Avatar użytkownika

Na wypad z psem

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! To miłe, że jesteś tu ze mną i dzielisz się tym, co masz. Ściskam Cię mocno! :)
20 zł miesięcznie
Niby nie dużo, a jednak. :) Dziękuję za Twoje wsparcie! Z radością wyślę Ci moje osobiste podziękowania.
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje ogromne wsparcie! To wiele dla mnie znaczy. Z radością poinformuję w moich mediach społecznościowych o Twoim dobrym sercu. :)
50 zł miesięcznie
Magiczne 50! Dziękuję bardzo. :) Podziękuję Ci za to nie tylko w moich mediach społecznościowych, ale zostaniesz też Patronem wpisu na blogu. Szukaj swojego nazwiska pod tekstem. W końcu powstanie on dzięki Twojemu wsparciu.
100 zł miesięcznie
Ależ mi miło! Dziękuję serdecznie! :) Aby wyrazić swoją wdzięczność wyślę do Ciebie kubek "Na wypad z psem" oraz torbę - idealną na wszelkie psie gadżety, które trzeba zabrać na spacer. :)
Oczywiście podziękowania dla Ciebie będą też w mediach społecznościowych i pod wpisami na blogu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Na wypad z psem w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Blog www.nawypadzpsem.pl powstał, by dzielić się z Tobą miejscami idealnymi do spędzania czasu z psem. Opisujemy górskie szlaki, leśne atrakcje, plaże, jeziora, wybiegi dla psów, a nawet muzea! Wszystkie te miejsca, do których możesz zabrać psa i cieszyć się z nim wspólnym czasem i naturą.

Cześć, mam na imię Agnieszka i od 2015 roku prowadzę bloga www.nawypadzpsem.pl 

Główną bohaterką bloga jest Tija, która zawładnęła moim życiem, gdy tylko skończyła dwa miesiące. Od tego momentu każdy możliwy czas spędzamy razem.

Wędrując wspólnie przez życie odkrywamy wiele pięknych miejsc idealnych na wypad z psem. Dlatego też powstał blog. Przestrzeń, w której możemy dzielić się z Tobą miejscami idealnymi do spędzania czasu z ukochanym czworonogiem.

Opisujemy górskie szlaki, leśne dukty i atrakcje, plaże, jeziora, wybiegi dla psów, a nawet muzea! Wszystkie te miejsca, do których możesz zabrać psa i cieszyć się z nim wspólnym czasem, przestrzenią publiczną, czy naturą.

Jeśli podążasz przetartymi przez nas ścieżkami, korzystasz z naszych wpisów i uważasz je za wartościowe, to będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się zostać naszym Patronem.

Jeśli nas jeszcze nie znasz, to koniecznie zajrzyj na bloga. Mam nadzieję, że znajdziesz tam coś dla siebie i swojego psa.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Na wypad z psem już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.