Avatar użytkownika

Na zdrowie! kanał medyczny Adama Gizy

7
patronów
477 
miesięcznie
2 187 
łącznie
7
patronów
477 zł 2 187 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
15 zł miesięcznie
Dziękuje! Cieszę się, że razem pijemy kawę! Pamiętaj, że dla zdrowego człowieka limit dzienny to 4 filiżanki. Smacznego!
Chciałbym Ci podziękować! Śledź mojego FB! Tam raz w miesiącu specjalne "zdrowe pozdrowienia" dla przyjaciół!
Obrazek progu
29 zł miesięcznie
Dzięki! Wywołałeś uśmiech na mojej twarzy! Proszę, uśmiechnij się także - uruchomisz wtedy, aż 18 mięśni twarzy! Śmiech to zdrowie! Mój uśmiech zobaczysz podczas spotkania kwartalnego, ze mną on-line! O terminie spotkania osobiście Cię poinformuje!
Obrazek progu
39 zł miesięcznie
Dzięki Tobie dopinam wszystkie szczegóły programu! P.S pamiętaj, że aby dopinać marynarkę należy regularnie ćwiczyć - godzina biegu to 700 spalonych kalorii! Razem w drogę! Potrzebujesz motywacji? Należąc do tej grupy co miesiąc spotkasz się ze mną podczas relacji na żywo na FB (@gizaadam) i tam otrzymasz mocne, zdrowe wsparcie!
Obrazek progu
59 zł miesięcznie
Dziękuje! Dzięki Tobie łapię wiatr w żagle! Napisz do mnie na FB, chętnie wysłucham pytań jakie chciałbyś abym zadał moim rozmówcom! @gizaadam - tu mnie znajdziesz
Możesz zostawić mi swoją wiadomości Messenger! Postaram się odpowiedzieć. Za Twój wkład otrzymasz ode mnie certyfikat wsparcie profilu "Na zdrowie!"
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Dzięki Tobie poczułem "samorealizację", cechę która jest niemal na szycie piramidy Maslowa! Zakładam elegancki garnitur i ruszam zapraszać kolejnych, światowej klasy profesorów do naszych rozmów! Twoje wsparcie jest dla mnie kluczowe! Specjalne podziękowanie pojawi się w tyłówce każdego z odcinków. Ponadto możesz wysłać propozycje lekarza, danej specjalizacji którego mam zaprosić i jaki temat poruszyć.
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Dziękuje! Chciałbym Ci się zrewanżować! Masz medyczny problem w rodzinie? Napisz do mnie! Na FB porozmawiamy - doradzę, którego specjalistę wybrać, jakimi ścieżkami ruszyć aby walczyć o zdrowie!
Zapraszam Cię na medialny spacer, raz w miesiącu podam adres (woj. mazowieckie) miło będzie mi Ciebie spotkać! Cały spacer będzie rejestrowany specjalną kamerą.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
WOW! Jesteś fanem zdrowia! Dziękuję przyjacielu! W zamian oferuję wspólną aktywność fizyczną! Ja zapraszam! Nurkowanie? Wspólny trening rowerowy? Może wolisz squasha lub jogging? Ty wybierasz! Podczas treningu porozmawiamy o zdrowiu, pomogę Ci znaleźć lekarza, specjalistę. Po treningu zapraszam na zdrowy lunch!
Obrazek progu
999 zł miesięcznie
Jesteś prawdziwym przyjacielem! Zapraszam Cię na nagranie programu! Potrzebujesz skontaktować się z najlepszym profesorem danej dziedziny w kraju? Pomogę! Potrzebujesz szkolenia z wystąpień przed kamerą? Pomogę! Spędź ze mną świetny dzień na planie, poznaj tuzy polskiej medycyny!
Obrazek progu
1999 zł miesięcznie
Wybierz 1999 zł
5 dostępnych miejsc
Propozycja dla partnerów biznesowych!
Miejsce tylko dla 5 podmiotów.
Świadczenia:
- plansza sponsorska przed i po programie;
- lokowanie produktu w programie (zgodne z ustawą).
- tytuł partnera honorowego
- wszystkie świadczenia w niższych progach
* przed wsparciem skontaktuj się ze mną adas.giza@gmail.com uzgodnimy szczegóły naszej wspólnej zdrowej podróży.
Obrazek progu
3699 zł miesięcznie
Wybierz 3699 zł
7 dostępnych miejsc
Przed akceptację tego progu proszę o kontakt
Obrazek progu
4999 zł miesięcznie
Wybierz 4999 zł
5 dostępnych miejsc
W przypadku wyboru tego programu zapraszam do rozmów indywidualnych!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Na zdrowie! kanał medyczny Adama Gizy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Medyczny Dziennikarz Roku" - Dziennikarzy dla Zdrowia, "Perspektywa Medycyny" - Kongresu Zdrowia Polaków. Zdecydowałem, że czas na własny kanał medyczny! Program, w którym profesorowie medycyny, światowej klasy lekarze odpowiedzą na kontrowersyjne pytania! Brak tematu tabu!

 

Kiedy w trakcie pandemii prowadziłem program "Koronawirus Poradnik", na antenach Telewizji Polskiej, zrozumiałem jak ważne są programy medyczne. Format był rekordowy pod względem widowni polskich kanałów informacyjnych! W dobie łatwego kreowania treści w internecie, nie brak "pseudowiedzy", która jest szkodliwa dla naszego organizmu, zdrowia a nawet życia!

Za pracę dla TVP zdobyłem tytuły: "Medyczny Dziennikarz Roku", "Mistrz Telewizyjnego Przekazu" oraz "Perspektywa Medycyny". 

 

Teraz czas na pracę u siebie! 

Kiedyś chciałem być lekarzem, zostałem logopedą i dziennikarzem. Pasję do medycyny realizuję przed kamerą. Z perspektywy czasu z uśmiechem wspominam moment czytania anatomii, histopatologii itp. 

W moim programie medycznym najlepsi polscy lekarze, światowej klasy medycy będą odpowiadali na najważniejsze pytania. Temat tabu nie będzie istniał.

Wszystko co dotyczy ludzkiego organizmu, będzie dla nas tak samo ważne! 

 

Dziękuje za Wasze wsparcie! Razem zrobimy miejsce, w którym profilaktyka będzie wygrywała z chorobami! 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Na zdrowie! kanał medyczny Adama Gizy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartek Szczodry
Bartek Szczodry
39 zł
Tomasz Kostrzewa
Tomasz Kostrzewa
15 zł
Magdalena Błaszczyk
Magdalena Błaszczyk
15 zł
Beata Adamczyk
Beata Adamczyk
59 zł
Jerzy Lysak
Jerzy Lysak
29 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.