Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

285 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Martyna Majewska i Szymon Odyjas autorzy bloga Naturalnie Naturalni i kilku ciekawych poradników PDF :) Żyjemy w zgodzie z naturą bez popadania w skrajności ;) Jeździmy po Polsce i nauczamy ludzi, jak samodzielnie w domowej kuchni robić kremy, mydła, kosmetyki i środki czystości :) Pragniemy uświadomić, jak najwięcej osób, jakie to proste :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Podstawa abyśmy mogli się rozkręcić !
Strona internetowa, hosting, mailingi, kopie zapasowe, obróbka wideo i zdjęć, paliwo itp. To wszystko kosztuje. Jeśli będziemy pewni, że na nic z tych rzeczy nam nie zabraknie to będzie super. Będziemy mogli się szybciej rozwijać.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Jest fajnie!
Ta kwota zapewni pokrycie wszystkich kosztów związanym z funkcjonowaniem naszej strony oraz pokryje podstawowe rachunki (gaz, prąd, woda, itp). Ponadto będziemy mogli zadbać o jeszcze lepsze opakowania na nasze mydełka i kremy :) Powinno jeszcze coś zostać na kaszę i warzywa więc możemy w 100% skupić się na naszej misji :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
SUPER!!! Jesteście genialni!
Jeżeli cel zostanie osiągnięty, to wszystkie osoby, które nas wspierają otrzymają nasze PDF-y w prezencie oraz zniżkę 50% na dowolne warsztaty w Polsce.
Ta kwota pomoże nam się lepiej wypromować i organizować raz na kwartał konkurs "Naturalna Metamorfoza dla Ciebie", w którym wybieramy jedną osobę i przeprowadzamy rewolucję w jej domu żywieniowo - kosmetyczną :)

O Autorze

 

Martyna Majewska i Szymon Odyjas autorzy bloga Naturalnie Naturalni i kilku ciekawych poradników PDF :)

Od kilku ładnych lat patrząc dookoła na to, co dzieje się z naszym światem, postanowliliśmy spróbować w granicach rozsądku być samowystarczalni i nie używać w naszym domu produktów przetworzonych. Dotyczy to zarówno żywności, jak i kosmetyków, kremów, srodków czystości itp. Jeżeli czegos chcemy, robimy to samodzielnie od podstaw :) I okazało sie, że to nie dość, że strasznie proste, to dużo skuteczniejsze niż komercyjne "gotowce". Dlatego za naszą misje uznaliśmy nauczenie, jak największej ilości osób w Polsce i na świecie, że mogą bardzo dużo rzeczy zrobić sami, lepiej, taniej i skuteczniej :)

Systematycznie organizujemy warsztaty w całej Polsce z domowej produkcji naturalnych kosmetyków i staramy sie poszerzać naszą działalność o wciąż nowe receptury :) W związku z tym napisaliśmy już kilka poradników PDF m.in. o domowej produkcji kosmetyków oraz oczyszczaniu organizmu, póki co w wersji elektronicznej, ale mamy nadzieję, że dzięki Twojemu wsparciu wydamy je w formie namacalnych małych książeczek :)

Żyjemy więc w zgodzie z naturą bez popadania w skrajności ;) Jeździmy po Polsce i nauczamy ludzi, jak samodzielnie w domowej kuchni robić kremy, mydła, kosmetyki i środki czystości :) Pragniemy uświadomić, jak najwięcej osób, jakie to proste :)

 

 

 

 

Twoje logo i link  do strony może być tu za 222zł miesięcznie:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Super, że z nami jesteś. Dziękujemy bardzo za Twoje wsparcie.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
W zamian za Twoje wsparcie zostaniesz wymieniony na naszym blogu (oczywiście jeśli sobie tego życzysz) w specjalnej zakładce jako nasz patron.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Umyjemy Ciebie :) Raz w miesiącu dostaniesz od nas (przesyłka na terenie polski) 2 naturalne ręcznie robione mydła. My cieszymy się a Ty masz czyste ręce :)
Zostań patronem
55 zł / miesiąc
patroni: 0
Nakremujemy Ciebie :) Raz w miesiącu dostaniesz od nas (przesyłka na terenie polski) naturalne ręcznie robiony krem (DUŻY 80ml lub 2 małe po 40ml). Od teraz możesz kremować się ile tylko chcesz :)
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
Umyjemy Ciebie i nakremujemy Ciebie :) Raz w miesiącu dostaniesz od nas (przesyłka na terenie polski) naturalne ręcznie robiony krem (DUŻY 80ml lub 2 małe po 40ml) i 2 mydła.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Pogadajmy :) godzina konsultacji na skypie + możesz napisać 3 maile a my odpowiemy, doradzimy, podpowiemy jak będziemy mogli najlepiej :)
Zostań patronem
222 zł / miesiąc
patroni: 0
Link do Twojej strony internetowej/bloga/fanpejdża na naszej stronie w zakładce "Nasi Patroni" oraz w panelu bocznym każdego wpisu na naszej stronie Naszą stronę odwiedzają tysiące osób każdego miesiąca a strona jest bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania. Możesz umieścić swój link/logo na naszej stronie jako reklamę swojej strony lub swojego biznesu.
Zostań patronem

Polecani Autorzy