NHL w PL

W Patronite od 28.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 884

liczba Patronów: 1375

2 patronów
140 zł miesięcznie
210 zł łącznie
Nasi ludzie znają NHL lepiej niż własną kieszeń! Dostarczymy codziennie niusy, analizy, komentarze także w formie audycji i nagrań wideo. Nie zajmujemy się suchymi raportami, nie przepisujemy boxscore'ów, nie tłumaczymy depesz - wszystko piszemy od serca po swojemu tworzą unikatową treść.

O Autorze

Cześć tu NHL w PL,

Zrzeszamy najlepszych polskich autorów piszących o NHL. Dostarczymy codziennie niusy, analizy i komentarze do bieżących, ale też historycznych wydarzeń z NHL oraz świata najlepszego hokeja. Nie zajmujemy się suchymi raportami, nie przepisujemy boxscore'ów, nie tłumaczymy oficjalnych przekazów ani depesz - wszystko jest pisane luźnym blogowym językiem i zawiera wartość publicystyczną, niedostępną na innych portalach. Zarywamy noce na oglądaniu meczów NHL i dnie na opisywaniu naszych wrażeń z nich.

Chcemy pisać o NHL zawodowo i profesjonalnie Aby to robić musimy poświęcać temu czas, który normalnie dajemy naszej pracy zarobkowej lub rodzinie. Inwestujemy w stronę. Wraz ze wzrostem użytkowników zmieniamy serwery na szybsze (już dwukrotnie), kupujemy nagrody, które będziesz mógł później wygrać w naszych konkursach, organizujemy zloty fanów NHL.

NHL w PL to miejsce naszej pracy. Większość artykułów powstaje w czasie 1-3 godziny, inne wymagają nawet kilkugodzinnego nakładu myśli i researchu. Traktuj nas jak gazetę lub magazyn. Dziennik lub miesięcznik, przy tworzeniu którego działa wiele osób za określone wynagrodzenie. Kilkanaście złotych za miesięcznik złożony z 100 stron (średnia ilość artykułów w portalu) to uczciwa cena. Więcej każdy z nas wydaje na pizze lub paczkę papierosów. Jak każda gazeta musimy pobierać opłaty, aby funkcjonować.

Potraktuj to też jak inwestycję. Nie chcemy podzielić losu wielu podobnych fachowych miejsc w sieci, które “umarły” z powodu stagnacji i braku motywacji do pisania. Jeśli zaglądasz do nas regularnie, lub po prostu wpadasz czasami poczytać i umilamy ci czas – doceń to swoim wkładem finansowym. Pomożesz utrzymać najlepszy serwis o NHL w Polsce.

Co więc konkretnie dla was robimy?

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!