możecie się na niego już od ponad roku. Nasz staż nie powala na nogi, ale uważamy to za naszą wielką zaletę a nie wadę. Mamy świeże pomysły i wiemy, czego brakuje prawdziwym pasjonatom piłki nożnej. Dlaczego zdecydowaliśmy się poświęcać nasz wolny czas na prowadzenie portalu? Odpowiedź jest dosyć prosta – mniej korpo klikania więcej przyjemności!

 

Co nas nakręca? Właściwie to jedno zdanie:

 

„Mój ojciec zwykł mówić do mnie: Znajdź sobie pracę, którą pokochasz, a nie będziesz musiał pracować” – Jim Fox

 

Nasza wizja

Naszą wizję portalu oparliśmy na przeciwieństwie tego, co zawsze nas drażniło. Naszapilka.com ma być jednym z czołowych serwisów sportowych w Polsce, ale nie dzięki chwytliwym tytułom. Zamierzamy postawić na przemyślaną treść, dogłębne analizy i rzetelną ocenę bez nadmuchiwania balonika. Przeciętny występ Polaka nie będzie „genialny” a nudny mecz „emocjonujący w końcówce”. Chcemy systematycznie się rozwijać, a w przyszłości zarabiać i tworzyć miejsca pracy dla ludzi, którzy tak jak my chcą robić to co kochają – pisać o świecie futbolu.

 

Dlaczego was potrzebujemy?

Nasze możliwości szczególnie od strony technicznej są bardzo ograniczone. Wiele rzeczy jesteśmy w stanie zrobić sami, ale niektóre są poprzeczką niemożliwą dla nas to przeskoczenia. Żeby się rozwijać potrzebujemy waszej pomocy, niestety dzisiaj nie ma nic za darmo, a samo nasze istnienie czyli opłata serwerów również kosztuje. Prosimy was o wsparcie, ale nie zamierzamy zapomnieć o nim w przeciągu tygodnia. Wiemy, że wasze pieniądze to obowiązek dla nas do jeszcze cięższej pracy!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook